sogan kürü kullananlar

çok geçmiş olsun, erkekler çok takıyor bu duruma malesef bizim kadar güçlü olamıyorlar, ama çözümü olduğu sürece üzülmesine de gerek yok, bir çok erkeğin başında bu durum.keçi boynuzu sprem kalitesini artırıyor diyebiliyorum, dene bence.

benim eşime de ürolojiye görünsün dedi doktor, ama eşim kesinlikle gitmem dedi, sende bir dürü bakteri varmış pko varmış ondna olmuyormuş işte dedi, ürolojiye gitmeye ikna bile edemedim ben

benim eşime de ürolojiye görünsün dedi doktor, ama eşim kesinlikle gitmem dedi, sende bir dürü bakteri varmış pko varmış ondna olmuyormuş işte dedi, ürolojiye gitmeye ikna bile edemedim ben

aaa niye ki ne var bunda benm eşim hiç ikiletmedi yani sonuçta buda bi sağlık. bunda utanılcak bişey yokki
bu sizin özeliniz kimsenin yorum yapma hakkı yok. bence ikna etmeye çalış sorun eşinde de varsa ozmn boşuna zaman geçmiş olucak
günümüz şartlarında bayanda da erkekte de ister istemez sorun çıkıyor gerek çalışma şartları gerek yediğimiz gıdalar..

yok canım benimki utandığından değil gereksiz gördüğünden, kadın soğumcu bana pko var dedi ve yumurta tembelliğin var dedi ve enfeksiyonun var dedi yaaa, ondaan sen tedavini ol, şimdi gerke yok deyip gitmiyor, sen de bir sıkıntı olmasaydı giderdim tamam ama gerek yok dedi kestirdi attı

ya arkadaşlar şimdi klomen kullandığım zamanlarda göğüs ağrısı çok erken başlar.zaten reçetede de yazyo yan etklrde göğüs ağrsı da yapablr dye.geçen yıl klomen ve soğankürü bi arada kullanp hamiş kaldğmda o ay göğüs ağrım tam adet tarihimn geldği gün başlamtı.yani bu dğer seferkler gbi haftalar öncesnden başlalamıştı.ve bu ay da göğüs ağrım tam adet tarihim yani dün başladı ve ağrı çok var.acep yne hamiş miyim yoksa yne mi hormonlar alay edyo:26:

insallah o giysileri bebeyinede giydirisin bitanem hala gecmedimi hastaligin gecmis olsun canim benim adet yarin biticek istersen yarinnan sonra baslayalim eyer sendede biterse nasil istersen bende ilac iciyorum 3 gun var bitmeyine belki onu bekledim bilemiyorum bakicam ama birlikte icmek isterdim bakalim kismet bitanem opdum

bitmedi daha kuzucum ben hani adet bitince 2 gün sonra başlanıyor diye sen başla dedim geçmesin zaman diye
aminn canım inşallahh giydirmek nasip olur.
her yaptıgımda içim gidiyor ahh ahh Allah ım nasip et rabbim herkese

bişey dicem cnm sen test yapsana bu kdr strese gireceğine yarın da perşembe ztn git ver kan testisini için rahatlasın bizde çekelim halayımızı.

anladım canım ama yinede onda da bişey varsa sonuçta sen iyileşceksin onun tedavisi başlıcak
zaman kaybı olur sen bence böyle söyle eşine
ben iyileşince sende de bişey çıkarsa bide onu beklicez de ikna et cnm
ben eşime keçiboynuzu içiriyorum bizim değerlerde iç acıcı değil hiç
doktor tüp bebek dediğinde şok olmuştumm
şimdi alıştık duruma sadece çabalıyoruz işte elimzden geldiğince herşey iyi olsun diye

bişey dicem cnm sen test yapsana bu kdr strese gireceğine yarın da perşembe ztn git ver kan testisini için rahatlasın bizde çekelim halayımızı.
ay kız içimi mi okudun:))))yarın bi test yapcam.ama pozitif çksa ble eşime demycm:)))doktora da gdr kesnlşrse derm.ay yarın büyük gün:18:ya çok üzülcem ya da dedğn gbi halay:18::18::18:

ay kız içimi mi okudun:))))yarın bi test yapcam.ama pozitif çksa ble eşime demycm:)))doktora da gdr kesnlşrse derm.ay yarın büyük gün:18:ya çok üzülcem ya da dedğn gbi halay:18::18::18:

helal olsun vallahi ben olsam 10 tane test yapmisdim simdiye kadar ya nasil sabrin var helal olsun yarin insallah halay yapicaz uzulmek yoooooook

inaşallahh halay olur canım
kaç gün geçti adetin ?

Nerlerdesiz devrelerim... Asyacannn sende mi yoksun? hisarcigim kayinvalidesine gitmisti sanirim... Kim var kim yok ses verin.tlfdan girdim gormuyom online olanlari (

Nerlerdesiz devrelerim... Asyacannn sende mi yoksun? hisarcigim kayinvalidesine gitmisti sanirim... Kim var kim yok ses verin.tlfdan girdim gormuyom online olanlari (

Serçem çok sagol canım inşallah aldım tarifini yapıcam.

Dr tüpbebek demiş göndermiş ne bir ilaç ne baska bişey.10;40da verilmişti sperm örneği saat 14;00 de gitiğinde lab dr yeni inceliyormuş bununda bi etkisi olurmu acaba sonucta.
A-İleri Hızlı hareketli %0
B-İleri Yavaş Hareketli %10
D-Hareketsiz %80
40'lık büyümede lökosit ; 1-2 Lökosit
ml'deki sperm sayısı; 10 milyon
PH; Alkali
Likefaksiyon(erime); 20 dak
C;Yerinde hareketli; %10
Aglütünasyon; yok
Sonuç.; *
Spermiyogram; *
Volum; 3 cc
Vizkozite; Normal bütün sonuc kagıdındakılerı yazdım buraya hiçbirşey anlamadım hangisinin nekadar olması gerekli bebek için hangisi önemli, morfoloji yazmıyor ona bakılmamıs
herhalde.Keçiboynuzuna basladık bakalım inşallah iyiye gideriz.

Mybabyciiimm 2 gündür tadımız yok hiç pzt eşimin sonuclar kötü cıktı ne yapabilirm diye arastırıyorum sürekli sen neler yapıyorsun nasılsın devrem :) negüzel şamata yapıyorduk inşallah herşey yolunda giderde neşemiz yeniden yerine gelir

ben 22 yasindayim yenievliyim 1 ay oldu 26.05.2013 lekelerlehastaligimbasladibitsin bu ay ilk denememizi yapicaz insallah rabbim nasip eder hepimize isteyen herkeze adetim bittikten 2 gun sonra sogan kurune basliycam yani 5 gun sonra falan insallah ben evlenmeden once icmeye baslamistim ama simditekrar icicem bakalim duaedelim birbirimize arkadaslar hepimiz gonulden istiyoruz insallah rabbimdualarimizi kabul eder bebislerimiz gelir bize haziran ayinda aminnn :))

Asyacan canım lütfen üzülme bu sonucları bide saracoglu hocayla gòrüşsen bu tahlil sonucundan anladıgım ileri hareketlilik ve sayıda problem var eşimin tahliline baktım sayı 52milyon ileri hareketlilik % 61 toplam hareketlilik % 73 benim normal şekil % 4 eşimde varıkosel doktorlar sorun degil diyo ama ameliyat olsun diyende uar saracoglu hoca gayet iyi diynr bu sonuclara esim keciboynuzu kúrü yiyor

Canım tahlili yaptırdıgınız yerde cok önemli biz tıpmerkezlerinde yaptırıyorduk daha düşük cıkıyordu sonuclar en son görüstügümúz doktor isin ehli bi labaratuarda tüp bebek merkezinde yapılsın bu tahlil dedi gercekten önceki ve sonrakh tahlillerde cok fark vardı .ne olur kendinizi birakmayın Allahüteala caresiz dert vermesin.bunlar aşılacak tedavisi olucak sıkıntılar insaallah

helal olsun vallahi ben olsam 10 tane test yapmisdim simdiye kadar ya nasil sabrin var helal olsun yarin insallah halay yapicaz uzulmek yoooooook
canım önceki aylar ben de sen de 10 ben de 20 test yapyordum ama artık ne cesaret kaldı ne bşey tiksindim hep tek çizgyi görmekten.adetim 3 gün geckti ve bu sabah adet olduuummmmmya nye biz de normal insanlar gbi hamile kalamyrz ya:84::84::84::84::84:ya evlendğmden beri kaynanama çevreme hep sınavları bahane edyodu e sınavlarda tamamen btyo haziranda.en çok üzüldüğüm de kaynanm görümcelerim ve o sevmedğm eltim ve kocası da blcekler

inaşallahh halay olur canım
kaç gün geçti adetin ?
adet olduuuummmmya yine alay edldm ya ne bu yao kadar umutluydm ki szleri ble umutlandrdmya anlamyrm tek sorun pkoysa yumurtayı da çatlattk e nye olmyo acaba başka sorunlar da mı var

adet olduuuummmmya yine alay edldm ya ne bu yao kadar umutluydm ki szleri ble umutlandrdmya anlamyrm tek sorun pkoysa yumurtayı da çatlattk e nye olmyo acaba başka sorunlar da mı var

canim hic uzulme herseyin bir vakti var insallah tez zamanda kalirsin hamile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…