sogan kürü kullananlar

anladım canım soğan bendede gaz yaptı sanki... benimde arkadaşın düğünü vardı bugün eve geldik takıldım buraya işte kalkamıyorum ama benimde çok uykum geldi... aslında hergece mybabyciğim ve asyacanımla sabaha kadar konuşurduk burda ama bu gece kızların 2side yok ben yatıyorum canım öptüm senii

canım nöbeti tekbasına tutmamışsın iyi olmuş bak :) 3 e kadar kayınvaldemle çene çaldım sonrasında uyucam dıye kalktım buraya gozatmadan uyumak ne mumkün :) hamile varmı bi bakim dedim ama bence biz topluca haziran ayında durucaz halaya inşallah :)
soğan içerken araba egzosu gibin gaz cıkıyodu bendende

Hasta olan arkadaslarda üzülmesinler aybükecim mybabycim temizlendi içiniz soganla inşallah tertemiz bi rahime tutunucak bebeğiniz yerini güzel hazırlamak lazım dimi ama

biraz ara verdıkten snra tekrar burda buldum kendımı bende yarın baslıyorum sogan kurune bakalım sonuc nasıl olacak esım kecıboynuzu kurunu yapmam dedi :S onada bişi bulmak lazım

ayyyyyy:18::18::18:27 nisanda adet olmştm ve yarın ayın 27si:18::18::18:yumurtam da 14 mayısta çatlamştı.yani yarın büyük gün benm için inşşş adet olmam:18::18::18::18:çok korkuyoruuuummmm:18::18:lütfen dualarınızda unutmayın

ayyy cok heycanlı..belırtıler var mı pekı????ovulasyon testın yokmu kı bı baksan...beklemek cok zor yaa...

Canim ne guzel yazmissin bitanem sagol Allah razi olsun canim annen dogru soylemis herkesin kendi kaderi var bakalim bekleyeelim guzel olur insallah

selamun alaykum arkadaşlar......nasılsınız? ? bende mart ayında soğan kürü uyguladım.. bir ay ara verdikten sonra yine başladım adetin bitiminden 2 gün sonra...sabah akşam bir bardak....kaç gün devam edeyim sizce

inş. hamilesindir canım ya bak heyecanlandım şimdi.belirtiler var mı dicem.ne belirtiymiş arkadaş gebelik eşittir adet gibi bişi.en iyisi sen belirtiye takılma.gez dolaş oyalan.adetin düzenli oluyodur inş da muallakta kalmazsın.yarın sonucu yazarsın

ayyy cok heycanlı..belırtıler var mı pekı????ovulasyon testın yokmu kı bı baksan...beklemek cok zor yaa...

canım ovulasyon testi dedğn ???ya ben her ay dayanamayıp en az 10 kez idrar testi yapıp her sefrnde yıklmk çok zor.artık eczaneden test almaya ble utanyrm((( heke o belirtleri hiç sorma ya resmen hormonlarım benmle alay edyo sankiartık bu ay belrtymş ya da testmş hç bşeye umut bağlamdm.sadece adeti beklcm.inş olmazsam perşembe doktra gdcm.

yav canım hiç sorma o belrtleri yav sanki her ay alay edyo benimle hormonlarımbu ay ne belrti ne de erken idrar testleri ...umut bağlamadm(((adetlerm ilaçsız adet olamaynlardanm.ama yumurtam çatladığı zaman günü gününe olrm.tabi bu bilimsel doktorlar da dyo yumurta çatlarsa kesinlikle adet olunr.beişte dedğm gbi yumurtam çatladığı içn adet olrm eğer hamişlk olmamşsaçarşamba gününe kadr beklcm.inşşş adet olmam da perşe direk doktr:18:

tatlım bence de idrar testiyle hiç uğraşma,günün geçince kan tahlili yaptır direk.bi çizgiyi göremedik ya takıntı oldu
geçen ay bir hafta öncesinde bir kasık ağrısı sorma.sesimi de çıkarmıyorum bebişse sürpriz yapcam kocama diye hayyy allahım ya yattığım yuvarlandığımla kaldımkum döküyomuşum bu yani kasıklara vuruyomuş.bu kasık ağrısını tınmıcam bi daha tövbeeee

canım ovulasyon testlerindede belli oluyomus hamıleık tıpkı yumurtlama donemındekı gıbı kopuş koyu bı cızgı cıkıomus...elınde varsa dene dıe dedım ama yoksa bosver akısına bırak hava cok guzell dışarı cık gez kafana başka ugras bul..düşündükçe beklemesı daha zor oluyo cunkum...

inan artık idrar testi yapacak cesaretm yok hep hüsran yaşaya yaşaya.benden sana da herkese de tavsiye belirtilere inanmaynyav gerçekten tıpatıp geblk belrtlerini yaıyoz ve psikolojikmen de değl.ama netice hayalkırıklığı olyo.her ay belrtileri yaşyrm ve bu ay belrti yok.bakalım ne olcak.yarın ve çarşamba arası inş adet olmazsam bebiştr büyük ihtimal.e umarım bu kez de adet üzernden alay etmz benmle hormonlarım.yav o alaylar aklıma geldkçe sinirden gülyrm yav

evde test mest yasak ettm yav.çok çektim testlerdeninş yarın ve çarşamba arası adet olmzsam direk doktor:18:

geçmiş olsun canım.nasılsın şimdi?sonuç belli mi?

sağ ol cnm sonuç hemen oracıkta belli oluyo zaten sağ tüpte yapışıklık varmış, işlem sırasında açıldı o da zaten zorlayınca şimdi hafif kanamam ve sancılarım ara ara devam ediyo, istirahat etmem gerek. bi de 6 günlük sabah-akşam fitil verdi. aybaşına kadar hiçbi şeyim kalmaz inşallah da fışfış günleri çünkü temiz ve sağlıklı olmam lazım inş. yoksa hazirandan da ümidimi kesmek zorunda kalcaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…