sogan kürü kullananlar

Canim insallah bizde kaliriz hamile benim 2ci denemem olucak bu sefer insallah tutar simdi adetliyim.birsey sorucam doktur bana ilac yazdi adetin 3gununen 5gun icmeliyim acaba bitsinmmi kure basliyim yoksa ilacla olurmu birlikte icsem?

adetin bittikten iki gün sonra başlanıyor canım.yalnış anlamadıysam adetin 3. günü başlıcaksın ilacı 5 gün içiceksin zaten ilaç bitmiş olucak ogüne,yalnışda bilgilendirmek istemiyorum canım ilaçla kullanmak zararlı olurmu bilmiyorum.birde çok fazla yapma canım rahim duvarında incelme yapıyo die duymuştum.2. defada yap ara ver,inşallah şifa olur canım

onemlı degıl canım burda bırbırımıze yardımcı oluyoruz ınsallah rabbım hepımıze evlat nasıp eder ınsallah

Allah yardimcin olsun canim insallah sifa olur. dediyin gibi yapicam mutlaka

sercemcım ılac ne ıcın..hamılelıkle mı alakalı?:44:

adı ne kı ılacın...bende mı kullansm:)herseyı denemeye başladım..sogankuru ovulasyon testi

Canim doktor yazmadan olurmu bende bu ay ovi kulanicam yine bende adete yakin 5gun testlerim silik koyyu cikti demekki boyle seylerde varmis onu anladim silik ciktigi icin umutllenmisdim hamilelikmi acaba diye ama o 5gunde atesim37di adetim gelen gunnu 36.5dusdu birden yani arkadaslar kimse belirtiye aldanmasin gebelik testinde silik de olsa birsey varsa budur hamilelik benim butun belirtiler hamilelik gibiydi ama 5tane gebelik testim nneqatifdi silik bile yokdu Allahim herkesi evladla sevindirsin meni de tabiki insallah o gunleeride goruruz bir evlada cok ihtiyacimmm var tanrim bilir evladsiz neler cekiyorum

Bu ayda tutturamazsak hormon testi icin gidicem zaten doktor..insallah gerek kalmaz tabi..canim benim sende uzulme rabbim vaktini zamanini bizden iyi bilir bundada bi hayir vardir elbet..sen sitkini butum tut dua et bol .rabbim isteyen herkese versin insallah...iyi haberlerimizide paylasiriz insallah...

Son düzenleme:
ya kızlar bu ay bende akıntı lmadı acaba yine yumurtam gelişmedi mi ovu yapmıyorum dr a da gitmiyorum geçen ay akıntım çoktu neden olmuyor acaba tam yumurtlama dönemindeyim offf

belki bu ay geç yumurtluycan işte al ovulasyon testini kullan bak ben bu ay dr.yumurtlama takibi yaptırdım yaa yumurtan çatlayacak dediği günlerde ovulasyon testim pozitifti 2 çizgide kopkoyuydu yanii doğru çıkıyo daha bilinçli oluyosun canım

Ben 7.gunden beri yapiom bu testi..7.8.10.gunler baya koyuydu cuzgiler kopkoyu deildi ama c kadar olmasada koyudu..fotosunuda koymustm gorduysen..dunle bugun yok denecek kadar belli belirsiz ikinci cizgi var..ne zaman kopkoyu olck bu cizgiler

canım kadreşim kendini bukadar üzme bu kadar üzülürsen isyan yerinede geçer tövbe et canım benim RABBİM in hazinesi çok büyük İNŞALLAH sende birgün anne olacaksın bak benim annemin 14 sene çocuğu olmamış belki biliyosundur yazmıştım eski topikte 14 sene sonra ben olmuşum 2 sene sonrada kız kardeşim olmuş ama annem ne diyo biliyomusun hiç ALLAH a isyan etmedim diyo her kez kendi kaderini yaşıyo vardır bi zamanı canım benim

Ben 7.gunden beri yapiom bu testi..7.8.10.gunler baya koyuydu cuzgiler kopkoyu deildi ama c kadar olmasada koyudu..fotosunuda koymustm gorduysen..dunle bugun yok denecek kadar belli belirsiz ikinci cizgi var..ne zaman kopkoyu olck bu cizgiler

7-8-10. günün oldu ozaman canım yumurtlaman dünle bugün silik çıktıysa 2.çizgi inşallah değerlendirmişindir
bazıı markalar çok koyu çıkartmıyor 2. çizgileri ben bunu bikaç arkadaştan daha duymuştum

6.gun adetim bitti kocis bir haftanin acisini cikardi tabi..8gun yine yaptik 9.10.guner yapamadik 11gun yaptik..ama okadar ozenli olmadi yani cizgi siyaha yakin olmasi gerekio die pek onemsemedim acikcasi..cok fazla yatakta bekleyemedim iliski sonrasi..dusa girdim hemen onlarda akti tabiya bide ben bu saatte uyanigim cunku belim sanki hastaymisim gibi agriyo acayip halsizim bi usuyorym bi terliyorum..migdem cik kotugaliba sogandan oluyo..bugun 10.gunumdu...ve son olcak sanirim...zaten pko yoksa 10gun sadce aksm yeterli yaziodu sitede..yetiversin aman sifa allahtan..bitarafi yaparken bi tarafi yikmiyim..kocis horul horul uyuyo ben uyuyamadim agridan..hapta almak istemedim nolur nolmaz die..cok halsizin ama uyuyamiom

içme hap belki hamilesindir bat ın kaç canım

içme hap belki hamilesindir bat ın kaç canım

İcmedim hap ama hamilelik icn erk deilmi ben da yumurtlicam die bekliodum..mayis 11sat haziran 11-15de bat normal sartlarda boyle ama son iki aydir biraz duzensiz..bide bu ay sogan ictim nolur bilmiom..ama su an belimin agrisindan duramiom..hastaymisim gibi..acayipde halsizim..ben sogana bagladim bana agir geldi galiba..bunyem zayiftir biraz

fazla içme ozaman soğan suyunu bünyen zayıfsa canım şuan akıntın varmı belki iltihabı atıyosun ağrıyla
ozaman testleri yapmaya devam et bide gün aşırı yapma bence hergün yap ovulasyon testlerini

fazla içme ozaman soğan suyunu bünyen zayıfsa canım şuan akıntın varmı belki iltihabı atıyosun ağrıyla
ozaman testleri yapmaya devam et bide gün aşırı yapma bence hergün yap ovulasyon testlerini

Canim gunde bir kere aksmlari ictim ama iki su bardagna yakin bi bardkla ictim hep bugun sondu zaten..sabah beri halsizdim bi usuyodum bi terliodum..usuttum biraz heralde hasta olcam soguk alginligi dedim ama..belim agrimaya badladi..karnim cok kotu afedersin ama utanarak soluyorum acayip gazim var..dun aksam biraz akintim vardi..bugun okadar yok yani silince bisey gelmio ama camadirim batio hissetmicrgim kadar az..testi hergun yapiorum cnm 7.sinden beri sadce 9u yapamadim..yarinsa yapica..umarim yumurtlamayla alakali bi durumdursanada teskir ederim cok canim ilgilendiin icin..gozkapsklarim iicr agirlasti her an uyuyup kalabilirim...sen niye uyaniksin bakalim cnm bu saatte..uykumu tutmadi...sen yaz uyurkalirsam yarin okitum insallah cnm..iyi geceler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…