sogan kürü kullananlar

Canim cikmaz neqatif insallah ben adet oldugum gune kadar ovi testi yaptim silik cikiyordu koyu bile diye biliriz ama gebelik testi de silik bile yokdu kim demisse gebelik icin ovi kullanin diye yalan bende dogru gostermedi iste neyse mybayby sende insallah hamilesin arkadasim hadi liste bos hamile yok test yapinda yazalim tabi halayda var
Hoşgeldinn sercemcik. Yapmam ben test valla.o degilde ben faranjit olmusum sanirim bogazim feciii.ilacda icmiyom adetim daha gelmedi diyee.bu adet deli ediyoo benii gelcekse gelsinnn gelmicekse de gitsinn 9ay ugramasin.

Hoşgeldinn sercemcik. Yapmam ben test valla.o degilde ben faranjit olmusum sanirim bogazim feciii.ilacda icmiyom adetim daha gelmedi diyee.bu adet deli ediyoo benii gelcekse gelsinnn gelmicekse de gitsinn 9ay ugramasin.

adetim şaşmaz diyodun mybabyciim 1 gün geçti galiba senin

kızlar bnm de ıkı gun kaldı ama hıc belırtı yok...hatta kıst agrısı gıbı agrı oluyo sagda..hayırlısı :KK43:

Hosbulduk canlar insallah hamilesindir canim iyi haberlerinizi dort gozle bekliyorum :KK54:

kızlar bnm de ıkı gun kaldı ama hıc belırtı yok...hatta kıst agrısı gıbı agrı oluyo sagda..hayırlısı :KK43:

hayırlısıysa olsun kardeşim inşallah ALLAH ın izniyle hamilesindir sanki 1 tane hamile çıksa içimizden arkası gelcekmiş gibi geliyo bana ALLAH hepimizin yardımcısı olsun

ben adet oldum kızlar:KK53::KK53::KK53: resmen şoktayım, benim tüpler mi tıkalı yoksa, bu nasıl anlaşılıyor biliyor musunuz?

ben adet oldum kızlar:KK53::KK53::KK53: resmen şoktayım, benim tüpler mi tıkalı yoksa, bu nasıl anlaşılıyor biliyor musunuz?

cnmmm, ben de şoktayım, sırf boşa ümit vermemek için söylemiyim diyordum adayımın sen olduğunu ama :KK53: söylemiş bulundum bi kere.. bi kontrole git istersen :26:

Tuplerin kapali olmasini kendimiz anlaya bilirmiyiz mesala ben 3gun adet goruyorum 3cu gun az geliyor 4-5lekelenme acaba sizd

Tuplerin kapali olmasini kendimiz anlaya bilirmiyiz mesala ben 3gun adet goruyorum 3cu gun az geliyor 4-5lekelenme acaba sizde kac gun suruyor boyle az olmasi tuplere isaret ola bilirmi yani kapali ola bilirmi ama adetim hic gecikmez hep erken gelir:26:

Tuplerin kapali olmasini kendimiz anlaya bilirmiyiz mesala ben 3gun adet goruyorum 3cu gun az geliyor 4-5lekelenme acaba sizd

cnm ben de 3 gün tam geliyor, 4 ve 5 lekelenme şeklinde. neyse, sonuç olarak tüplerle ilgili kendin anlayamıyorsun bence, anlayabiliyor olsaydık benim dün girdiğim işleme gerek olmazdı. ama rahim filminin en güzel yanı hem teşhis hem tedavi ediyor olması. :KK34:

cnm ben de 3 gün tam geliyor, 4 ve 5 lekelenme şeklinde. neyse, sonuç olarak tüplerle ilgili kendin anlayamıyorsun bence, anlayabiliyor olsaydık benim dün girdiğim işleme gerek olmazdı. ama rahim filminin en güzel yanı hem teşhis hem tedavi ediyor olması. :KK34:
Canim burda oyle yerler tanimadigim icin mecbur beklemeliyim bakalim simdi bu aydan muayine yazdi doktor bakalim olmazsa giderim azb na orda baktirir biktim valla keske bazi kadinlar gibi
doktorsuz filan olsaydi cocugumuz:KK43:

salı günüe randevu aldım, bakalım doktor ne diyecek :111: geçen ay hormon testi yaptırmıştım, bir sorun çıkmamıştı, bu ay da yenilemek gerekir mi acaba?

bence de kandin anlayamazsın, sen dün hangi işleme girmiştin canım:26:

salı günüe randevu aldım, bakalım doktor ne diyecek :111: geçen ay hormon testi yaptırmıştım, bir sorun çıkmamıştı, bu ay da yenilemek gerekir mi acaba?

canım öncelikle hayırlısı olsun ins bizler haziran anneleri olcaz ins canım hormon testlerini tekrarla derim ben

canlarım batlarını yazarsanız yenileyim tabloyu :KK52::KK52::KK54::KK54::KK54:
Canim sat 25mayis bat 23-24haziran olur... Hisarbuseligim bak sasmadi tatlim yine yapti yapacagini kahve lekeler geliyo arkasi gelir.. Sonraa aybukee kardesimm hayirlisi olsun haziran annelerine insllah adimizi yazdirirz cnm.bnde az once adet olmaua basladim....seecemcim sende tuplerini rahim filmi hsg cekilmeden anlayamassin bende nerdeyse toplam 3 4 gun adet goruyorrrum ondan anlasilmaz.. Herkesi bu msja kistirdim alinti yapmadan tlf girdm hemen cikcam da.

Canim sat 25mayis bat 23-24haziran olur... Hisarbuseligim bak sasmadi tatlim yine yapti yapacagini kahve lekeler geliyo arkasi gelir.. Sonraa aybukee kardesimm hayirlisi olsun haziran annelerine insllah adimizi yazdirirz cnm.bnde az once adet olmaua basladim....seecemcim sende tuplerini rahim filmi hsg cekilmeden anlayamassin bende nerdeyse toplam 3 4 gun adet goruyorrrum ondan anlasilmaz.. Herkesi bu msja kistirdim alinti yapmadan tlf girdm hemen cikcam da.

canım hayırlısı olsun bakalım hazirana daha umutlu girecez ins:KK49::KK49::KK49:

X