sogan kürü kullananlar

Nasıl oldunuz şimdi?
Acile gidin mutlaka normal değil durumunuz.

Arkadaşlar bilgisi olan ben gibi durumu yaşayan varsa lütfen yazsın 16 gündü adeti m var ilk uc beş gün kahverengi akıntı sonra da kanama ilk gün ki gibi var.not Pko yum iki ayda bir adet oluyorum ondan olabilir mi

Eşimle tartışırken belime tekme attı ondan olmuş olabilir mi .kanamam çok var her lavoya gittiğim de küçük parçalar gormuyirom

haatahane ye gidemiyorum kanamam duracak mı . girmeden ictugm iki kur oldu sığan kuru ve hayıt iki kuru birden içtim adetli iken .yoksa eşimin tekme sinden mi ne olur açıl cvp

haatahane ye gidemiyorum kanamam duracak mı . girmeden ictugm iki kur oldu sığan kuru ve hayıt iki kuru birden içtim adetli iken .yoksa eşimin tekme sinden mi ne olur açıl cvp

Arkadaşım bak son kez söylüyorum 16 gün boyunca adet görmek artık adet değildir 16 gün süren bi kanama olamaz bir problem var sende ve bunu doktordan başka hiçkimse çözemez, saçmalamayı bırakıp doktora git canından mı olmak istiyorsun anlamadım ki.

Beline tekme atan seni döven kocayı da acilen boşa. Şaka gibi

Yarin gidicem ondan habersiz boşanma mam ben simdilik ama is bulup para biriktirip öyle bosan cam

Arkadaşlar bende polikistik over var. Doktora gittim ve ilaç verdim kullandım 3 ay oldu bırakali ilacı 35 gunde bir adet gormeye basladm ilacı biraktiktn sonra çocuk istiyoruz ama hala bir gelişme yok. Soğan kürünü denemek istiyorum nasıl yapıldığını biliyorum ama ne zaman baslayp bırakmam gerektiğini bilmiyrm yardımcı olurmsnz lütfen

Kızlar merhaba bende polıkıstık over var dolayısıyla adet duzensızlıgı de var. Esımle bebek ıstıyoruz ama bir turlu olmuyo. Sogan kurune ne zaman baslanıyor kaç gun ıcılıyor ne kadar arayla ıcılıyor sogan nasıl olmalı kırmızı mor kahverengi beyaz her kez farklı soyluyor suan adetımın ıkıncı gunundeyım ne zaman baslamam lazım nolur sogan kürü uygulayan varsa yardımcı olsun yol göstersin

Ca
Canım bende senin gibiyim adetimin 6. Günü adet bitiminden 3 veya 1 hafta içinde basliycm 15 gün kullanicam sabah akşam yemeklerden 10 dk önce aç karına. Normal yemeklik soğan kahverengi kabuklu 2 bardak suyu kaynat soğanı 4e böl at içine 5 dk öyle kaynat sonra biraz ılık olmasını bekle her yaptığında taze yapman gerek çok önemli. 15 gün bittikten sonra adet olmayı bekle inşalalh adet olmazsn bebiş gelir eger olursan ikinci adeti olmadan 10 gün once tekrar ayni kürü yap 5 gün kullan

Anladım ama adetım duzensız onu artk son adetımın yanı suankı adetımın tarıhınden hesaplayarak 10 gun oncedenmı içeyim pekı her defasında 1 bardak mı ıceyım

Anladım ama adetım duzensız onu artk son adetımın yanı suankı adetımın tarıhınden hesaplayarak 10 gun oncedenmı içeyim pekı her defasında 1 bardak mı ıceyım
Canım zaten soğan kürü adette düzenliyor. Zaten soğan kürü yumurtlamayı sağladığı için yumurtladigin günden 3 gün sonra icmeye basla ve 5 gün devm et bırak sabah akşam bir bardak taze yap canm

Canım zaten soğan kürü adette düzenliyor. Zaten soğan kürü yumurtlamayı sağladığı için yumurtladigin günden 3 gün sonra icmeye basla ve 5 gün devm et bırak sabah akşam bir bardak taze yap canm
O zaman yarım soğan yapıcaz degıl mı ıkı bardaga bir sogan oldugune gore bir bardaga yarım sogan

O zaman yarım soğan yapıcaz degıl mı ıkı bardaga bir sogan oldugune gore bir bardaga yarım sogan
Canım öyle değil sabah ayrı akşam ayrı olduğu için zaten 2 su bardağını kaynatinca bide soğan ekleyince 1 bardak kalıyor azalıyor yani sadece bir bardaklık tarif sana verdiğim ve bir soğan yapicn 4e bölüp hepsini kaynatican aksamda aynı sekilde 2 su bardağına bir soğan

Anladım sımdı tesekkur ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…