sogan kürü kullananlar

Ins canim benim.Rabbim yardimcimiz olsun ol desin oluwersin insallah.bende iste en son asilama oldum haziranda.nasip olmadi ve doktorum biraz ilgisizdi.belkide wakti glmemisti Allahim bilir.ben pkoyum cnm soledimmi sana blmiorum.su iki aydir sogan suyu iciuorum gelio adetim cok sukur.ilacsiz regl olamam normalde.aralikta yeni bi doktora bsladim cnm.asilama yapicaz nasipse bikere daha.puregon ignelerle.reglimi beklioruz iste.bi gelemedi oda.gecikti ya nedense.gecen ay 34.gun gelmisti;(

kızlar merhaba ben de soğan kürüne başlayanlardanım. Bugün 5. günüm ilk denemede hamile kalanınız oldu mu?Rabbim hepimize hayırlı evlatlar nasip eylesin inşallah

soğan kürümü 15 gün içtim şimdi adete 10 gün var bakalım bende de işe yarayacak mı inşallah yarasın ya

Amin insallah canim benim Rabbiim sizlerede nasib etsin.. oglum 1 yaş 5 aylik kizimda 5 aylik.. cok yaramazlar.. darisi basiniza.. tamam folikim tabrik ederim iyiki dogmus sen yinede telf yazarsin yazarsin:) opdum
maaşallah canım Allah bağışlasın soğan kürü ile mi kaldınız ?
olmayınca herşey de şifa arar oldum

Bende kullandim bir ay oldu polikistik over var bende de hala hasta olmadim adet duzensizligi olup sogankuru kullanip hamile kalan varmi??

Kızlar nasılsınız bakalım Folikk küçük adamla aran nasıl canım :)
Mybaybb sen nasılsın canım dualarımda ve aklımdasın inşaallah o gün yakındır:) arkadaşımın 7 senedir bebeği olmuyordu problem yok diyorlardı Ankara Lina kadin hastaliklari ve dogum hastahanesinde tüp kanallarının dar olması anlaşıldı küçük bir işlemle şuan hamile canım darısı sana ve tüm isteyenlere inşaallah :)
Asyamiz sen nasılsın neler yapıyorsun Allahuteala cümlenizin yüzünü güldürsün canım...
Sercem Hisarbuselik BeybiSim Sindireella...ve tüm güzellikler sizler nasılsınız hayat nasıl gidiyor:) Hepinizi Allahuteala ya emanet ediyorum güzellikler daim sizlerle olsun hayırlısı ile :)
Bizden haberler...Asım 18 aylık oldu küçük erkek gibi dolaşıyor trip atıyor bazı şeyleri kendisi yapmak istiyor artık iyiki olmuş diyor insan ve Rabbim bu duyguyu isteyen tüm yüreklere yaşatsın öpüyorum sizleri :)))))

Faydası olursa başkalarına da umut olsun diye yazacam demiştim. Pko vardı bende adetim düzensizdi doktora gittik geldik 1 seneden fazla çocuğumuz olmuyor kistlerden kaynaklı. Bir ay içinde 15 gün kadar soğan kürü denedim. Geçen ay kasıklarımda çok ağrı yanma oldu doktor kistler yırtılıyordur dedi. Bu ay ki muayene de doktor iki yumurtalıkta da kist görmedi. Allaha çok şükür soğan kürü sayesinde adetim düzeldi ve kistlerden kurtuldum. Şimdi incir havuç kürünü deniyecem bebek için. Herkesde ayrı tepki mi verir bilmiyorum ama ben çok şükür 1 ay yaptım ve kalmadı bi deneyin derim allahtan umut kesilmez.

Kislar adetim duzensizlrsti kurtajdan sonra kistte varmis kac gundur leke geliyo ama bi türlü Sökmedi sizce bi iki gunden kure baslasam sakinca olurmu

Kızlar bende 11 günden beri kullanıyorum akıntım var kistimde var etkisi olup olmadığını nasıl anlarım bide ayda 1 sefer 15 gün mü kullanılıyor bilgilendirirseniz memnun olurum

Kısa sürede etki görenler tam olarak pko lu olduğunu sanmıyorum ben ileri derecede multi kistik im

Kızlar lütfen biri cevap yazsın..
Adetin kaçıncı günü başlanacak bu soğan kürüne?dömgüm şimdilik 35 civarı.ocakta kürtaj oldum 2 aydır da hamile kalamıyorum.çok uzun olmadı ama yine de hemen bebeğime kavuşmak istiyorum rabbimin izniyle.
Acaba bı kürün yan etkisi ile karşılaşan oldu mu?(ara kanama vs.)

Arkadaslar benim bildiğim 6 ay boyunca sadece 15 gün kullanılıyor oda adet bitiminden 10 gün sonra?? Bu kürden sonuc alanlar bunu nasıl kullandılar? Yanlıs birşey yapmak istemiyorum

Ilk kürünüzü adetinizin 7.günü başlayıp uyguluyorsunuz 15 gün boyunca devam ediyorsunuz sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere ve kür bittikten 1hafta sonra zaten adetiniz oluyor normal şartlarda. .Diğer kürlerin tamamına ise sonraki adetlerinize hep 10 gün kala başlıyorsunuz ve 1 hafta yapıp bitiriyorsunuz

Sadece ilk kürunüzde adetinizin 7.günü başliyorsunuz ve 15 gün uyguluyorsunuz

15 gün bittikten sonraki bütün kürlerini diğer adetlerine 10 gün kala uygulamaya basliyosun ve onları sadece 1 hafta uyguluyosun

[QUOkürü sonraki ozturk, pokürleriniraki member: 608825"]Merhaba benim kisttim var giderek büyüyor şuan 4,5 cm. Soğan kürü denemek istiorm ama 15 kullandıktan sonra birdaha ne zaman kullanmaylıyım bilmiorum bileniniz varsa yazarsa sevinirim[/QUOTE]
Ilk küründen sonraki bütün kürlerini adetlerine 10 gün kala başliyorsun ve 1er hafta uyguluyosun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…