sogan kürü kullananlar

Kızlar ben yarın memlekete gıdıyorum Allah ızın verırse yıne yoklarım burayı ınsallah, sık gıremessem merak etmeyin, Folik için duaya devam inşallah Yasin ve İnsirah okuyoruz kolay doğumları olsun dıye, herkes okuyabıldıgı kadar okusun ınsallah.Yoldaykende hepimize dua edicem C ceren elaa senin içinde inşallah :KK36::KK36:

Mybabyy canım hayırlı olan buymuş hakkında öyle düşünelimm vee diyorum ki sağlıklı gebeliğinde yakın inşaallah canım...çok zor biliyorum 7sene yaşadım her ay aynı şeyleri...ama diyorum ki hele bi gelsin o minnaklar bunlar unutulacak inşaallah canım benim...Beybişim hoşgelsin Rabbim tez zamanda senin Mybabynın Asyamızın ve tüm bebek hasreti çeken arkadaşlarımızım kucağını sağlıklı tatlı mı tatlı evlatlarla doldursun:KK19:

Asyammm canım yolcu duası çok makbul dualarında bizleride unutma olur mu...hayırlı yolculuklar canım sağ selamet gidin gelin inşaallah

Bendim evrene msj yollayan folik doğurası oldu nerde bu topik anası diye yanlış hatırlıyosun sonundakı ağlayan suratı görünce düzeltmek ıstedım sen üzülmeki bebişimiz strese girmesin foliğimm..
ay karıştırmışım evet, ama çok üzüldüm gerçekten :KK61:
Kızlar ben yarın memlekete gıdıyorum Allah ızın verırse yıne yoklarım burayı ınsallah, sık gıremessem merak etmeyin, Folik için duaya devam inşallah Yasin ve İnsirah okuyoruz kolay doğumları olsun dıye, herkes okuyabıldıgı kadar okusun ınsallah.Yoldaykende hepimize dua edicem C ceren elaa senin içinde inşallah :KK36::KK36:
Yolun açık olsun cnm, ne kadar kalcaksın, güle güle git gel inşallah. Amin diyorum ben de şimdiden, Allah razı olsun.

Asyam Asyam @nukram tesekkur ederim hosbuldum kendimi toparlamam uzun zaman aldı işte hepimiz birşeyler yaşadığımız için birbirimizi çok iyi anlıyoruz

Asyam Asyam güle güle git yolun açık olsun

Canım sen bol bol dinlen usutme kendini iyi geceler

Canım dinlen sen tabi ayaklara dikkat et usutme yanı bu ara, kafanı toparla nezaman ıstersen bız burdayız,, dualarım hep bizimle kuzucum.sende Allaha emanet ol

tamam canlar ayağımı üşütmem zaten hemen üşüyen tipimdir,o yüzden üşütmem pek kendimi

Biz de öğrendiğimizde söylememiştik, iki gün sonra kanda artışı görünce aramıştık aileleri. Siz de öyle yapın, bu arada "bi daha" demen de çok hoşuma gitti cnm arkadaşım :KK74: Allah büyük!.

Ne zmn istersen uğra, Allah yar ve yardımcın olsun cnm. . .

canım bizde ilk testi yaptıktan sonra ikincisini yaptırdık onda normaldi diye duyurduk herkese:KK43:
nerden bileyim böyle bişey olacagı aklımın ucundan bile geçmedi
işte perşembeden sonra gelişim durmuş değerde düşmeye başlamış
bi daha diyebiliyorum...! çünkü yüreğim böyle istiyor, gönlüm istiyor ama inşallah Rabbim de nasip eder foliğim
senin dogum ne zman bak ismimle dua et taam mı :KK200:hem sende ismini özelden atarmısın bana
dua ederken bende ismini söyleyim:KK74:

Asil tevekkul asil imtihan tamda o anda gosterdugimiz sabirmis kuzum.insallah bekliyolardir bizi cennette ben oyle avutuyorum kendimi.ruhun uflenmesi 4.ay diyolar ondan sonrasi icin kayiplar cennette sefaatci olurmus anne babasina ama ben yinede göreceğime inanıyorum Rabbim büyük..Aynen canım hayırlısı buymuş demekki.. Amin canım amin Rabbimin hazinesi geniştir, sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip edicektir bizlerede yüreğini ferah tut sen
Canım ailelere söyleme konusunda haklısın ben artık cınsıyet öğrenene kadar demem herhalde, ınsan onuda yasayarak ogerenıyor, ama enazından hamıle kalabıldıgını görmüş oldun be kuzum, hatırlıyormusun bana ılk gebelıgımde soyledıgını en azından hamıle kalabılıyosun asyam ben hıc tadmadım demıstın kısada olsa olsun yasadın o hissi, uzun ve saglıklısınıda yasatıcak ınsallah Rabbim...

Asyacım canım Rabbim bizimde yüzümüze gülecek ben buna gerçekten inanıyorum
evet 1 haftalık o mutluluk o heyecan o his çok güzeldi
inşallah bidahaki sefere daim olur mutlulugumuz :KK200:
bende diyorum hamile kalabildim diye buda güzel bişey diye
tadabildim ufacıkta olsa. ilk defa testimde çift çizgi gördüm çığlık attım
elbet bu günleri unutturacak güzel günlerde yakındır

ALLAH a emanet ol canım hayırlı yolculuklar
ben regl oldugum için Yasin okuyamam şimdi ama bitince okurum tabi
Dualarınada AMİN ALLAH RAZI OLSUN:KK19:

Mybabyy canım hayırlı olan buymuş hakkında öyle düşünelimm vee diyorum ki sağlıklı gebeliğinde yakın inşaallah canım...çok zor biliyorum 7sene yaşadım her ay aynı şeyleri...ama diyorum ki hele bi gelsin o minnaklar bunlar unutulacak inşaallah canım benim...Beybişim hoşgelsin Rabbim tez zamanda senin Mybabynın Asyamızın ve tüm bebek hasreti çeken arkadaşlarımızım kucağını sağlıklı tatlı mı tatlı evlatlarla doldursun:KK19:

canım teşekkürler desteğin için
inşallah tek duamız o Sağlıklı gebelikler yaşayıp sağlıkla kucagımıza almak
analı babalı büyütmek hayırlı evlat yetiştirebilmek
inşallah bizlerde yaşayacağız dua etmeye devam:KK19:

ay karıştırmışım evet, ama çok üzüldüm gerçekten :KK61:

Yolun açık olsun cnm, ne kadar kalcaksın, güle güle git gel inşallah. Amin diyorum ben de şimdiden, Allah razı olsun.

üzülme kuzucum sen ben bugün daha iyiyim hem
eşim çok moral veriyor bana
üzülmeme fırsat vermiyor :KK74:
yrn yeniden dr gidip kan vericem değerimde hcg temizlenmiş mi diye
hem dr a ne kdrlık bi korunma gerekiyor sorayım ona göre aşılamaya gideyim dimi :KK53:
aşılama yaptıracam illa kurtuluş yok :KK8:

bi daha diyebiliyorum...! çünkü yüreğim böyle istiyor, gönlüm istiyor ama inşallah Rabbim de nasip eder foliğim
senin dogum ne zman bak ismimle dua et taam mı :KK200:hem sende ismini özelden atarmısın bana
dua ederken bende ismini söyleyim:KK74:
üzülme kuzucum sen ben bugün daha iyiyim hem

eşim çok moral veriyor bana
üzülmeme fırsat vermiyor :KK74:
yrn yeniden dr gidip kan vericem değerimde hcg temizlenmiş mi diye
hem dr a ne kdrlık bi korunma gerekiyor sorayım ona göre aşılamaya gideyim dimi :KK53:
aşılama yaptıracam illa kurtuluş yok :KK8:
CANSIN SEN CAN:KK200:

folik folik canım ya ne kadar çabuk geçti zaman daha dün gibi hatırlıyorum hamilelik imzanı görünce çok şaşırdığımı ve mutlu olduğumu :) Allahım sağ salim kucağına almayı nasip etsin mis kokulunu ve kolay bi doğum nasip etsin Allah yardımcın olsun darısı inşallah mybaby24 mybaby24 A asya20 B BEYBISIM ve diğer bütün evlat sahibi olmak isteyenlere..

folik folik canım ya ne kadar çabuk geçti zaman daha dün gibi hatırlıyorum hamilelik imzanı görünce çok şaşırdığımı ve mutlu olduğumu :) Allahım sağ salim kucağına almayı nasip etsin mis kokulunu ve kolay bi doğum nasip etsin Allah yardımcın olsun darısı inşallah mybaby24 mybaby24 A asya20 B BEYBISIM ve diğer bütün evlat sahibi olmak isteyenlere..
Amiiiin kuzuuum amin inşallah, son günler geçmek bilmiyo, inşallah sağlıkla kavuşmayı nasip etsin Rabbim, sağol, Allah razı olsun. Darısı kızçelerin başına :KK68:

Kizlar sogan suyu sayesinde 2.kez adet oldum bugun.cok mutluyum.hemde baya dogal regl oluyorum.goguslerim 1hafta 10gun siZlio.bugun regl oldum we baya sancili hemde.pko olmadigim zamanlarda da boyle olurdum.sukur Rabbimin verdigi tum nimetlere..pkoyum.ilacsiz adet olamam.sogan sayesinde bu ikinci reglim.3.gunu de doktora gdicem ins

Kizlar sogan suyu sayesinde 2.kez adet oldum bugun.cok mutluyum.hemde baya dogal regl oluyorum.goguslerim 1hafta 10gun siZlio.bugun regl oldum we baya sancili hemde.pko olmadigim zamanlarda da boyle olurdum.sukur Rabbimin verdigi tum nimetlere..pkoyum.ilacsiz adet olamam.sogan sayesinde bu ikinci reglim.3.gunu de doktora gdicem ins

hadi gözün aydın canım.:KK9:
bu da güzel bişey dimi ama :rolleyes:
inşallah bundan sonra düzene girer hep kendiliğinden olursun bakarsın
dr. a neden gideceksin ?

hadi gözün aydın canım.:KK9:
bu da güzel bişey dimi ama :rolleyes:
inşallah bundan sonra düzene girer hep kendiliğinden olursun bakarsın
dr. a neden gideceksin ?

Guzel olmazmi cnm ya :KK66:))bana baya bi guzel.kizligimdan beri bu sorun hep war.ilacsiz adet olamamaya bsladim.we iki aydir sogan suyuyla adet olmak hemde ilacsiz mutlu oldum ya.millet adetinin vakti satini bilir.ben neye seviniyorum :KK66:)bksana.ins girer cnm duzene.2 ay daha yapicam.bakalim ins gelir kendi brakinca.pkoyum cnm ben.bebek istegim icin gdicem

Guzel olmazmi cnm ya :KK66:))bana baya bi guzel.kizligimdan beri bu sorun hep war.ilacsiz adet olamamaya bsladim.we iki aydir sogan suyuyla adet olmak hemde ilacsiz mutlu oldum ya.millet adetinin vakti satini bilir.ben neye seviniyorum :KK66:)bksana.ins girer cnm duzene.2 ay daha yapicam.bakalim ins gelir kendi brakinca.pkoyum cnm ben.bebek istegim icin gdicem

canım sevin tabiki, her birimizin başka başka sorunları var
bişey derman olunca sevinmez mi hiç insan
bende sevindim inan senin adına :KK19:
düzene girdi diyenleri de okudugumu düşünüyorum hafızam yanıştmıyorsa :KK64:
bebiş için :emir_bebek: demek ayy hadi inşallah :rolleyes:
sen benim gibi çok beklemeden hemen kavuşursun inşallah evladına
bende yrn dr a gideceğim ikimzden de güzel haberler gelir inşallah

canım sevin tabiki, her birimizin başka başka sorunları var
bişey derman olunca sevinmez mi hiç insan
bende sevindim inan senin adına :KK19:
düzene girdi diyenleri de okudugumu düşünüyorum hafızam yanıştmıyorsa :KK64:
bebiş için :emir_bebek: demek ayy hadi inşallah :rolleyes:
sen benim gibi çok beklemeden hemen kavuşursun inşallah evladına
bende yrn dr a gideceğim ikimzden de güzel haberler gelir inşallah

Allah razi olsun cnm benim..ben iki kere klomen kullandim banamisin demedi.bukere 16mm yumurtam oldu okadar.asilama oldum bikere nasip olmadi.hos doktorumda cok ilgisizdi.jel falan wermedi asilama sorasi.baya bi ilgisizdi.hsg bile istemedi asilamadan once sen dusun yaniii.ins hemen gelir yawrularimiz cnm.sen nezamandir istiyosun????aynen canim dogru okumussun.baya duzene girenler war.hatta bebegi olanlar da cok

X