sogan kürü kullananlar

Foliğim Asyam Mybaybm baktım güzel yüreklilerim daralmış sanki biraz...
Kızlar hep duyduğunuz sözler ama ne olur umudunuzu yitirmeyin Mybaybm kendine haksızlık etme bak ben kızkardeşimin bebeğine alışveriş yapmıştım biberonundan zıbın takımlarına bebek arabasına kadar ama inan hiç üzülmeden hemde zevkle yeğenim bana o kadar iyi gelmişti ki hep derim pozitif enerjim benim diye zaten o doğduktan sonra ben hamile kaldım. ..içinizden nasıl geliyorsa öyle yapın kermese rengarenk bebiş yelekleri örmüştüm millet hep acıyan gözlerle bakar kızlar boşverin onları sizin ne hissettiğiniz önemli onların ne düşündüğü değil düşünün ben kendi bebeğime hiçbirşey örmedim yeter ki sağlıkla gelsin olmasada olur...bebekleri sevmekten hiç çekinmedim her bebeği ayırt etmeden sevdim acırlarsa acısınlar ne gözle bakarlarsa baksınlar beni bunlar bebek sevmekten alıkoyamadı...

nukram canım sağol desteğin için ama işte bazen cidden çok bunalıyorum daralıyorum
evet çok şükür ben sağlıklıyım eşim sağlıklı huzurluyum mutluyum bide evladımız olsa hayırlı sağlıklı diye içten içe yiyip bitiriyorum kendimi zaman zaman. ben de bebekleri seviyorum çok yakın görüştüğüm 3 kişi var 3nünde bebişleri var dışarı çıktıgımızda ben yardımcı oluyorum hepsine kiminin arabasını sürüyorum kiminin biberonunu tutuyorum kimini uyutuyorum ama hep içimden ''keşke keşkee benimde...'' demekten kendimi alamıyorum...
Rabbim hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin hayırlı zamanda, sınavımız çok zor biliyorum ama dayanma gücü istiyorum Yüce Rabbim den... nasıl hissettiğimi anlıyorsun zaten anlatmama gerek yok ama işte bazenn tıkanıp kalıyorum ne kelimer yetiyor anlatmaya ne hareketler... öyle bişey işte....

şimdi yatıyorum cnm, senin uyku sorunu düzene girdi mi naptın? yarın gündüz okurum artıkın cevabını öpüyorum kocaman

girdi girdi canım çok şükür.. herşey yolunda uykuyla bi sıkıntım yok
eee sen bişi yazmamışsın göbek çektirme işlemime

Mybaybm sizi cok iyi anlıyorum insan bazen acaba hiç mi olmayacak diyor olunca bunlar hep unutuluyor inşaallah melekleriniz gelsin ve bugünleri unuttursun sizlere...

girdi girdi canım çok şükür.. herşey yolunda uykuyla bi sıkıntım yok
eee sen bişi yazmamışsın göbek çektirme işlemime
Canım yaa şimdi bi hesap yaptım 4kere göbek ve belimi çektiler biri rahmin sola dönmüüşş dedi kaç gün zeytinyağla ovalayıp ovalayıp çekti biri aaa kasıkların düşmüüşş dedi kasıklarımı yukarı yukarı çekti belime ayağıyla basıp kollarımı çekti eczane yakısı yapıştırdı aylardan ağustostu ysnmıştım resmen hem belimde hem kasıklarımda yakılar biri belin düşmüş gevşek dedi belimi çekti sabunla yumurta akını çırptı belime yapıştırdı bildiğin taş oluyor bu karışım kaç gün bunla dolaştım biri göbeğimi çekti üzüm haşlayıp karnıma sardı yazın tam ortasında karnım deşildi resmen kızlar bunlar benim bizzat ysşadıklarım beni biliyorsunuz herşey ortada yorum sizin bu konuda ben etkilemek istemiyorum sadece yaşadım yazayım dedim he bide belimde açıklık yok göbeğim düşük değil kasıklarım yani rahim bağlarım incelmemiş ve rahmim sola ters dönmemiş bunlar nasıl uydurabiliyor oda ayrı mevzu...

Bide bana bu uygulamaları yapanlar kesin çocuğun olacak demişlerdi ama o işlemlerle hamile kalmadım hee bide benim düşük yapacağımı söylemişlerdi hamdolsun öyle bir şey yaşamadım bu şekilde hamile kalanlarda oluyormuş amaç inanmaksa inanarak ysptırmaksa hepsinede inanmıştım...

Kizlar merhaba,
Tecrübeli arkadaşlar bana da yardımci olursanız çok sevıneceğim. Doktorum yumurtlık rezervınde azalma va dedi, adet kanamalarım da azaldı yani erken menarız riski de söz konusu. Bebek çalışmalarına iki ay sonra başlicaz çünkü eşim iş için yurt dışında olacak.
Biraz uzun yazdım ama sorum şu soğan kürü benim durumumdakilerde işe yarar mı.? Bir de ne zaman başlamam gerekir sizce? Bilgi verirseniz çok sevinirim

seninde aynı ben gibi olmuş banada kasıkların düşük dedi yukarı yukarı çekti kadın
bende inanarak yaptırmıştım umut etmiştim dediğin gibi nerden biliyor nasıl biliyor diyorsun ama o an mantık aramıyorsun ki yani ben aramadım.. nitekim Rabbim nasip etmediyse olmuyor işte
ettiysede zaten kendiliğinden bi şekilde bişey vesile oluyor
üzüm haşlayıp zeytinyagıyla karnıma bende sardırdım
ayy neler neler yapmadım ki kuzum neyse inşallah dediğin gibi bu günlerimizi unutturcak günler yakındır

rezerv azlıgına sogan kürünün bi etkisi olmaz başka bi sıkıntın yoksa denemen gerekmiyor ama yinede sen bilirsin tabiki

İnsan bu uğurda aklın almayacağı seyler deniyor kuzum inşaallah daha fazla uğraştırmaz kuzun seni ve tüm güzelleri

cnm sende ya da eşinde sorun var mıydı sizin? bi de sen bu göbek-kasık muhabbetini en son ne zaman yaptırmıştın? yani gebe kalmadan ne kadar önce yaptırmıştın en son ?

cnm ya eşinle ilgili şikayetinizi unutuyorum hep kusura bakma öyleyse sen yine de elinden geleni yapmışsın, tekrarlamaya gerek yok bence de.. sen eşine yüklenmelisin. test en son tüp öncesinde yapılmıştı dimi? Nasıldı durum?

Kizlar adetin 7.gunu baslanilicaktiya benim bugun adetimin 9.gunu baslasammi 2.cocuk istiyoduk heralde halaa istiyozzz napiyim kullanmaya basliyimmi siz kara verin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…