sogan kürü kullananlar

inciri zeytinyağında bekletmedikte ama nerdeyse bütün kış kuru incir yedi eşim
ilaçların etkisi bizi bu ay mutlu eder inşallah

bende çoklu alıntı yaptım yaptım en son cevaplıcagımda hepsini silinmiş buldum canım sinirlerim oynadı
neyse farkettim ztn bi süre bekledim cvp gelmeyince yok bu kız kaçmış dedim kendimce
vala aynen öyle dediğin gibi haydi rastgele diyip yazıp yolluyorum
regl belirtim bgn itibariyle lekelenme oldu ama bel agrısı vs bişey yok nitekim yarın bekliyorum kendilerini inşallah teşrif eder kırmızılarım

Canım benimde yum. Dönemim ama hiç umudum yok ilişkide yok çünkü limoni aramız psikolojim hiç iyi değil
evett oraya gidicem sen gittinmiii aret beye ben oradaa emre beye gitmeyi düşünüyorum ...
Bi 15 güne regl olurum 3. Günü hormon tahlillerimi yaptırim diyorum hazırda olsun isterse, çünkü epey oldu yaptıralı dosya yapıp gidicem.. adetten sonrakibi ctesi günü gidim diyorum izin çok aldım ya yüzüm yok h. İçi gitmeyee : )))
Çok merak ediyoum ne dicek onlar uzman belkide bi sorun var ve bulacak diyorum,,

inşallah gelir mucizen yavrum, umudumuzu bir yandan yitirdiğimizi, artık yıldığımızı hissederken bi yandan o beklenen gün gelip çatınca nasıl birden 'acaba'lar sarıyo insanı dimi sağlık olsun..

hayat arkadaşınıza yüklenmeyin olur olmaz.. idare edin birbirinizi.. yoruyo iki tarafı da bu yolculuk ama sabrın sonu selamet! her şey güzel olacak inşallah .
ben gitmedim, bir ara niyetlendik tüp için o zaman epey araştırma yaptım ve bütün oklar Aret Bey'i işaret etti. gitmeye karar vermiştik ki.. o aşamada aşılamaya karar verdik birden. bir gün yeniden gerek duyarsak adresimiz kesinlikle orası ve Aret Bey olur diye düşünüyorum.
o zmn şimdiden bol şans cnm sana.. gözüm üstünde

inşallah gelir mucizen yavrum, umudumuzu bir yandan yitirdiğimizi, artık yıldığımızı hissederken bi yandan o beklenen gün gelip çatınca nasıl birden 'acaba'lar sarıyo insanı dimi sağlık olsun..

valla foliğim ne yalan söyliyim her ay hüsran her ay hüsran artık umutlanmıyorum geciktiğinde bile,elbet gelir ama 1 hafta sonra ama 10 gün sonra diyorum eninde sonunda gelir mutlaka ....o acabalar bile yoruyor artık beni hevesim bitti umudum tükendi tükenecek bu aralar pek bi canım sıkkın bakma belli etmiyorum ama madem açtım konuyu söyliyim.
inşallah diyorum hayal kuruyorum umut ediyorum ama elimden bişey gelmiyor...
yoruldummm gerçekten....

canım benim yaaa deme öyle şeyler. bilmem mi, kapı araladım özellikle, hiç sesi çıkmıyo buncaazımın dedim kendi kendime.. dök içini rahatla. bizi bizden başka kim anlar
konu değiştirip bişi sorcam, halk hekimine göründün mü hiç eski ebeler vardır ya.. Samsunda bulabilirsin diye düşünüyorum rahatlıkla..

sürekli arkadaşlarımlayken istemeden kendime laf sokuyorum eksik yanımı kendime hatırlatıp duruyorum
mesela bebek dükkanı var girelim gezelimmi diyorlar kendi bebekleri oldugu için bende ki tepki hemen şu
benim bakacagım bişey yok çünkü bebeğim yok diyip kestirip atıyorum içim yanıyo
birine yine fikir verirken bebek kıyafeti konusunda ben olsam şunu alırdım şunu yapardım şöyle olurdu böyle olurdu
yoruldum başkalarının bebek arabasını sürüp başkasının bebeğine kıyafet alıp başkasının bebeğini öpüp sevmekten
hiç olmucagı fikrini düüşündüğümde öyle kahroluyorum ki çünkü böyle bi ihtimal de var nitekim
Rabbim nasip etmezse olmucak biliyorum ama isyan etmekten korkuyorum

görünmedim canım nerde burda bulcam kız kimi tanıyorumki
ablamda diyip duruyo bi ebeye görün diye ama bulsam bii
kv min tanıdıgı vardı ona göründüm göbeğimi falan çekti bişeyler yaptı üzüm sardı zeytinyagıyla falan ama bi işe yaramadı. daha napsın bana ebe :SSS

bende burdayım da sen gittin herhalde
dirgit yapıyorum da cnm ona ayar verip geldim. cnm çekiyodu epeydir. bi de balkona çıkıp tüttürdüm biraz serinledi buralar sanki yavaştan esiyo. meteor yağmuru var bi de bugünlerde, eşim gördü demin kaymış 1 tane

aa sen göbek çektirdin mi kığıız, ne zmn? nasıl yapılıyo bi anlatsana ya çok merak ediyorum, herkes farklı söylüyo da.

evet o ihtimal elbette var, düşünmemeye çalışsak da inkar etsek de içimizde bir yerlerde bu bilgi var ve ara sıra yoklar beni de.. ürpertir tüylerimi.. bazen yeğenlerimi bile kıskanıyor muyum noluyo ben de kendimi anlamıyorum.. insanız sonuçta, her şey bizim için.. zaman geçiyo diyoruz da aslında ömür geçiyo...

aa sen göbek çektirdin mi kığıız, ne zmn? nasıl yapılıyo bi anlatsana ya çok merak ediyorum, herkes farklı söylüyo da.

çektirmiştim geçen kışmıydı sonbaharmıydı neydi tam emin olmamakla birlikte
neyse gelelim nasıl yaptıgına
yere yatıyorsun sırtüstü (göbek üstte kalcak haliyle)
sonra ayaklarını hafif kaldırıyorsun ebe kadın elleriyle kasıkların ordan bastırıp yukarı dogru çekiyor
ama bunu bilen biri yapmalı tabi, ebe mesela beni ellediğinde kasıgın düşük dedi ne demek dediğimde
düşük olunca bebek tutmaz dedi yukarı çekti güya sonra göbüşüm yukarı dogru askıdayken üzüm ve zaytinyagıyla bişey yaptı onu tülbentin içine koydu sardı göbeğime. ben tabi üstüne streç film sardım çünkü akıyordu vıcıkk vıcıkk neyse 2 3 gün onunla gezdim :d leş gibi koktum bide üstüne
nitekim bana bi faydası olmadı ama olanlar olmuş ebe teyzecim öle dedi

sana bide bişey dicem bi kadın varmış oda eski ebelerden yaşlı bi teyzeymiş
şimdi bu kadında bi karışım yapıp beline sarıyomuş
o beline sardıgı şeyle ilişki oluyomuş o kendiliğinden düşene kdr çıkarmıyormuşsun sanırım yakı gibi bişey yapıor
sonra hemen o ay yada 1 sonraki ay gebe kalıyomuşsun
ama genelde ilk bebek düşer diyormuş ki bana bunu birebir yaptıran kadın anlattı
sonra neyse kadın hamile kalmış ebenin dediği gibi 2 aylıkken düşük yapmış
sonra o kadına gitmiş yine yapmış 2 ay sonra yine tutmuş o bebeği yaşamış
bana bunu akrabamızın komşusu anlattı kendi yaptırmış
tüp bebek aşamasındaymış bi deneyim demiş
ama ben asla cesaret edemedim denemeye çok korktumm
bide onun eşinde sorun yokmuş onunda etkisi olabilir
ben ne kdr yaptırsamda ne bileyim eş faktörü de var işin içinde bi fikir alayım dedim senden de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…