sogan kürü kullananlar

kız napayım uykum geldi gözlerim çift görüyor
Inşallah bitanem gebelik topiklerinde kaynatalim napalım kuzum nasip buymus ama iyiki seni tanimisim

ben 5:15 de çıkıcam evden havaş 5:30 da geçicek ondan uyumucam yani
birazdan çıkarım saçlarımı fönlerim sonra beklerim kukumav kuşu gibi zamanın geçmesini
benebakbiyo denizlden katılıyor aramıza benimde memleket denizli annemler oralı ordan acıpayamlı sandı senide
öyle tabiki nasipten öte yol yok kuzum o günlerde gelecek ama moral için azcık cıvıtma topiği açalım bi tane
topil annesi ben olcam sizlerde cici anneler olursunuz tamam mı. bayram dönüşü açılcak haber ederim sizlerede

Hosbulduk kuzumizmirliyim hatta mybaby aynı mahalleden komsuyuz

Kabak gibide yazıyor ıste nıckınde 35 dıye nerden cıkardıysam acıpayamı :)) aynı mahalledenmı sen bu kur ıslerı bakanını etlı butlu goruyosun yanı canlı canlı nası guzel bısımı bu mybaby neye benzıyor D

Hosbulduk kuzumizmirliyim hatta mybaby aynı mahalleden komsuyuz

Kızıııııımmm sen acıpayamlı deelmıydın yafu tavasta burda işte D

kızz ne güldüm yaa
kuzum benim tamam sende haklısın acıpayam köken de ama izmirde dogdum büyüdüm ya ondan hemşehrim dediydim
bide aynı mahalledenmişiz melindamın da dediği gibi ama tanışıklıgımız yok inşallah tanışırızda bi gün

görmedi kiiiiiiiiiii

Kuzuu ben senı yolcu ederım o saate kadar beraber beklerız sahuru yaptırayım kocamada :)

Olsun kuzum Denizli'de bizdn sonuçta egeliyizoooo suslen bakalımkolay gelsin ama seni çok ozleyecegim açacağın topiği de bekliyorum

Yok bitanem bende görmedimdün yazisirken öğrendik nerdeyse akraba çıkacaktık

Nası bır tıpsen garii kımselere gostermıyon kendını sanırım :) çirkin sey seniiii :) nası gaz verdım ama bu hızla gıder gıtmez melındamı bulursun sen DD

Inşallah bitanem

tabi ya egeliyiz
süsleneyim anacığıma güzel görüneyim
gerçi o beni her halimle sever ama olsun
kociş izin vermediği için resim koymadıydım canım biliyosun ben seni gördüm ama fıstıkksın fıstıkkkk MAşallah

Bende İçanadolu kızıydım ege gelini oldum :) bi akrabam cıksa burda ben anında toz olurdum sanırım kımsenın bılmedıgını bu kızceler bılıyor burda yatak odası uzerıne bızım sohbet malum derdımız bebek olunca yengemde kk da umarım denkgelmeyız dıye dua edıp duruyrm valla Folık facemde eklı ısmını gordukce guluyorum herbıseyımı bılen tek kısı facemde kanlı canlı duruyor Dama hııııc renk vermıyoruz facede bı gorsenız halımızı

benim face im yok ama sizler için acayım diyorum öle ufak bişi :44:

canımmm sağolasında sen bnm için bekleme olmaz öyle şey sahurunu yap uyu sende

Canım zaten geckusuyum ben bılıyosun sahuru yapmaya yapıcamda koca ramazan bı bugun nıyetlıydım ılac bıttı bugun basladım adet agrısı gıbı agrılar basladı ılac bıttıkten 1 hafta sonra adet olcan demıstı dr, aksama leke geldı sımdı soyle bana ben adetmı oldum kurtaj kanamasımı bu yıne, bu ay hangı kan ne kanı dıye ırdelemekle gectım beynım durdu benım yaaaa

Ooo gelin hanim diğer topikten birkaç kişiyle bizde ekliyiz dediğin gibi aynı konular bizde de var hele tup bebek topigi gerisini düşün

hımm adettir sanırım ya zaten adetse gerisi de gelir yogunca
bide 10gün geçince özür oluyordu sanırım oruç tutuluyordu ben mi yanlış biliyorum
hiç 10 gün geçmedi ama öyle duydum sanki:26:
senin baya uzun sürdü bu kanaman niye öyle olmuş dr bişey demedi mi normalmiymiş :26:

söylemem ben bilmem eşim bilir

tüp topiklerde geçerli resim koyma vetom

O vetolar bendede var folık cok sasırmıstı faceme ekledıgımde kuzum ne bu sır kupu gıbı bı face dıye D ama ona fotomu gosterıp kaldırdım gerı kucuk bır grup feln kursakta olur aslında yenı topık ısını halledelım burdan kızlarla bı grubumuz olur ordanda kaynatırız watsaptanda konusuyorz folıkle ıyı oluyor yaa gun ıcındede kaynatıyorz

Kuzum tum azaları bellı olmus bebekte lohusa sayılıyormussun yenı dogum yapmıs gıbı, 40 gunde suresı var o yuzden tutamadım kı 32. gunde dra gıttım ılac verdı tahlıllerıme bakıp bende arastrdım bıraz sonuclarıda enfeksıyon olusmus o yuzden uzamıs sanırım, dr sadece cok yıpratır bunyeyı bukadar kanama dedı ılac verdı kanamayı kesmesı ıcın, hormon takvıyesı yaptı yani.

Oy oy yerim kız seniteşekkür ederim
Biliyorsun bende kocisten gizli koydum:18::18:
Anacığın Hasretinden saçını bile görmez gurbet zordur bilirim ama kavuşmaya sayılı saatler

eşim inanamıyo buranın sırf kadınlara ait sohbet alanı olduguna
hoş bizim muhabbetlerimiz görse bi erkeğin 2 sn bile katlanamayacağı şeyler oldugunu anlarda
neyse canım gönüller bir olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…