sogan kürü kullananlar

olması gereken günü 7-8 gün geçti canım adetim

son adet tarihinden 37 gün sonra öğrenmiş oldum

he baya geçmiş canım.iyi sabretmişsin test yapmamk için.:) benim bugün 27.günüm test yaptım negatif erken biliyorum ama bi heves yapmıştım.diğer gebeliğimde 32.günde yapmıştım adetin çok silik çıkmıştı.inşallah erken olduğu için çıkmamıştır .29-30 günde olurum geçen ay haziranın 6 sında oldum en son bekliyorum bende bu ay ilk kez soğan kürü yaptım.

Cok sagol canim.. Yapacagim. Bu ay bunlari insallah ..8 senedir istiyorum.. 4 Kere tub bebek denedik olmadi.. Simdi doktur bu dedi iste... Senin neden olmadigi Bellimi ??? Sizde gordunuzmu tedavi..

pozitiiiiiiifffffffffffffffffffffffffffffffffff

gebelik testi yaptm çok heyecanlı

yaşasın soğan kürü

hepinizi teeek tek öpüyorummm

anammm
soğan kürü hala işe yarıyo mu yaa

Rabbim isteyen heeerkese tez zamanda nasip etsin inşallah

aminn cnm amin

evet demek sistem hala çalışıyor ben de bizimle beraber arızaya bağladı sanıyodum

kız bizde de sorun yok ki sarımsak kürü mü yapsak napsak ben yarın doktora, sen de teste maybeybim, delirtme biziiii

:)))) sistem çalışıyormuş yaaaaa
sarımsak kürü mü o ne ki:44: ne işe yarıyor neden yapılıyor kaç dk kaynatılıyor ?
kim ne zaman içiyor? kaç gün içiyor? içiyorda ne oluyor?
sarımsaklayıpda mı saklanıyor sarımsaklamadan mı saklanıyor?
ben testeeeeeeee gitmicemmmmmmmmmmmmm

Baslamak istiyorum sogani... Yanliz ben 7 gun baslamam lazim... Pazartesi insallah baslayacagim.. Simdi ben dun basladim bal tarcina , onu burakiyimmi simdi sogani yapacagim icin?? Bide simdi biliyorsun oruc .. Soganida oglen, aksam icmem lazim sen nasil yapiyorsun canim cok sagol bilgin icin.. Senin neden olmadigi Bellimi ?? Insallah bu ise yarar..yoksa yumurta donoru olmasi mecmur.. Evligimizin icin mecmur.. (

Son düzenleme:

ben de bilmiom, 5 dakika yeter bence, ilk deneyen ben olucam, kafama göre yaparım bişiler, yemeklik sarımsak olucak beyaz kabuklu, iri bir diş yeter, sonucu söylerim belki benim vesilem de o olur, sarımsak kürü diye topik açarım

beyaz olucak hımmmm önemli bi detay
başka renk olmaz diyorsun yani
tühh benimde fuşya sarımsaklarım vardı demek ben bu kürü yapamiciiiiiiimmmmmmmmm

Cok sagol canim.. Yapacagim. Bu ay bunlari insallah ..8 senedir istiyorum.. 4 Kere tub bebek denedik olmadi.. Simdi doktur bu dedi iste... Senin neden olmadigi Bellimi ??? Sizde gordunuzmu tedavi..

17 ay denedik canım ama peşpeşe denenen bi 17 di ay değildi eşim göreve gitmişti falan.görev dönüşüde olmayınca kontrole gitti bende gittim. 2013 mart ayında varikosel ameliyatı oldu.ameliyattan sonra değerleri düzeldi.iyi duruma geldi maşllah.zaten bende ameliyattan 10 ay sonra hamile kaldım.ama boş kese oldu kürtaj oldum 4 ay önce.kürtaj sonrası 2.denememiz bu ay.kolaylaştırması için bende bunları uyguluyorum işte canım.

Kızlar nasılsınız bugun cok kötuyum yıne adet olduö esımle tartıstık cok agır konustu sabahtan berı dusunuyorum yapacak hıcbıseyım yok bı aklım sessizce cek git dıyor olmuyor ıste ne beklıyosun kızlar napacagımı sasırdım

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Gecen ay laparaskobi oldum bi tüpüm tamamen tıkalıymıs acamamıslar digerı hafıf acık tüp bebek garanti dıyor esımde herseyden vazgecmıs benı sucluyor kaldıramıyorum bu benım sucummu şu mübarek gunde yapılırmı cok kötuyum

başlayabilirsin canım.bende adetin 4.günü başladım yumurtlamaya kadar etki etsin diye .soğanı aç karnına içmek lazım canım ama eğer içilemiyorsa yemeklerden 1 saat sonra için diyor saraçoğlu.iftardan 1 saat sonra iç canım.bide sahura yakın yap iç ılıktan biraz daha sıcak içeceksin tadı öle kötü değil.ilk ikigünden sonra alışıyosun içmeye.15 gün bunu iç canım bitince bal çörek otu karışımını iç.aynı anda iki kürü uygulamayın diyor.bize dr normal yolla bebeğimizin olabileceğini söyledi canım.eşimin değerleri yükseldi.onada keçiboynuzu kürü yapmıştım.çok şükür şimdi 7-8 dr da doğal yoldan olur dedi ama Allah bilir tabi.

Nasıl yaaa nasıl böyle bişey yapar Allah korkusu inancı yokmu

seni sadece bebek için mi evinde tutuyor seni sadece bebek için mi seviyor yada biz sadece bebek için mi evleniyoruz.bir ömrü iyi kötü paylaşmak için evleniyoruz.Allah vermezse biz ne yapabiliriz ki.Allahım yüzüne baksın canım.senide sevindirsin.

Allahım benim senden başka kimsem yok sen ol demezsen olmaz ne olur hakkımda hayırlısını ver benım dayanacak gücüm kalmadı aglamaktan yoruldum dualarıma karsılık ver ne olur

Severek cok severek evlendık 3 yıldır gıtmedıgım doktor kalmadı ailesi anlayıssız konuscak kimsem yok ne yapayım siz soyleyın ne olur

canım hepimizin ortak derdi aynı bebek sahibi olabilmek
ama her birimizin farklı farklı sorunları var tek taraflı veya çift taraflı
herşeyden önce bu bizim seçimimiz değilki Rabbim in takdiri
Rabbim ol derse senin tüpün tıklanıklıgı vs hiçbişey engel olamaz ki.
yada hiçbir sorun olmamasına ragmen bebek olmuyorsa bunun sorumlusu kim olurdu?
seni suçlaması çok yanlış belki o da üzüldüğü için istemeden seni kırmıştır
bizler çok daha hassasız bu konuda keşke böyle şeyler yaşanmasaydı
peki tüp bebek fikrine sıcak bakmıyormu eşin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…