sogan kürü kullananlar

innnnnnnnnnnşallah canım

enerjine hayranım :KK34:

ona da içir bişeyler :KK55::KK9:

her şeyde vardır bir hayır

her konuda hakkımızda hayırlısı neyse o olur innnşallah

dr a gitmedm daha bakalım

güzel güzel geçsin her şey inşallah

:18:

canım inşallah sağlıklı sıhhatli 9 ay geçirip bebişini kucagına alırsın :nazar::emir_bebek:
peki reglin geçmişmiydi? ne zmn yaptın testi?
belirtlilerin varmıydı ? çok soru sordum :KK53:

2,5cm bi kist var demişti dr

vücut kendi atar dedi

başka bi sorun yoktu

bi kaç ay olmayınca soğan kürüne başladım

evde test yaptm sadece

devamı sağlıkla gelir inşallah

Rabbim isteyen heeerkese tez zamanda nasip etsin inşallah

:nazar:

canım masallah Allah bagıslasın kac ay yaptın bende yapıyorum bu ay ayyyyyyyyyyy ümit oldun bizeeeeeeee:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

canım inşallah sağlıklı sıhhatli 9 ay geçirip bebişini kucagına alırsın :nazar::emir_bebek:
peki reglin geçmişmiydi? ne zmn yaptın testi?
belirtlilerin varmıydı ? çok soru sordum :KK53:

regli oldum gibi oldu ama değişik ve azdı

sonrası gelmedi

her taraf şiş tabi :KK53:

kist var demişti dr. o yüzden gecikti sandım

ha geldi ha gelecek habire kontrol ediyrm. bi yere gitsem diken üstündeym falan

sonra arkadaşlar geldi onlarla vakit geçti gitti kafam dağıldı yani

unutmadm aklımdaydı hani şimdi olcak die :KK9: tetikteyim :KK53:

test yapmaya vakit de yok aklıma da gelmedi ihtimal vermiyordum

eşime dedm bir ara test alalım negaatif çıkacak yine üzüleceğiz boşveeer dedi

dayanamamış almış

bi yaptık ana! 2 çizgi :KK9:

onla bunla uğraşırken ben üstüne görme falan yazıyor internete baktım.benim o az adet heralde o.

o günden 1 hafta geçti

:KK53:

canım masallah Allah bagıslasın kac ay yaptın bende yapıyorum bu ay ayyyyyyyyyyy ümit oldun bizeeeeeeee:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

ilk ayda oldu

bu başlıkta çok okumuştum ilk seferde hemen olan

yorum yazan da çok olmuştu sağolsunlar

ben de öyle başladım

içemedm biraz sıcak iç dediler

mutlaka için ilk ay olmasa da 2. ve 3. aylar devam edin

resmi sitesinde sss kısmını okuyun farklı uygulamalardan bahsetmiş

bazılarına 15 gün soğan 15 gün ara 15 gün tekrar soğan demiş, sizin durumunuz hangisine benziyorsa o şekilde uygulayın bence. normalde 2.ve 3. aylarda 10-7 gün kullanım yazıyor ama kendisinin verdiği farklı cevaplar var.

herkese şifa olsun inşallah

Allah herkese nasip etsin

ben daha dr gitmedm buarada hala belki değildir diyorum :KK53:

:KK8:

regli oldum gibi oldu ama değişik ve azdı

sonrası gelmedi

her taraf şiş tabi :KK53:

kist var demişti dr. o yüzden gecikti sandım

ha geldi ha gelecek habire kontrol ediyrm. bi yere gitsem diken üstündeym falan

sonra arkadaşlar geldi onlarla vakit geçti gitti kafam dağıldı yani

unutmadm aklımdaydı hani şimdi olcak die :KK9: tetikteyim :KK53:

test yapmaya vakit de yok aklıma da gelmedi ihtimal vermiyordum

eşime dedm bir ara test alalım negaatif çıkacak yine üzüleceğiz boşveeer dedi

dayanamamış almış

bi yaptık ana! 2 çizgi :KK9:

onla bunla uğraşırken ben üstüne görme falan yazıyor internete baktım.benim o az adet heralde o.

o günden 1 hafta geçti

:KK53:

anladım canım yerleşme kanaması da olmuş olabilir miktarını bilmiyorum ama
ne güzel süpriz olmuş işte Rabbim nsaip etmiş :KK16:
benim daha 2 gün geçti reglim ama wc den sonra sarı akıntı oluyor peçeteye
genelde regl zamanı kupkuru olurum belim agrır karnım agrır ama yok henüz öle bişi
bi göğüsler sızlıyor çok okdar oda reglide de aynı oldugu için şüphelenmiyorum
umarım benimde mucizem gelmiştirrrrrrrrrrrrrrrrrr:KK52: hafta sonuna kdr gelmez inşallah ya
bi yandan da tüp bebek denedim diye aldıgım ilaçlar mı dengemi bozdu diyip hevesimi kurutuyorum kendi kendime
beklicez bakalım haber veririm yine :KK34:

anladım canım yerleşme kanaması da olmuş olabilir miktarını bilmiyorum ama
ne güzel süpriz olmuş işte Rabbim nsaip etmiş :KK16:
benim daha 2 gün geçti reglim ama wc den sonra sarı akıntı oluyor peçeteye
genelde regl zamanı kupkuru olurum belim agrır karnım agrır ama yok henüz öle bişi
bi göğüsler sızlıyor çok okdar oda reglide de aynı oldugu için şüphelenmiyorum
umarım benimde mucizem gelmiştirrrrrrrrrrrrrrrrrr:KK52: hafta sonuna kdr gelmez inşallah ya
bi yandan da tüp bebek denedim diye aldıgım ilaçlar mı dengemi bozdu diyip hevesimi kurutuyorum kendi kendime
beklicez bakalım haber veririm yine :KK34:

insan çok ümitlenmek istemiyor

savunma mekanizması işte :KK9: üzülmek istemiyor sonra insan. anlıyorum seni

hayırlısıyla güzel haberler duyarız innnşallaaaaaah

pozitiiiiiiifffffffffffffffffffffffffffffffffff :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

gebelik testi yaptm çok heyecanlı

yaşasın soğan kürü :nazar:

hepinizi teeek tek öpüyorummm :KK34:

eylüll çokk ama çokkk tebrik ederim.Rabbim kucağına almayı nasip etsin.bende soğan kürü yaptım bu ay 3-4-5 temmuzda kritik günlerim hastalanmazsam test yapacam hafta sonunu atlatayım.senin bugün adetinin kaçıncı günü?belirtin varmıydı canım?

ilk ayda oldu

bu başlıkta çok okumuştum ilk seferde hemen olan

yorum yazan da çok olmuştu sağolsunlar

ben de öyle başladım

içemedm biraz sıcak iç dediler

mutlaka için ilk ay olmasa da 2. ve 3. aylar devam edin

resmi sitesinde sss kısmını okuyun farklı uygulamalardan bahsetmiş

bazılarına 15 gün soğan 15 gün ara 15 gün tekrar soğan demiş, sizin durumunuz hangisine benziyorsa o şekilde uygulayın bence. normalde 2.ve 3. aylarda 10-7 gün kullanım yazıyor ama kendisinin verdiği farklı cevaplar var.

herkese şifa olsun inşallah

Allah herkese nasip etsin

ben daha dr gitmedm buarada hala belki değildir diyorum :KK53:

:KK8:
haklısın canım devam etmek gerek insallah bende pko var ne olursa olsun devam edicem.Allah bagıslasın hayırlı saglıklı sıhatli olsun.bende bakayım orayaaaaaaaaaaaaaa

Slm arkadaslar bende sizin gibi cocuk ozlemi cekiyorum... Umudum tukendi, doktur gecen hafta yumurtamin kalitesis oldugunu soyledi.. :KK43:yumurta donoru olmami soyledi ;((( caresizlik icindeyim ... Bende denemek istiyorum hangi gunu baslamam lazim.. Ben adetin 7 gun diye okudum dogrumu?? Bende endometriose da var.. Yanlis yola gitmekten korkuyorum...

Son düzenleme:
Slm arkadaslar bende sizin gibi cocuk ozlemi cekiyorum... Umudum tukendi, doktur gecen hafta yumurtamin kalitesis oldugunu soyledi.. :KK43:yumurta donoru olmami soyledi ;((( caresizlik icindeyim ... Bende denemek istiyorum hangi gunu baslamam lazim.. Ben adetin 7 gun diye okudum dogrumu?? Bende endometriose da var.. Yanlis yola gitmekten korkuyorum...

canım Allah şifanı versin.endometrios rahim duvarı inceliği mi demek?adetin bittikten 2 gün sonra 15 gün soğan kürü uygula soğan kürü bitince kaliteli yumurta ve fazla yumurta gelişmesi içinde 21 gün incir kürü uygula.şayet hormon değerlerinde sıkıntı varsa tsh fsh lh e2 prolaktin de falan soğanın peşine testere dişli aslan pençesi kürü uygula sonra inciri yap canım.soğan kürü rahim duvarını inceltmiyormuş bizzat saraçoğlu söyledi kalın olanı inceltir ince olanı kalınlaştırımış yani dengeyi sağlarmış.ama sen yine de bi araştır canım.ben buay soğanı uyguladım aslanpençesine geçtim bi sorunumuz yok ama boş gebelik geçirdim daha önce kolaylaştırması için uyguluyorum.

incir kürünü 21 gün uyguladıktan sonra 5 gün ara ver tekrar bi 21 gün daha yap canım.ben ikinci 21 günü uygularken hamile kaldım.ancak boş gebeliti kürtsaj oldum.

canım Allah şifanı versin.endometrios rahim duvarı inceliği mi demek?adetin bittikten 2 gün sonra 15 gün soğan kürü uygula soğan kürü bitince kaliteli yumurta ve fazla yumurta gelişmesi içinde 21 gün incir kürü uygula.şayet hormon değerlerinde sıkıntı varsa tsh fsh lh e2 prolaktin de falan soğanın peşine testere dişli aslan pençesi kürü uygula sonra inciri yap canım.soğan kürü rahim duvarını inceltmiyormuş bizzat saraçoğlu söyledi kalın olanı inceltir ince olanı kalınlaştırımış yani dengeyi sağlarmış.ama sen yine de bi araştır canım.ben buay soğanı uyguladım aslanpençesine geçtim bi sorunumuz yok ama boş gebelik geçirdim daha önce kolaylaştırması için uyguluyorum.

Cok sagol canim. Insallah hepimize saglilkli bebek nasip eder.. Endometriosu cukalata kisti gibi .. Daha cevirmemis beni ama her ay buyuyo bi leke. Buyuduketen sonra cukalata kisti oluyo ... Suanda kucuk benimki 5 , 6.. Tsh fsh normal cikti benim .. Yumurta kalitesizmis benim .. Emrio tutuyo ama bi anormal sekilde dedi doktur.. Onun icinde tutmuyor.. Rahim. Ici iyi dedi rahim duvarida iyidedi kalinligi .. Bilmiyorum ne yapacagim.. Artik sanirim yumurta donorunden baska carem yok.. :KK43:(

incir kürünü 21 gün uyguladıktan sonra 5 gün ara ver tekrar bi 21 gün daha yap canım.ben ikinci 21 günü uygularken hamile kaldım.ancak boş gebeliti kürtsaj oldum.

Cok sagol canim gecmis olsun sanada.. Simdi ben bal tarcin corek otunu karistip iciyorum arastirdim oda iyi geliyormus.. Sonrda onu deneyim .. Peki hangi gun baslamam lazim ..??

Cok sagol canim. Insallah hepimize saglilkli bebek nasip eder.. Endometriosu cukalata kisti gibi .. Daha cevirmemis beni ama her ay buyuyo bi leke. Buyuduketen sonra cukalata kisti oluyo ... Suanda kucuk benimki 5 , 6.. Tsh fsh normal cikti benim .. Yumurta kalitesizmis benim .. Emrio tutuyo ama bi anormal sekilde dedi doktur.. Onun icinde tutmuyor.. Rahim. Ici iyi dedi rahim duvarida iyidedi kalinligi .. Bilmiyorum ne yapacagim.. Artik sanirim yumurta donorunden baska carem yok.. :KK43:(

canım öncelikle moralini yüksek tut çok şükür herşeyin çaresi var Allahın izniyle.çikolata kistin varsa hele mutlaka uygula soğanı canım.en az iki ay uygula.15 gün uygula adet gör sonra diğer adetine 10 gün kala 10 gün daha uygula.sonrada ister inciri yap ister bal tarcın çörek otunu yap ikiside yumurta kalitesi için.ama önce içini temizle canım soğan kürüyle.ben böyle şeyleri hiç yapmazdım ama okuduklarımdan dolayı çok etkilendim ve hamileliği kolaylaştıracağına çok inanarak içtim 15 gün 15 gün boyunca hiç öle bi değişiklik hissetmedim çünkü kistim ve iltihabım yok ama bittiğinin ertesi günü çok yoğun ve bembeyaz krem gibi akıntım oldu ki evlendikten sonra hiç böle bi akıntım olmadı genelde çokkk az ve sarımsı bi akıntım olurdu artık rengi sarı değil..ve inan bana rahim girişimin yumuşadığını hisettim.soğan kürünü sağlıklı bile olsa her kadın 6 ayda bir uygulamalı diyor saraçoğlu.kaç senedir istiyorsunuz bebek ?

Cok sagol canim gecmis olsun sanada.. Simdi ben bal tarcin corek otunu karistip iciyorum arastirdim oda iyi geliyormus.. Sonrda onu deneyim .. Peki hangi gun baslamam lazim ..??

sağol canım.eğer soğanı yapmayacaksan bal çörek otuna istediğin zaman başla ben incire herhangi birgün başlamıştım hocada öle demişti..ama soğana adetin bitince 2 gün sonra başla.5 gün sürüyorsa 7.gün başla canım mesela.ama iki kürü aynı anda uygulama canım.soğan bitince bal çörek otuna başla.

ayrıca kistin varken gebelik olursa belki bebeğe zara verir canım böle bişey dedimi dr un bilmiyorum ama.bana kalırsa önce içini temizle.ama eğer böle bir risk yoksa sen bilirsin :KK66:

eylüll çokk ama çokkk tebrik ederim.Rabbim kucağına almayı nasip etsin.bende soğan kürü yaptım bu ay 3-4-5 temmuzda kritik günlerim hastalanmazsam test yapacam hafta sonunu atlatayım.senin bugün adetinin kaçıncı günü?belirtin varmıydı canım?

7-8.günü

adet gibiydi belirtiler canım

hadi bakalım hayırlısı :KK34:

X