sogan kürü kullananlar

Allah sana zihin açıklığı versin, elin hep doğrulara gitsin Allah yanında olsun o gün ve her gün. Amin

Amin canım Allah razı olsun çok sagol. Rabbim su güzel günlerin hürmetine hepimizin sıkıntılarını gıdersın ınsallah.

Canım dr a gıtmeyı dusunmuyormusun hala pıhtı seklınde dıyosun bıde bence acılen bi gitmen lazım.Ne oldugunu ogrenırsın kafan rahat eder en azından.Hamilelik varsa ve dusuk rıskı varsa progesteron verıyorlar coraspirin verıyorlar.

gel bi sarılayım sana kocaman
kuzum dediğin gibi biz Rabbimin sevdiği kullarız
merak etme hiç mutluluk çok yakın inşallah

Ummaaahh ummmaaahh Canım 3 temmuzdan sonra tepene bınerım test dıye benden soylemesıııııııı bu sekılde sacından surukleye surukleye eczaneye :)) ramazanda oldugumuz ıcın bu ısrarımda.

Kuzum benım Allah razı olsun Fetih suresını okuyabılırsen cok sevınırım.Bugun dersaneye gıttım ın cın top oynuyor elıme bır tomar deneme tutusturdular gıremedıgım denemeler 24 tane ve sadece 4 gunum kaldı :18::18::18::18::18:

hahahhaha bu ne kız Allah seni çok kötüsün valla gitmicem işte
valla orucumda kaçıyo bugünde tutmadım ama yarın tutcam gelirse bozarım napim
böyle boşu boşuna hem orucumdan oluyorum hem stres oluyorum geldi gelcek diye:18:

tamam canım regl olmadan ozamn bugün hemen sana bi fetih suresi okuyacagım
Allah zihin açıklıgı versin Rabbim kabul etsin inşallah

Ayy kıyamam sana canım benim inşallah bu mübarek ay yüzü suyu hürmetine olur bi çırpıda çözer bitirirsin kuzum Allah yardımcın olsun Hızır (a.s ) sırtında duacın olsun canım dualarım seninle .

Son düzenleme:
gelmedi canım da sat 3 hazirandı en az 3 temmuz olsun bi bakalım ona göre bi test yaparım diyorum:44:

Evet canım Allah bizi çok seviyor valla Rabbim büyükk :))

perşembeye bişey kalmadı da perşembeyi beklemez gelir diyorum ben
gelmesede mutlaka şaşırmıştır test yapsamda tek çizgi çıkar

Olur mu olur canım kullandığın ilaçların etkisi iki Üç ay sürer biliyorsun . Beklemediğin anda hamile kal emi şimdi beklemedigin gibi:))

İnşallah göbüşünde bebişin olsun sende regl olamadaa bana sınava kadar fetıh suresını oku :))) cokmu bencılce oldu ama hayırr okumasanda bebiş olsun oralarda bı yerde ınsallaahh canım :)

Amiiiin amiiin binlerle aminnnn (

perşembeye bişey kalmadı da perşembeyi beklemez gelir diyorum ben
gelmesede mutlaka şaşırmıştır test yapsamda tek çizgi çıkar

Kapa ceneni seni piss fareee Herseyın en guzelını en ıyısını bılen Yüce Rabbim bu kuluna bu söylediklerini bir bir yuttur inşallah hayırlı saglıklı bir şekilde müjdesına kavustur Allahım. hamılelıgını ogrensın ve bende agzına ıkı tane carpma fırsatı bulayım haklı cıktgm ıcıın o haklı cıkarsa beni fena cırpıstırır cunkii

canııııııımm, Allah yar ve yardımcın olsun, zihin açıklığı versin, kolaylaştırsın Rabbim. tüm sınavlarında her zaman!

gelmedi canım da sat 3 hazirandı en az 3 temmuz olsun bi bakalım ona göre bi test yaparım diyorum:44:

ben de yapışırım ki yarın saçına

yapar mı yapar seni korkak tavuk! korkma, arkandayım asyam geri çekilme, yarın itibariyle psikolojik saldırıya geçiyoz

Olur mu olur canım kullandığın ilaçların etkisi iki Üç ay sürer biliyorsun . Beklemediğin anda hamile kal emi şimdi beklemedigin gibi:))

evet tatlım öyleymiş de bizde sorun eşimde oldugu için benim içtiğim ilacın ne etkisi olucak ki :26:
keşke arada sırada iğnelerden onada batırsaydım hehhehehe

seni bencil seni
dün okuyamadım ama bugün okuyacagım canım fetih suresini senin için

bu fare haksız çıkmaz ya başka sebebi var sanırım gecikmiş olmasının
bide ağzıma iki tane mi çarpcaksın:18::18::18: abowwwwww
inşallah ben yanılıyorumdur da sen çarparsın
yoksa ben fena çırpıştırcammm hihihihihh

ben de yapışırım ki yarın saçına

yapar mı yapar seni korkak tavuk! korkma, arkandayım asyam geri çekilme, yarın itibariyle psikolojik saldırıya geçiyoz

bırakın saçlarımıııııııııııııııııııııııııııııııııııııı :84::84::84::84::84::84::84::84::84::84::84:

pozitiiiiiiifffffffffffffffffffffffffffffffffff

gebelik testi yaptm çok heyecanlı

yaşasın soğan kürü

hepinizi teeek tek öpüyorummm

yaşasın soğan kürü

canım pkolu muydun ne kadardır tedavi görüyorun?darısı başımıza hayırlı olsun inş kucağına da alırsn.

canım pkolu muydun ne kadardır tedavi görüyorun?darısı başımıza hayırlı olsun inş kucağına da alırsn.

2,5cm bi kist var demişti dr

vücut kendi atar dedi

başka bi sorun yoktu

bi kaç ay olmayınca soğan kürüne başladım

evde test yaptm sadece

devamı sağlıkla gelir inşallah

Rabbim isteyen heeerkese tez zamanda nasip etsin inşallah

yaşasın soğan kürü

maşallah maşallah
bu soğanı Allah kadınlar için yaratmış valla.
annemde elma büyüklüğünde iltihap vardı rahminde , ölüyordu ağrısından birsürü iğne vuruldu fitil kullandı geçmedi.
ama 21 gün soğan kaynatıp içti 2 sefer iltihap falan kalmamış çok şükür..

canım yanlış değilsem sen agnuscastonla hamile kalmştn değil mi?pkolu muydun?ben 2. ayımdayım agnuscastona başlayalı ama fayda görmedm

canım yanlış değilsem sen agnuscastonla hamile kalmştn değil mi?pkolu muydun?ben 2. ayımdayım agnuscastona başlayalı ama fayda görmedm

ya ben içtim o ilacı . hiç bir sorunum yoktu ama pko falan öyle sıkıntılarım yoktu. onu kullandım adetim 10 gün erken geldi.
ama leke halinde geldi 1 hafta sonra yumurtlamışım ve hamile kalmışım anlicağın adetimi bozdu ve hamile kaldım.
. yani vesile oldu diye düşünüyorum o ilaç .

yaşasın soğan kürü

anammmmm kıgızzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
Maşallah Rabbim sağlıkla kucagına almayı nasip etsin canım
darısı bize olsun inşallah
demekki sogan kürü içtim hamile kaldım diyen bir kişi daha çıkıyomuş topikten heyoooo heyooooo

çooooooooooook teşekkür ederim

çoooooooooooooooooooooooooooook tatlısııııııııııııııııııııııııııııııın

Allahım isteyen herkese nasip etsin

ayyyyyy çok sevindim inan canımmmmmmmmmmm
yani sende ve eşinde sorun yoksa soğan kürü işe yarıyor bencede
ama bizim erkek faktörü oldugu için ben ne kdr içsemde fayda görmemiştim
çoook çoook tebrik ederim
bu arada benimde reglim gecikti merakla bekliyorum
tüp bebek denemiştim ya geçen ay acaba diyorum ama
emin değilim bakalım hafta sonuna kdr bekleyecğim test yapmak için
umarım bu gecikme bebiştendirrrrrrrrrr

innnnnnnnnnnşallah canım

enerjine hayranım

ona da içir bişeyler

her şeyde vardır bir hayır

her konuda hakkımızda hayırlısı neyse o olur innnşallah

dr a gitmedm daha bakalım

güzel güzel geçsin her şey inşallah

:18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…