sogan kürü kullananlar

duaçiçeği arkadaşımızn sorunu nedr bilmiyorum malesef...benim sorunum pko illeti(((

2.5 yıllık evliyim ve 2 yıldr tedavi göryrmsoğan kürünü 2 yıldr içiyrm.ilk 3 içişmde hamile kalşdm ama öğrenmemle düşük yapmam bir oldusadece 4 gün o duyguyu tattım
Bnede ogrendıgım gun dusuk oldu canım daha dogrusu dusukte ogrendım 12 haftalık hamıleymısım duzenlı adet goruyordum vucudumda hıcbır tepkı vermedı dusuk yaptıgım gun ogrenmıs oldum

canım sen ne kadardr tedavi grysn,son durumn ne?tek sorun kist ve iltihap mı???kistn ne kisti?

Canım ben bu ay basladım daha tedavıye dusukten sonra hıc hamıle kalamdım neredeyse bır yıl olacak
kıstım varmıs 4 cm ve enfeksıyonum var ıdrar yollarında yumurtam catlamıyor
doktorum bu y kıstı yok edıp enfeksıyou tedavı edleım bırdahakı adtte gel dedı tekrar esımdende spermıogram ıstedı ona gore tam olarak baslamıs olacagız
bu arada bu aksma ablam hamıleymıs onu ogrendım 1 hafta arayla dusuk yapmıstık ben hala kalamadım o ustume 3. ye kaldı o dusukten sonra bır duusk daha yaptı gecen ay ve bu ay yıne hamıle nasl bır vucut varsa

ne diyelim darsı başımıza.amiiinnnn. peki doktr demedi mi niye yumurtan çatlamıyor?yumurtan çatlamyosa nasıl adet olysn ki:26:

ne diyelim darsı başımıza.amiiinnnn. peki doktr demedi mi niye yumurtan çatlamıyor?yumurtan çatlamyosa nasıl adet olysn ki:26:

Bu bır yıl sonra ılk kez bebek ıcın doktora gıdısım bırde bu konularda tecrubesızım
yanı yumurta catlamıyo kıste cevırıo yoksa benım adetlerım hep duzenlıdır
of kafam cok karısık doktorada bırsey sormadım dogru bellı
cok ıyı ır doktor ama kesın ve netsoyleyıp hemnpostalıyor sorun orda
yanı soru pek soramıyorsun oksa cok ıyı ama bend eboyle bırsey anlamıyorum
muaynesı falan cok ozenle yapıyor
:26:

adetlern düzenlyse yumrtan çatlydr ya:26:ben yumurtlamdğm için ilaçsz adet olmyrm malesf

adetlern düzenlyse yumrtan çatlydr ya:26:ben yumurtlamdğm için ilaçsz adet olmyrm malesf

doktorum yumurtan catlamamaıs kıste donmus dedı

bu ay yumruta takıbı yapacak
adeterım falan oldukca duzenlı oysakı

emin ol ve göereceksin yumurtan sorun yok.iltihap olunca da gebelk olmyo.bence ve inş tek sorunun iltihaptr.
canım benım esımın degerlerındede sorun vardı ama o testı aptrdıktan bır ay snra hamıle kalmısım ben doktor tekrar ıstedı gıdekrn yapırp goturucez onuda bakalım ne cıkacak ınallah tek sorun odur :26:

hmmm:26:eşinde sorun varsa zaten en buyuk sebep odr.ALLAH emeğimzi boşa çkrmsn inş.

bunların hepsi iman eksikliğinden kaynaklanıyor.ve sevgisizlikten.seven insan asla ve asla böyle bir tavır içine girmez sevdiğinden çocuk sahibi olabilmek için her yolu dener.ben eşimde sorun olduğunu öğrendiğimde oturup hüngür hüngür ağladım ama bebek olamayack diye değil eşim üzülecek kendini suçlu hissedecek ve biz mutsuz olacağız diye ben onla sadece çocuğum olsun diye evlenmedim çünkü bu hayatı beraber yaşamak için onla bir ömür geçirmek için evlendim.ve asla pişman değilim onunla evlendiğime.çok şükür eşimdeki sorunda düzeldi bi engelimiz kalmadı.hatta hamile kaldım ama boş keseden kürtaj oldum.biz elimizden geleni yapacaz gerisi Allahın takdiri.acı ama gerçek bişey söyleyim canım senin eşindeki bebek sevgisi değil sana olan sevgisizliği....ve seni burdan bu hassas noktandan vuruyor.Allahım yardımcın olsun.

Merhaba. Ben yeni uyeyim... Banada yardimci olurmusn?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

arkadaşlarım geldi onları gezdirdik falan fırsat olmadı canım

ev kalabalıktı

çok da beklemiyordum açıkçası

hadi bakalım hayırlısı güzel haberlerini duyarız(görürüz) inşallah

açıkçası bu devirde böyle adamlar kaldı mı diye düşünmüştüm ilk okuduğumda, sonra biraz düşününce asıl sorunun bu olabileceği geldi benim de aklıma. yazık kızcağıza. Eğer biraz medeni cesareti olan biri olabilse bu şekilde değil, insan gibi çözer kendi içinde büyüttüğü sıkıntı neyse. Belden aşağı çalışmış. Allah akıl fikir versin.

Merhaba. Ben yeni uyeyim... Banada yardimci olurmusn?

Hoşgeldin cnm, nedir durumun?

Slm canim .. Senin yazdiklarini okuyunca kendimi gordum.. Sabred canim , seni cokkk anliyorum bazen bende kendi kendime oyle diyorum.. Yanliz degilsin bizlerde ayni duyguyu yasiyoruz.. Esinide anla oda stresdedir , onun icinde cokk zordur .. Anlayisli olun sabredin birbirinize baglanin.. Insallah yakinda bizimde cocuklarimiz olur..

Gecmis olsun canim.. Insallah bu sefere olur.. Bebegini kucagina alirsin.. Allahim dualarimizi kabul eder insallah bu mubarek ayda..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…