sogan kürü kullananlar

Bakmıyor 2 senede ona ugrasırsın oda olmaz dıyıp dalga gecıyor cok yanlış konusuyor isyan edıyor buraya bıle yazamayacagım oyle kırıcı seyler soyledıkı toparlayamıyorum kendımı

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Acıkca gıt dıyemedı ıste doldurusa gelıyor agır konusuyor yutuyorum susuyorum ama galıba daha gucum kalmadı

Bugun kendımde degılım allah rızası için duanızı esırgemeyın sabrım buraya kadarmıs

canım brokoli kürü yaptınmı tüpleri tıkalı olanlar için önerdi sarac oglu.onu denesene gülüm.bu arada esine kızdım ama vakti haliyle bende esimle buna benzer bişeyyasadım ve cok üzülmüştüm.sonra özür diledi.biliyorum onlarda üzülüyor ama onunda destek olması gerek sana.tüp bebeklede cocuk 2 iz 3üz sahibi olan cok kişi var.neden olmasın ki

Ne duysam yer ıcer olduö onu denerım ama bana artık olsada sevınmem dedı yıkıldımm ben ne hayaller kuruyorum o ne yapıyor şimdi işe gitti yarın ayrılmak istedıgımı onuda bu duygudan mahrum etmek istemedıgımı soyleyecegım cünkü böyle giderse galiba daha kötu seyler olacak dua edın bana

ayyy canım benim((direk tüp bebk yapsana.

Destek olcak kimsem yok nasıl yapayım esımde boyle dusundukten sonra bana baska yol kalnmıyorki

3 yıl oldu yok asılama bi ihtımalmiş.tüp bebek olurmus adam akıllı bi tedavı olmadımki evliliğimi duzeltmeye calısıyorum esımı bu dusuncelerden kurtarmaya işte allah buyuktur biraz toparlandım

Destek olcak kimsem yok nasıl yapayım esımde boyle dusundukten sonra bana baska yol kalnmıyorki

Çevre agzına cok bakıyor galıba canım

Bende yenı basladım tedavıye gecen benım esımde benı doktordan gelınce kırdı bıraz cok uzuldum

dedım sadece kendım ıcın ugrasmıyorum ıstemıyorsan benı de yorma

kucucuk bırsaeyde bosanalım cocuk falan ıstemıyorum demeye basladı artık ıstedıgımden bıle emın degılım

Bende aynı durumdayım işte milletı bi bıraksa hersey duzelcek belkıde ama alınacak satılcak bısey degılkı cocuk bu rabbım verırse alırız ne kadarlık evlısınız

Bız 2 yıllık evlıyız
Valla ben ıyıden ıyıye cok kırılıyorum artık
benım elımden gelen bırsey yok
olrsa olur olmazssa olmaz yapabılecegım bırsey yok
elımden geldıgınce ugrasta verıyorum zaten
bırbırımızı cok sevıyoruz aslında olay sadece sınırlendıgınde agzından cıkanlar

Burası küçük yer tüp bebek merkezi yok bildigim iyi biyer yok ki öyle cıkayım karsısına hiç bi fikrim yok hem sanki cocuk olunca unutabılırmıyım bu yasadıklarımı

Ugrasan biz üzülen biz sabır ve dua ile bebegımı bekliyorum oda gelmiyor 24 yadındayım birden bire tup bebek için ugrasır oldum nerde nasıl olur nete bskıyorum hiç iyi bi yer duymadımki

bitanem ben de küçük yerdeyim ve dediğin gibiimkanımız yok.ama 3 yıl sonra tayin isteyecez Allahın izniyle...
canım eşine açık açık desene tüp bebk yapalım diye.e illa ki size yakın illerde vardır tüp bebk merkezleri ya.oy canım unutmak kolay değildr ama emin ol ki ailesinn payı çok büyüktr.erkekler annelrnden full etkilenrler.

Canım benım ıkı arkadasım ankarada bır klınıkte yaptrdı tub bebk ıkısınınd eılk dneemde tuttu tam adını bılmıyorum hastanenın ama

unutulmuyor canım ben bır kere hamıle kaldım dusuk oldu o sıra yasadıgım psıkolojıyı bır ben bılıyorum ıcten gelerek soylemesede bazı seylerı ınsanın ıcıne ıslıyor
bazen dıyorum rabbım boyle bır dert vermıs dermanınıda verır sabır etmemız lazım ama yanımızda destek gormemeız gereken yerde bu sekılde olunca ınsanın hevesı kalmıyor
kac gundur o kadar umut doluyum kı ama o lafları hatırladıkca hayırlısı belkıde bu dıyorum
:26:

Canım bende 22 yasındayım suan ıcın tup bebek ıcn erken benım adetlerım falanda duzenlı sadece yumurtam catlamıyor kıstım enfeksıyonum falan var esımınde spermınde dusukluk vardı 1 yıl once spermıogram yaptrdık ama otekı ay hamıle kalmısım
oda nasıp olmadı hayırlısı olsun
bu kurlerı falan denedınmı hıc ? kecı boynuzu vs.
kımde canım sorun ?

duaçiçeği arkadaşımızn sorunu nedr bilmiyorum malesef...benim sorunum pko illeti(((

duaçiçeği arkadaşımızn sorunu nedr bilmiyorum malesef...benim sorunum pko illeti(((

Canım pko ya sogon kuru ıyı gelıyor ılıyorum denedınmı hıc yanıdenıyorsan ne kadar dır ıcıyorsun canım ?
benımde kıstım ve ıdrar yolu enfeksıyonum var ılac kullanıyorum ama sogan kurunede baslıcam faydası oluyormus enfeksoyonum bır raa oyle gecmıstı
ne kadarlık evlısın ;?

2.5 yıllık evliyim ve 2 yıldr tedavi göryrmsoğan kürünü 2 yıldr içiyrm.ilk 3 içişmde hamile kalşdm ama öğrenmemle düşük yapmam bir oldusadece 4 gün o duyguyu tattım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…