sogan kürü kullananlar

devremm bellimi olur batın batıverir anneciğine sen müjdeyi verirsin:)) benim sat 6 aralıktı düşükten sonra nezaman adet olucam bilmiyorum. dr korunma verdi 3 ay. kürtaj yada iğneyle yapılan düşüklerde korunma süresi veriliyor diye biliyordum.vajınal muayne yapmadan 3 ay korunma dedi cevremden korun dıyende var korunma dıyende ama rıske atmak ıstemıyorum bi kerecık fire oldu sonrasında dıkkat edıyorum sımdılık.düşük yaptgm donemde derslerı asmıstım baya onları toparlamaya calısıyorm bende durumlar böyle işte canıımm

ayyy asyacanım sen nickini naptın bakem
bene bak biyo :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
kız allah seni napmasın komedisin ya
heeeh baktım sene bakam nolcek gari:KK53::KK53::KK53:
bizimgız valla isterdim öle bi züpriz neyim bişey osun lakin böğün garın agrısıylan bir adet belirtileri başlevedi hafiften ilekelenmem geliveriyo gari arkası yarından keri sökülüp gider deyom ben..
artık anacağızımın getirceği otların vesile olmasını dileyom yüce Rabbimden
yapcek bişey galmadı daha.
sende dikkat et kendine doktur gorun deyosa gorun gız:KK34: vadır elbet bi bildiği deme :)

şiveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

Kızlar bugün ignelere başladım tupbebek yapılacak Dualarinizi bekliyorum :)

cok saol duha22 bugün 7 günüm sari sogun bir akintim vardi sastim kaldi neyin nesi diye hic olmazdi bende insallah hamile kalirsam ilk isim buraya yazmak olacak

ayyy asyacanım sen nickini naptın bakem
bene bak biyo :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
kız allah seni napmasın komedisin ya
heeeh baktım sene bakam nolcek gari:KK53::KK53::KK53:
bizimgız valla isterdim öle bi züpriz neyim bişey osun lakin böğün garın agrısıylan bir adet belirtileri başlevedi hafiften ilekelenmem geliveriyo gari arkası yarından keri sökülüp gider deyom ben..
artık anacağızımın getirceği otların vesile olmasını dileyom yüce Rabbimden
yapcek bişey galmadı daha.
sende dikkat et kendine doktur gorun deyosa gorun gız:KK34: vadır elbet bi bildiği deme :)

şiveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

:KK33::KK33::KK33:Bene bakın diyipdurrun size :)) işinizi gücünüzü bırakıp benebakın biyo :)Elimide bööğrüme goyup hanım hanıııım bene bak biyooo :)) İçanadoludan egeye gelin gelmenın hakkını veripdurun bizimgız :)) İnsallah vesilen olur kızanım( edirnedede yasamısıdım bi dönem :)) ortaya bikarısık yapıverem dedim bi hakkım daha olsa gapcıkagızlıkızan yapardım hee :))Nezaman adet olacagımı bi bileydim gerisi mööm deelde :)hayırlısı bakeen, kayınannecıgımın deyımıyle okadaa yerini bulduya garii gerisi gelir :))

Kızlar bugün ignelere başladım tupbebek yapılacak Dualarinizi bekliyorum :)

hayırlı ugurlu olsun inşallah tedavinin sonunda bebeğinin müjdesini bizimle paylaşmak nasip olur
Allah ım emeklerini boşa çıkarmasın canım dualarımız sizinle @beybişim & @nukra:nazar:

valla ben hiiçç cesaret edimirum soğan kürüne... yumurtalıklarıma dahada zarar verir die korkuorum.. iii ken kötü olmasın yumurtalıklarım:KK53::KK50:

Devremm hayat nasıl gidiyor hayat?? butopiği yeni gelenleremi devretsek acep soganda yaptıgımız yok arada gelip soru sormasalar topiğin adını hatırlamıcam resmen. işin kötüsü cvbda veremıyorum ki nekadar su nekadar kaynatcaktık vs. anca kurugürültü gibi hissediyorum bazen kendimi :)) folikcim işkadını oldu ellaam ugrayamaz oldu gari :) Hisar prensesinin yerini yapıyordur. ya sercem nerelerde peki, cuma dr a gıtcektı kalp atıslarını felan duydumukı bılgın varmı mybaby??

Kizlar merabalar bende 20 sinde basliycam ignelere dua edin banada nukram sanada hayirli olur ins cok heyecanliyim kizlar

cok saol duha22 bugün 7 günüm sari sogun bir akintim vardi sastim kaldi neyin nesi diye hic olmazdi bende insallah hamile kalirsam ilk isim buraya yazmak olacak

ne demek canım inş müjdeli bir haber verirsin en azından kistin gider inş. kistin vardı demi o yazdığım arkadaşsin

Bende kullanmak istiyorum ama cesaret edemiyorum.Destekleriniz3 ihtiyacım var.Lakin ben hiç doktora gitmedim gitmeden kullanabilirm değil mi?

Canım bir zararı yok diye duydum sende araştır istersen İ.saraçoğlu sopan kürü diye zaten kiste pko ya iyi geliyormuş, bunun dışında rahme tutunmayı sağlıyormuş temizliyormuş. Bence bir zararı olmaz. Ben dr gittim kontrollerim normal çok şükür ama yinede kullanıyorum temzilensin iyice..

Sende başla başta kötü geliyor ama sonra gerçekten alışıyor insan ben artık lıkır lıkır içiyorum c.tesi son :KK56::KK56:

Canım bir zararı yok diye duydum sende araştır istersen İ.saraçoğlu sopan kürü diye zaten kiste pko ya iyi geliyormuş, bunun dışında rahme tutunmayı sağlıyormuş temizliyormuş. Bence bir zararı olmaz. Ben dr gittim kontrollerim normal çok şükür ama yinede kullanıyorum temzilensin iyice..

Sende başla başta kötü geliyor ama sonra gerçekten alışıyor insan ben artık lıkır lıkır içiyorum c.tesi son :KK56::KK56:[/

Evet ya sonçta soğan yani ne zararaı olabilir ki.İnşallah başlıycam heyecan yaptım şimdi :))

Sende başla başta kötü geliyor ama sonra gerçekten alışıyor insan ben artık lıkır lıkır içiyorum c.tesi son :KK56::KK56:[/

Evet ya sonçta soğan yani ne zararaı olabilir ki.İnşallah başlıycam heyecan yaptım şimdi :))

Evet kimi yerde 15 gün sonra falan diyo ama ben sonraki adet günüme gelsin istemediğimden bende 7 gün sonra başlıycam sonrada incir kürüne başlıycam inş. Tabi soğan küründe hamile kalamazsam

Son düzenleme:
X