sogan kürü kullananlar

Bende bu ay ilk defa denedim daha öncede kaynatmıştım ama içemeyip dökmüştüm sen öyle yapma... Ben nasıl içtim bilmiyorum ama artık gözüm kararmış..

Çok soğumadan sıcakken içiyorum , burnumu sıkıp bir dikişte içemeye çalışıyorum arkasından da mutlaka birşey atıyorum ağzıma.. 1-2 sn sürüyo tadı sonra geçiyo :KK56::KK56:

Tadı çok mu kötü :KK43: ben bir ara hayıt içmeye başlamıştım fakat 2-3 kez ancak içebildim tadı çok acı ve buruktu..

slm kizlar hamile kalmak icin doktora gittim sol yumurtaligim da 5 bucuk santim kistcigim varmis sogan kurunu kullansammmm kullansaaaamm ise yarar mi gercekten acep

:KK52:

slm kizlar hamile kalmak icin doktora gittim sol yumurtaligim da 5 bucuk santim kistcigim varmis sogan kurunu kullansammmm kullansaaaamm ise yarar mi gercekten acep

ibrahim saraçoğlunun sitesinde okudum ''3cmden yukarı olan kist ve miyomlar üzerinde başarı oranı düşüktür'' diyo. Link vermek yasak mı değilmi bilmiyorum ama saraçoğlunun sitesinden kendinde bakabilirsin canımm.

Bende bu ay ilk defa denedim daha öncede kaynatmıştım ama içemeyip dökmüştüm sen öyle yapma... Ben nasıl içtim bilmiyorum ama artık gözüm kararmış..

Çok soğumadan sıcakken içiyorum , burnumu sıkıp bir dikişte içemeye çalışıyorum arkasından da mutlaka birşey atıyorum ağzıma.. 1-2 sn sürüyo tadı sonra geçiyo :KK56::KK56:
. Tatlimmmm tebrik ederimmm çok yeni hamilesinn çok sevindim hamile takvimini gorunce:KK9:

Bugün Saraçoğlu atv deydi polikistik overliler incir den uzak dursun dedi duyan izleyen var mı ben doğru duyduguma eminim ama nedenini aciklamadi

Bugün Saraçoğlu atv deydi polikistik overliler incir den uzak dursun dedi duyan izleyen var mı ben doğru duyduguma eminim ama nedenini aciklamadi

Evet dogru duymussun nedenini aciklamadi bende pcos var. Bende merak ediyorum. Hamile kalabilmek icin arastirdigim kadar sogan kuru bitince incir kuru baslaniyormus. Ama kararsiz kaldim incir kurunde.

Evet dogru duymussun nedenini aciklamadi bende pcos var. Bende merak ediyorum. Hamile kalabilmek icin arastirdigim kadar sogan kuru bitince incir kuru baslaniyormus. Ama kararsiz kaldim incir kurunde.

Kızlar incir prolaktini yukseltiyor yumurtlamayi ters yönden etkiliyor mesela bana incir dereotu taze üzüm yasak ben bizzat kendisi ile görüştüm polikistikoverde zaten sağlıksız yumurtlamak yada yumurtlayamamak incir daha kötü yapıyor bu durum gecmeden yapmayın derim

kizlar sogan kürünü gündür kulaniyorum ama bugun karnimda cok agri oldu normalmmi bu kivraniyrum resmen :KK43:

Canim Merhaba eğer seninki normal yumurtalık kisti ise ki öyle mutlaka soğan suyunu iç şifasi olur mutlaka o zor etki eder dediği saracoğlu nun çikolata kisti ve miyom bunlara belli bi cm den sonra zor etki eder diyor sen kürü yap ve ılıktan sıcak ic saracoğlu ile telde görüştüm bana soğuk içersen faydası olmaz mutlaka sıcak içmelisin dedi
yap ve sonucundan haberdar et bizi olur mu?

Kızlar incir prolaktini yukseltiyor yumurtlamayi ters yönden etkiliyor mesela bana incir dereotu taze üzüm yasak ben bizzat kendisi ile görüştüm polikistikoverde zaten sağlıksız yumurtlamak yada yumurtlayamamak incir daha kötü yapıyor bu durum gecmeden yapmayın derim

Cok sagol canim bilgilendirdigin icin. Sogan kuru yapayim ozaman. Sendede mi pcos var. Sana yasak olan yiyecekler ozelliklede dereotu neden yasak merak etti.

Cok sagol canim bilgilendirdigin icin. Sogan kuru yapayim ozaman. Sendede mi pcos var. Sana yasak olan yiyecekler ozelliklede dereotu neden yasak merak etti.

Dereotu taze sarı üzüm ve incir prolaktin i çok etkiliyor bende hafif yüksek o yüzden yasak normal artık hormonum birdaha çıkmasın diye dikkat ediyorum 27olan prolaktin hormonum 14e düştü hayit tohumu aslanpencesi kürleri kullandım ben

asyacan-hisarbuselik-folik-sercem-nukra-beybişim ve diğer topikcanlarım
nasılsınız canlarım?
benim bat a son 5 gün artık heycanlı bekleyişler yok ölesine geçiyo işte zaman:26:
bu arada annem umreden 16 ocakda gelicek nasipse meryem otuma kavuşacağım:KK16:
annem birde toz aldım dedi ordaki satıcı önermiş ama artık nedir ne işe yarar bilmiyorum gelince görcez
sizide bilgilendiririm tabiki:KK34:
sizlerden ne haber kayboldunuz sanki bu aralar merakla iyi haberlerinizi bekliyorum
kendinize iyi bakın Allah a emanet olun...

nasılsınız canlarım?
benim bat a son 5 gün artık heycanlı bekleyişler yok ölesine geçiyo işte zaman:26:
annem birde toz aldım dedi ordaki satıcı önermiş ama artık nedir ne işe yarar bilmiyorum gelince görcez
sizlerden ne haber kayboldunuz sanki bu aralar merakla iyi haberlerinizi bekliyorum

Merhaba canım inş hamilesindir yoksa da yakındır annenlerin umresini de Allah kabul etsin inş Meryem otu sana vesile olsun sizlere dua ediyorum tabi kendime de
iinşallah bizlerde çok yakında anne olacağız Rabbim bize daha güzelini nasip etmek için bekletiyordur inş allah a emanet ol canım.

Merhaba canım inş hamilesindir yoksa da yakındır annenlerin umresini de Allah kabul etsin inş Meryem otu sana vesile olsun sizlere dua ediyorum tabi kendime de
iinşallah bizlerde çok yakında anne olacağız Rabbim bize daha güzelini nasip etmek için bekletiyordur inş allah a emanet ol canım.

aminn çok tşk ederim
inşallah öyledir lakin hiç umudum yok malesef artık alıştım adet olmaya
olmamak süpriz olur
benmde dualarımda hepiniz varsınız ve iyiki varsınız...

nasılsınız canlarım?

devremm bellimi olur batın batıverir anneciğine sen müjdeyi verirsin:)) benim sat 6 aralıktı düşükten sonra nezaman adet olucam bilmiyorum. dr korunma verdi 3 ay. kürtaj yada iğneyle yapılan düşüklerde korunma süresi veriliyor diye biliyordum.vajınal muayne yapmadan 3 ay korunma dedi cevremden korun dıyende var korunma dıyende ama rıske atmak ıstemıyorum bi kerecık fire oldu sonrasında dıkkat edıyorum sımdılık.düşük yaptgm donemde derslerı asmıstım baya onları toparlamaya calısıyorm bende durumlar böyle işte canıımm

Tadı çok mu kötü :KK43: ben bir ara hayıt içmeye başlamıştım fakat 2-3 kez ancak içebildim tadı çok acı ve buruktu..

Sakın vazgeçme bana ilk başlar çok kötü geliyordu ama dayandım şimdi bağımlısı oldun galiba tadı kötü gelmiyor arkasından ekmek atıyorum ağzıma hemen alıyor.. 1 HAftam kaldı gayret..
:KK56::KK56::KK56:

. Tatlimmmm tebrik ederimmm çok yeni hamilesinn çok sevindim hamile takvimini gorunce:KK9:

hehehe :KK16::KK1::KK1:sanırım arkadaş ta ben gibi motivasyon olsun diye yaptı takvimi inşallah bozmayiz:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

isyanım maalesef daha sonucu bilmiyoruz şanslı gelsin uğur getirsin diye yapiim dedim inşşalahh kaldırmak zorunda kalmam :KK70:

Evet canımm senden gördüm yaptıım bende umarım uğurlu gelir hamiş oluruz hepimizz :KK16::KK16::KK16:

Bende kullanmak istiyorum ama cesaret edemiyorum.Destekleriniz3 ihtiyacım var.Lakin ben hiç doktora gitmedim gitmeden kullanabilirm değil mi?

X