sogan kürü kullananlar

Nukram
beybisim hayirli ugurlu olsun Rabbim yuzunuzu guldursun bu tedaviyle hasret bitsin evladiniz olsun insallah amin
asyam canim kalp atislarini duymadim ama atiyor dedi ne kadar istedimse yok olmaz dedi doktor daha kucuk daha sonra duyarsin simdi rahatsiz etmeyelim dedi
ayin 10 da cuma gunu yine randevum var dua edin insallah evladim iyi olsun
mybaybim nasilsin?
hisarim nasilsin hamileligin nasil geciyor karinda haraketler basladimi?
Folik nerelerde acaba insallah iyidir:KK16:
Hepinizi opdum:KK16:

Bu sayfadakiler soğan kürü kullananlar zaten arkadaşım bende ikinci defa kullanıyorum nisanda kullanmıştım bir kere hamile kalmıştım ama düştü bu ay tekrar yapıyorum seninde bebek düşüncen varsa yap bu kürü kullanıp hamile kalan çok umarım seninde vesilen olur

Ilk once tebriklerr, hamileymissin:nazar:. ALLAh bebisini sag saglam eline almani nasip etsin :KK54:. Sogan kurune basladim, bugun 7 ci gunum. Bi degisiklik hisetmiyorum vucudumda, hayirlisi olsun bakalim. Insallah vesile olur dedigin gibi... cok tesekkurler...

Evet kimi yerde 15 gün sonra falan diyo ama ben sonraki adet günüme gelsin istemediğimden bende 7 gün sonra başlıycam sonrada incir kürüne başlıycam inş. Tabi soğan küründe hamile kalamazsam

Birde bir yerde okudum 2. adetten 10 gün önce 10 gün daha uygulayın diyor. İncirden önce onuda yapsam mı die düşünüyorum.

Masallah:nazar::nazar: boyle haberler duymak ne guzel. Simdi icmeyi devam ettirmeme neden oldu (cok zor iciyorum cunku :KK25:). Insallah oyle olur, cok sagol :KK71:

Bende bebiş olsun die hiç aklıma gelmeyecek şeyi içiyorum. çünkü normalde ben soğan bile yemem :KK37::KK37: İnşallah şifa olur 4 günüm kaldı bitmesine bakalım

Birde bir yerde okudum 2. adetten 10 gün önce 10 gün daha uygulayın diyor. İncirden önce onuda yapsam mı die düşünüyorum

ayy o kadarını bilemiycem ki.Ben 7gün sonra soğan kürüne başlıycam sonrada 2.adetimin son günüde 21 günlük incir kürüne başlıycam... Benimde çok bilgim de yok da

bende 2 gündür içiyorum inşlh bende faydasını görrüümde bebeğime kavuşurum dua edin bol bol banada kızlar :KK16::KK16::KK16:

Kizlar merabalar bende 20 sinde basliycam ignelere dua edin banada nukram sanada hayirli olur ins cok heyecanliyim kizlar

hadi hayırlı ugurlu olsun Beybişim ^^BeBiŞiN^^ de gelir inşallah
sana ve nukraya bir dua listesi hazırlamayı düşünüyorum
katılmak isteyen arkadşlar bana ulaşsın lütfen kaç kişi olacağız ona göre bi plan program yapalım
zaten 1 meryem 1 yasin okuruz her biriniz için ne dersniz ?

Nukram
beybisim hayirli ugurlu olsun Rabbim yuzunuzu guldursun bu tedaviyle hasret bitsin evladiniz olsun insallah amin
asyam canim kalp atislarini duymadim ama atiyor dedi ne kadar istedimse yok olmaz dedi doktor daha kucuk daha sonra duyarsin simdi rahatsiz etmeyelim dedi
ayin 10 da cuma gunu yine randevum var dua edin insallah evladim iyi olsun
mybaybim nasilsin?
hisarim nasilsin hamileligin nasil geciyor karinda haraketler basladimi?
Folik nerelerde acaba insallah iyidir:KK16:
Hepinizi opdum:KK16:

sağolasın canım inşallah kalp atışlarnıda duyacaksın bebeğinin merak etme annesi
sağlıklı sıhhatli olsunda tek dimi ama
kendine iyi bak cnm:KK54:

Bende bebiş olsun die hiç aklıma gelmeyecek şeyi içiyorum. çünkü normalde ben soğan bile yemem :KK37::KK37: İnşallah şifa olur 4 günüm kaldı bitmesine bakalım[/QUOTE]

Hadi hayirlisii... benim 6 gunum daha kaldi. Ama regilden once tekrar icilmesi lazimmis...:nazar:

Bende bebiş olsun die hiç aklıma gelmeyecek şeyi içiyorum. çünkü normalde ben soğan bile yemem :KK37::KK37: İnşallah şifa olur 4 günüm kaldı bitmesine bakalım[/QUOTE]

Hadi hayirlisii... benim 6 gunum daha kaldi. Ama regilden once tekrar icilmesi lazimmis...:nazar:

katılmak isteyen arkadşlar bana ulaşsın lütfen kaç kişi olacağız ona göre bi plan program yapalım

sağolasın canım inşallah kalp atışlarnıda duyacaksın bebeğinin merak etme annesi

Ins canim benim valla cok iyi olur mybabym sana guveniyorum arkadaslarda dularla yalniz birakmazlar ins

Ben hergun 1 meryem suresi okurum
arkadasimiz nukra ve beybisim gercek isimlerinizi ve anne isimlerinizi yazin oyle okuyayim
mybaybi canim liste yaparsan dahaiyi olucak insallah

kızlar mrb bi sorum olucak
bende kist oluşturdu klomen adet olamadm bikaç gün bende soğan kürü iyi gelir diye başladım ertesi gün adet oldum..
şimdi dewam ediyorum adetken 5. günüm ne yapayım sizde 15 günü tamamlıyim mi buarada kistimde ufak bi küçülmede olmuş ultrasonda adetin 3. günü bakıldı ne diyosunuz bilgisi olan??

kızlar mrb bi sorum olucak
bende kist oluşturdu klomen adet olamadm bikaç gün bende soğan kürü iyi gelir diye başladım ertesi gün adet oldum..
şimdi dewam ediyorum adetken 5. günüm ne yapayım sizde 15 günü tamamlıyim mi buarada kistimde ufak bi küçülmede olmuş ultrasonda adetin 3. günü bakıldı ne diyosunuz bilgisi olan??

Evet canım devam et bırakma sakın... İ. Saraçoğlu adetiniz gelse bile bırakmayın mutlaka 15 günü tamamlayın diyor..

Şifa olsun

Bende bebiş olsun die hiç aklıma gelmeyecek şeyi içiyorum. çünkü normalde ben soğan bile yemem :KK37::KK37: İnşallah şifa olur 4 günüm kaldı bitmesine bakalım

Hadi hayirlisii... benim 6 gunum daha kaldi. Ama regilden once tekrar icilmesi lazimmis...:nazar:[/QUOTE]

Evet canım 2.regliden 10 gün önce 5 veya 7 gün yine kullanın diyor.. Ben yapıcam yine...:KK56:

canım nasıl uyguladın kürü e ja-hangi kür bende dün soğana başladım adetimin 7. günü başladım yani anlatırmısın biraz

soğan kürünü beklenen adetine 7 veya 10 gün kala sabah ve akşam aç karnına birer bardak içiyorsun, yapılışı;

1,5 su bardağı suya 1 soğanı soyup 4 e bölüp atıyorsun 5 dk kaynadıktan sonra bir bardağa süzüp ılımaya bırakıyorsun ve ılıkken içiyorsun bunu her seferinde taze hazırlaman gerekiyor ve genelde soğan kürü bitiminde adet oluyorsun eğer tam adet günün tespit edemiyorsan adetin bittikten 1 hafta sonra da başlayabilirsin, "bu aralar yumurtlama dönemi bu arada hamile kalırsam zararı olmaz mı?" sorularına Saraçoğlu'nun cevabı bir zararı olmaz" hamile olduğunuzu öğrenince kürü bırakın diyor, eğer kür bitmeden adet olursan yinede devam ediyorsun 15 günü tamamlıyorsun...

incir kürü 21 gün uygulanıyor her ne kadar istediğiniz gün başlayabilirsiniz deseler de en ideali adetinin 3. veya 4. günü başlaman daha uygun yine sabah akşam olmak üzere günde 2 kez uyguluyorsun ve her seferinde taze hazırlıyorsun 6-7 adet inciri 2 ye ikiye keserek 1,5 su bardağı suda 5-6 dk kaynatıyorsun sonra altını kapatıp 20 dk ağzı kapalı demlendiriyorsun sonra süzüp ılımaya bırakıyosun ve ılıkken içiyosun.

Şifa Olsun

Merhaba banada dua okursanız sevinirim..

Allah Kabul etsin, ağzınıza sağlık :KK16::KK16:

soğan kürü uyguluyorum 7. günümdeyim ara ara şiddetli kasık ağrısı oluyor bu normal mi? kürü uygulayanlar böyle sıkıntılar yaşadınız mı?

soğan kürü uyguluyorum 7. günümdeyim ara ara şiddetli kasık ağrısı oluyor bu normal mi? kürü uygulayanlar böyle sıkıntılar yaşadınız mı?

Ben c.tesi 2. haftamı tamamlıcam canım herhangi bir ağrım olmadı. ama tabii herkese göre değişebilir....

Yumurtlama döneminde olabilir misin? O yüzden ağrıyo olabilir mi?

tamam canım teşekkürler dewam edicem Allahın izniyle şifa buluruz inşallah

İnşallah canım bende çok ümitliyim. Önce Allah sonra soğan kürü sayesinde olacak inşallah :KK16::KK16:

X