sogan kürü kullananlar

Nukramm canim uzulme lutfe insallah tup bebege gerek kalmaz hamile kalirsin dualarimiz seninle Rabbim o guzel gonlune gore versin amin

nukracım canım inşallah vesilen tüp bebek olur yada tüp yaptırana kdr kendiliğinden olur belli mi olur
umut etmeksek bu zaman geçermiydi
her ay diğer aydan umut ede ede bu zamana kadar gelmedik mi canım?
sen içini ferah tut dualarını eksik etme Allah ım bizim için de bi vakit saat yazmıştır elbet
Bizde annelik duygusunu doyasıya yaşayanlardan oluruz inşallah
Allah ım gönlündekini tez zamanda versin inşallah
Tüp yaptırcağın zaman biraz rahat oldugun zaman olsun stresten uzak sıkıntı yapmıcağın bir ortam
yani kv den gidince yaptırabilirsin daha rahat hissedeceksen.
Allah a emanet ol cnm :KK54:

Mybabybm sagol canım benim insaallah hep beraber mutlu oluruz öpüyorum seni

Nukramm canım Hisarcım gibi sanada tüpe gerek kalmadan nasip edicektir Rabbim inşallah moralini bozma herzaman hayırlı zamanda diyerek ettik duamızı vakti saati gelmeden yaprak kımıldamazmıs canımm.stresden uzaklastıktan sonra kafan rahat bı sekılde kendiliğinden hamıle kalırsın ınsallah canımm..

Asyaaamm canıımm iyiki varsınız hepiniz canlarim hep beraber mutlu olalım insaallah yarın adet tarihim bakalım nasip öpüyorum seni asyam

Mutlu Yıllar Topikcanlarım:nazar::KK9::KK64::KK62::KK66::KK64::KK62::KK66::KK71::118::122:
:119::119::119::119::119::119::119::119::119::119:

İnşallah 2014 de bizde müjdemizi duyarız
Herşeyden önemlisi sağlık...! hepimize önce sağlık ve şifa diliyorum...!
ve sonra tabiki gönlünüzden geçeni bu yılın hediyesi olarak almanızı tememni ediyorum
Bu yıl emeklerimiz boşa çıkmasın Rabbim evlatlarımızı müjdelesin hepimize
Yeni yıl Yeni umutlar demek:KK34: herkese sevgi dolu nice sağlıklı mutlu huzurlu yıllar olsun
Selametle kalın..:KK54:

:119::119::119::119::119::119::119::119::119::119:

Son düzenleme:
Mutlu bebrk dolu huzur dolu mutluluk dolu saglik dolu sevgi dolu yillar hepimize:KK16:

nukraam canım benim üzülme lütfen geçen sene bende aşılama yaptırmıştım olmadı biliyorsun tam tüp bebeğe karar verdik hamile kaldım her şey ALLAH tan o ol deyince oluyo bol bol dua et canım arkadaşım RABBİM tez vakitte yüzünü güldürsün inşallaaaaah

merhaba kızlar sık sık giremiyorum ama arada bir de olsa girip geçmişi okuyorum :)) nukracımm ALLAHIM HAKKINDA HAYIRLISIN NASİP ETYSİN İNŞALLAH HERSEY İSTEDİĞİN GİBİ OLSUN.. BENDE DÜN GİTTİM DOKTORA ADETİMİN 3. GÜNÜYDÜ OHSS OLMUŞUM TEDAVİYE 1 AY ARA VERDİ DOĞUM KONTROL HAPI VERDİ ALMADIM KULLANMAK İSTEMİYORUM DOĞRUMU YAPIYORUM BİLMİYORUM AMA BU AY OLURUNA BIRAKACAM HAKKIMIZDA HAYIRLISI OLSUN İNŞALLAH HEPİMİZİN :KK43:(

arkadaşlar "fertilaid" diye amerikada bitkisel ilaç varmş ve internet üzerinden sipariş vereblyosnz.burda kullanıp hamile kalan varmış.ben yeni duydum ve alacam.sizlere de söylym dedim ama belki de en son ben duymuşumdur:KK1:

Kizlar meraba yeni yil ins gonlumuzden gecen butun herseyi verir bende bu ay tup bebege basliyorum neolur dua edin benim icin

Merhaba kizlar, kusura bakmayin cok mesaj var hepsini okuyamiyorum. Sorum su hamile kalmak icin sogan kuru kulanilir mi? Kullananlar oldu mu aranizda??

Merhaba kizlar, kusura bakmayin cok mesaj var hepsini okuyamiyorum. Sorum su hamile kalmak icin sogan kuru kulanilir mi? Kullananlar oldu mu aranizda??
Bu sayfadakiler soğan kürü kullananlar zaten arkadaşım bende ikinci defa kullanıyorum nisanda kullanmıştım bir kere hamile kalmıştım ama düştü bu ay tekrar yapıyorum seninde bebek düşüncen varsa yap bu kürü kullanıp hamile kalan çok umarım seninde vesilen olur

Bugün kurun 11.gunu sol yumurtalığımda aşırı bir ağrı var acaba yumurta mi catliyo iki gündür ağrıyor. Inşallah olmuştur bu ay Rabbim dert verip derman aratmasin.

Bugün kurun 11.gunu sol yumurtalığımda aşırı bir ağrı var acaba yumurta mi catliyo iki gündür ağrıyor. Inşallah olmuştur bu ay Rabbim dert verip derman aratmasin.

Bende 6 gündür soğan kürü uyguluyorum. Benimde 11. günün dün akıntım ve yumurtalıklarımda ağrım vardı akşamda çalışma oldu umarım bu ay nasip olur.... :KK16::KK16::KK16:

Selam kızlarr bebeği olanların bebeği hayırlı olsun,isteyenlerinde kucakları en yakın zamanda bebeşleri ile dolsun :nazar::emir_bebek:
Bu kürle hamile kalan arkadaşlar sadece soğan kürünü mü yaptınız ilave bir kür yaptınız mı incir kürü gibi ??
Son olarakta adetliyken küre başlanır mı bitmesini mi beklemek lazım ?

Son düzenleme:
Selam kızlarr bebeği olanların bebeği hayırlı olsun,isteyenlerinde kucakları en yakın zamanda bebeşleri ile dolsun :nazar::emir_bebek:
Bu kürle hamile kalan arkadaşlar sadece soğan kürünü mü yaptınız ilave bir kür yaptınız mı incir kürü gibi ??
Son olarakta adetliyken küre başlanır mı bitmesini mi beklemek lazım ?

Ben yeni başladım canım küre ama çok araştırdım hemen yanıtlayayım...

Regl halindeyken başlamanın sakıncası yokmuş ama en uygun 5-7 gün sonra başlamakmış. 15 gün günde 2 kez içiyoruz (regl olursak devam mutlaka 15 gün tamamlanıyor) sonra incir kürü uygulanmalı ikisi aynı anda yapılmamalı...

Şifa olsun

Ben yeni başladım canım küre ama çok araştırdım hemen yanıtlayayım...

Regl halindeyken başlamanın sakıncası yokmuş ama en uygun 5-7 gün sonra başlamakmış. 15 gün günde 2 kez içiyoruz (regl olursak devam mutlaka 15 gün tamamlanıyor) sonra incir kürü uygulanmalı ikisi aynı anda yapılmamalı...

Şifa olsun

Cok tesekkur ederimmm cevabin icin.ilk kez denicem bende insallah guzel sonuclarini gorurum. Adetim bitsin hemen baslicam.. Hepimize sifa olur insallah :nazar:

Cok tesekkur ederimmm cevabin icin.ilk kez denicem bende insallah guzel sonuclarini gorurum. Adetim bitsin hemen baslicam.. Hepimize sifa olur insallah :nazar:

Bende bu ay ilk defa denedim daha öncede kaynatmıştım ama içemeyip dökmüştüm sen öyle yapma... Ben nasıl içtim bilmiyorum ama artık gözüm kararmış..

Çok soğumadan sıcakken içiyorum , burnumu sıkıp bir dikişte içemeye çalışıyorum arkasından da mutlaka birşey atıyorum ağzıma.. 1-2 sn sürüyo tadı sonra geçiyo :KK56::KK56:

X