sogan kürü kullananlar

Güzel yüreğin ve duaların için ayrıca teşekkür ederiz zulluuuuuuu Allah razı olsun..
Ayrıca aramıza yeni katılan arkadaşlar hoşgeldiniz

Yok canim benim o senin icin in guzelligi sende cok sagol cnm bana Kalsa emziriri 2 yasina kadar
AMA iste esim sabir siz cok istiyo sanki ilk defa deniyecekmis gibi heyecanli oyle soyleme kendine hangimiz
Heycanlanipta test yapmadikki ins rabbim en AMA en kisa zamanda gonderir melegini aminnnn ayni bizde hamile kalacagim aylar
Umursamadim oluruna birakmistim hele sende oyle devam et Allah gonderir ins

birşer sorcam arkadaşlar.ben bu ay ilk defa soğan suyu kürü yaptım.reglim bttkten 10 gün snra başladım.içmeye başladığımn 2.günü benden kahverengi kanla krşk akıntı geldi .normal regl kadar yoğun değildi akıntım bzen gnlük ped kullandm bzen nrmal ped ama nrmal ped fazla batmıyrdı.bu akıntı böyle azalarak 8gün devam etti.9ve 10.gün nrmaldi.bu sizce tekrar adet oldum demekmi yoksa ilthp falanmı vrdr???.birdee 6-7kasım adt olmam gerekiyordu adetlerim nrmalde gelmeden bikaç gün önce kahverenggi akıntım olur snra adetim gelrdi.bu ay 6-7 kasım geçti lekelenmede yok daha adette yok.erken olmasına rağmen 6 kasımda idrarda gebelk baktım negatif.soğan suyu adeti geciktirirmi???adetlerim düzenli sayılır.sadece kasıklarımda ağrı var bacaklrıma vuruo bzen ağrısı bu kadar bilginz varmı yaşayanlar vrmı benm gbii..

Güzel yüreğin ve duaların için ayrıca teşekkür ederiz zulluuuuuuu Allah razı olsun..
Ayrıca aramıza yeni katılan arkadaşlar hoşgeldiniz
iyi aksamlar guzeller nasilsiniz
o zaman 1 yasinda insallah annesi
tum dualarin icin amin insallah soylediklerinizin hepsi benim gercegim olur

Serçemmm canımmm nasılsın minigim biliyor musun bugun biri 4 biri 5 yaşında iki velet, birini ikinci kez görüyorum, birini ilk kez ... bana dediler ki apartmanda karşılaştığımız anda "senin çocuğun var mı? " yok dedim, ama olacak dedim. Ister misiniz arkadaş dedim. Iceri girdim sonra. Onlar da kapılarını orter ortmez annesine " onun bebeği olacak, karnında ve yanında çocukları olacak, bir sürü çocukları olacak" demişler.

canim ben yasamadim ama gec icmissin biraz takdir Allahtan icimden bir ses hamile ola bilirsin diyor ki insallahda oylesindir
lekler neymis bence sen kuru yumurtlama doneminde yapmissin bazen olur oyle yumurtlarken lekeler oluyor diyorlar:26:
belki kuru yaptigin icin birazz lekeli akintin olmus
belkide ilthp olmus hepsini atmis disari :26:

inşallahh canm yaa ağzndan ball damlıyorr.inşallah hislern doğru çıkarrr.evet geç içmişm benimde normalde zaten yumurtlama dönemimde lekelenme oluyor.o benim aklıma gelmemişti.soğan suyuda biraz lekeyi fazlalaştrmış demekki.kısmett bakalaımm bikaç daha geçsinn.

sagol canim benim iyilikdir sukur Allaha
bak simdi sana bir sey anlatiyim kendi basima gelmis bir olay
benim bir teyzem var annemlerde en sonun cu kiz biraz gec evlendi ve simdi iki kucuk oglu var neyse
bunlardan birine annesi damatlik takim almis demiskin giyer giymez anne ben bunu Aykanin nisaninda dugununde giynicem diye
inan oylede oldu cok gecmedi nisan oldu ve nasib oldu o yigenim giydi o takimi ilkini benim nisanima
sozum o ki cocuklarin dediyi cabuk yetisir Tanrima sanki... insallah onlarin dediyi gibi en kisa surede hamile cocuklu olursun

Bize amin demek düşüyor o zaman sonradan annesi gelip anlatınca tüylerim ürperdi, şaşırdım, duygulandım Allah büyük serçem, Allah büyük ... Hepimize nasip etsin inşallah tez vakitte.

Bize amin demek düşüyor o zaman sonradan annesi gelip anlatınca tüylerim ürperdi, şaşırdım, duygulandım Allah büyük serçem, Allah büyük ... Hepimize nasip etsin inşallah tez vakitte.

insallah canim ya insallah o cocuklarin dedigi en kisa surede olsun senin icin cok istiyorum ve dua ediyorum Allah buyuktur kimseyi darda koymaz elbet bizede evlat nasib edicekdir ben buna tum kalbimle inaniyorum

folikim birsey sorucam
altda varya farkli evlilik tablosu onu nasil yapiyon renkli olan bana da soyle noluuuuuuuuuur

Eki Görüntüle 853752 Eki Görüntüle 853753 Eki Görüntüle 853754 masallah canim cok guzel annesi Allah nazarlardan saklasin operim ben onun o minnacik yanaklarindan

Ayrıca aramıza yeni katılan arkadaşlar hoşgeçok sağolunldiniz
Çok sağolun kızlar ben güzel dualariniza güzel yüreklerinize
Teşekkür ederim...folikcigim bende sizleri fırsat oldukça takip
ediyorum mutlu bir haber alirim diye ama eminim hepinizin
isteği ve duaları kabul olacak güzel şeyler olacak inşallah...
Kızımın adı elif zeynep Cnm

zulluuuu senin bi bilgn varmı cnm .benm bu yaşadklrımlaa adet geciktirirmii.heyecan yapıyrmm zaman geçmio:18:

valla bilmiyommm yaa hayırlısı bakalımmm...ben daha önce kullanmıştımmm yasmin inşallah bir ayda etkisini gösterir.

Bacılaaaa nişşleeepdurusunuz siz baken ? kardesım bızde ve laptop onun emrınde gıremıyorum topiğee haberınız olaa carpıyom arada agzının ustune alıyorum laptopu :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…