sogan kürü kullananlar

ben bu ay ilk defa yaptım.adetten snra 10 gün içtm.5 gün ara verdim.aradan snra 5 gün dha ypmam gerekiodu ben 3 gün sadece 1 brdk içtm.fazla içmedim.sizde adette geckme olduğu oldumu.benm 6-7 ksm halenn yok gelmedii rgl

hayır olmadı bilakis tamamen temizlendi içim ara ver bakalım biraz incirde yapabilirsin oda çok iyi geliyo

Merhaba kızlar, bnde soğan kürü uygulamak istıyorum, herlade iltihabım varaffedersiniz ama ıdrarde beyaz beyaz seyler goruyom soğan suyu iyi gelir mi? Kullanmak istıyorum ama nasıl ne zaman baslanması gerektiğini de bilmiyorum yardmcı olursanız sevınırım !

Merhaba kızlar, bnde soğan kürü uygulamak istıyorum, herlade iltihabım varaffedersiniz ama ıdrarde beyaz beyaz seyler goruyom soğan suyu iyi gelir mi? Kullanmak istıyorum ama nasıl ne zaman baslanması gerektiğini de bilmiyorum yardmcı olursanız sevınırım !

yaaaa asyam gece nöbetini özlediiimmm

Nukram bende özledim gece kuşu dönemlerini dersaneye basladım güne erken baslıyorum artık siz dünyalılar gibi :) kızkardeşim bizde gündüzleride sureklı onda laptop arada cırpıstırıp alıyorm elınden ama kımseyle denkgelemıyorm halıyle

Hisarım maşallah dıyelım :))sen dogurana kadar durup dınlenıp halay cekeriz gari biz :) işimiz ne anca çene calıyoz icraatlerimiz error veriyor şu sıralar :)) sende kulucka dönemınde bol bol dua et bacılarına emi :)

Buarada mybaby nerelerde acep bılen goren duyan varmıı???

sırayla kaçıyosunuz valla yakalayabilene aşkolsun bi biriniz bi biriniz aman diyim icraatlere dikkat

bak bak bide beni soruyo sanki kendi hep burdada
burlardayım girip mesajlarınızı okuyup kaçıyorum cevap veremeden
merak etme asyacanım takiptesiniz

maşaAllah hisarcımm
biz bu gidişle dönüp dolaşıp sana durcaz halaya herhalde
çünkü bende bilakis bugün adet olmaktayım her zamanki gibi
bu adetim bitsin 41 meryem okuyacağım ve gece 11 ihlas ile ne demiştin canım tam hatırlayamadım

sizinde olcak tez vakitte hayırlısıyla inşallaaaah

inşallaaaaah canım ayağım uğurlu gelsin arkamdan teker teker gelin inşallaaah

inşallah canım inşallah valla benim tüp bebek işi nisana kaldı ozamana kadar Rabbim verir inşallah hepimize
nisana kadar elimden geleni yapacağım artık

sırayla kaçıyosunuz valla yakalayabilene aşkolsun bi biriniz bi biriniz aman diyim icraatlere dikkat

folikcim napıosun şekerim ne var ne yok bakalım keyifler nasıl

nukracım,sercemcim ve yeni gelen arkadaşlar hepinize merhabalar sizler nasılsınız
soğan suyuna yeni başlayan arkadşlar inşallah şifanız olur

hayırlısı olsuun mybabyiiim 1fatiha 11 ihlas her gece yatmadan oku
nisana kadar inşallaaah hamile kalırsın arkadaşım benim gibi hiç gerek kalmaz inşallaaaah ALLAHımm

Hele gari takipteymiş müneccimmiyim nerden bileyim bacı :)bi nane yaptıgnız yok neyıne cvb vereyım diyemi düşündün ki acep :)) folik grubun bekcısı gıbın buaralar gelene gıdene gıdıpte gelmeyene eros gibin fırlatıyor oklarını sende nasıbını almıssın bak heheheh balık baştan kokar bıkerem nerde topik anam hee nerdeee :) sıkıstımmıda beybişime sarıyorum hemen

Ayyy asyam valla benim bu sene coook yogun geciyor kayinvalidemgil hacdan geldi misafir gelen gidenle ugrasiyoz iste bende vakit buldukca okuyup kaciyorum hemen anliycan bu arada meryem otunu butun sureleri okuyup taktim ins bu ay bebis gelir

Mybabym bu yazımı okuyup kacma lütfen yaz iki satır asyam gel arada degil sık sık gari yütfeeenn :) hisarim yegenimize kendine iyi bak canım :) foligiiiimm sayfamızın bekcisi herseyi canım benim :) sercem kuzu nasılsın :) beybisim insaallah sebebin olur sifa olur yaptıkların duaların canlarim Rabbim hepinizi guldursun ve yeni katılan arkadaşlar hosgeldiniz :)

Sen de bnm canimsin nukramm, ben yine buralardayim gordugun gibi kurler ne zmn bitiyo senin?

Ben elimdeki son ot olan sariballibabaya gectim 2paket var 2ay sürer canım nasılsın iyi misin canım :)

Sağol, bildiğin gibi adet olmaya çalışıyorum hâlâ söktürücü bugün yarın gösterir etkisini diye beklemedeyim
Saraçoğlu'nun sizin için son önerisi nedir acaba merak ediyorum, ne öngörüyor? inşallah gerek kalmadan bize müjdeyi vereceğin günü bekliyorum cnm, kendimden önce hem de senin ve maybeybimin

Sabah ezanı okunuyor, ennn kısa zamanda bize gebe olduğunuzu mujdeleyin lütfen maybeybim, nukram. Innnnsallllaahh Allahım güldür yüzümüzü tez vakitte arka arkaya

selam canlarim bende gelib okuyup kaciyorum canlarim nukram canim biz iyiyiz herzamanki gibi sen nasilsin
benim o kadar keyfim yok sanki bu aralar cok uzgun gibiyim bebegim yok diye cok dusunuyorum yine
dun tub bebek bolumunu okudum nebiliyim boyle bir qarip oldum
simdi adet goruyorum qaliba cok az bir sekilde
bitsin belki kur yaptim
sende nevar neyok ?

onu farkettim bende beybişime sarıyorsun cidden cadıııı senii
yok o yüzden değil cvp yazmaya pek zamanım olmadı benmde yogun siparişler bu ara ondan tatlım
sen nişlepdurusun bakemmm :)) varmı yeni bi denenmemiş kür mür vs.

Ayyy asyam valla benim bu sene coook yogun geciyor kayinvalidemgil hacdan geldi misafir gelen gidenle ugrasiyoz iste bende vakit buldukca okuyup kaciyorum hemen anliycan bu arada meryem otunu butun sureleri okuyup taktim ins bu ay bebis gelir

inşallah sebebin olur canım duların kabul olsunn

ayy nukracım sorma ya yogunluk işten güçten zaman kalmıyor ki
okuyup kaçıyorum bende
adet oldum işte dün ztn bu aydan ümidim yoktu
bakalım önümzdeki ay ne olur sonum hayırlısı diyorum

Sabah ezanı okunuyor, ennn kısa zamanda bize gebe olduğunuzu mujdeleyin lütfen maybeybim, nukram. Innnnsallllaahh Allahım güldür yüzümüzü tez vakitte arka arkaya

aminnnn canım benimmm aminnnnn
ahhh kıyamam sana ben yalnız mı kaldın buralarda bacım sen
çok yakında bende döneceğim dayan foliğimm

sercem lütfen yapma bunu kendine
üzülme demiyorum ama kafana takma
tüp bebeklerde gezme de başka ugraş bul kuzum kendine yokmu sizin oralarda ilgileneceğin bişeyler ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…