sogan kürü kullananlar

selam kızlar bu ayda olmadı malesef yine kırmızıları gördümm bu aydan ççook umutluydummm yaaaa (( yavas yavas umudumu katybediyorum sanırım 3 ay soğan kürü yapmıştım diğer ay tekrar başlasammı acaba bi fikir verirseniz sevinirim. sanırım bir ay daha tedaviye devam edip ARA VERİCEM ÇÇOOK YIPRANDIMMM iyi hissetmiyorum kendimi ççook mutsuz ve umutsuzumm..

Cnm kac aydir deniyorsunuz bilmiyorum ama umidini yitirme.bende bu ay umitliydim benimde olmadi... 10 ay oldu hala tik yok..ama umudum var ALLAHIN izniyle olacak insallah..bende sogan kurunu tekrar yapsammi diye dusunuyorum

Hisarcigim Allah gonlune gore versin cnm insallah kizin olur..ama onemli olan saglikli hayirli evlat olsun.♥
Mybaby , cnm meryem suresini bende okuyabilirim senin icin topike yazarsin..tabi diger kizlar icinde gecerli..Ben okudum bitirdim ama dun adet oldum..ama Rabbim buyuk olacak insallah

çok sağolasın canm Allah razı olsun
inşallah dularımızın kabul oldugu günleride hepberaber göreceğiz yakında

olurmu hiç umudunu kaybetmek asla böyle düşünme
bak benm 3 yıl geçti gitti ne zorluklar çektim hala çekiyorum ama umudumu asla kaybetmedim
gönlünü ferah tut arkadaşım sogan suyunu bende denesemmi diyorum ama tadını düşündükçe geri duruyorum
3 ay yapmışsın peki ne kdr ara verdin?

Cnm kac aydir deniyorsunuz bilmiyorum ama umidini yitirme.bende bu ay umitliydim benimde olmadi... 10 ay oldu hala tik yok..ama umudum var ALLAHIN izniyle olacak insallah..bende sogan kurunu tekrar yapsammi diye dusunuyorum

hayırlısı olsun inş. canım hakkımızda.. bende 11 ay bittti işte bu ayyy her ay biraz daha kırılıyor umudumm...

ALLAH yardımcımız olsun inşALLAH ALLAH herkesin gönlüne göre versin... 3 ay geçti aradan ama soğan kürünü tedaviyle beraber uyguladığım ilk ay kimyasal gebelik oluşmuştu belki bi umut bu sefer etkili olur diye düşünüyorum.. adetin 7. günü başlamayı düşünüyom bakalım bi de doktorum aşılama deneyebiliriz diyo ondada kararsızım kafam ççoook karışık yineeee ne yapacagımı bilmiyorum...

canim benim Allah herkese yardimci olsun uzulme insallah olucak bebeklerimiz Allah herkesi evlatla sevindirsin senide.. bence ara ver istersen 3 ay icmissin insallah kendiliginden gelicekdir bebegin

Sen cok tatli,iyi niyetli,guzel kalpli birisin Allah seninde gonlune gore versin..sende yilma sakin cok gencsin..burda hepimiz de anne olucaz ALLAHin izniyle ♥

Sen cok tatli,iyi niyetli,guzel kalpli birisin Allah seninde gonlune gore versin..sende yilma sakin cok gencsin..burda hepimiz de anne olucaz ALLAHin izniyle ♥
canim benim sagol Allah razi olsun senin kalbinin guzelligindendir hepsi bitanem insallah hepimiz anne olucaz sagol desteyin icin seni aramizda gorduyume cok sevindim cok iyi birisin opuldun yanakdan

bugün doktora gittim iki tane kist oluşmuş yasmin verdi 1 ay kullanacakmışım.sonra tekrar bakacakmışş... ALLAH SONUMUZU HAYIR ETSİN İNŞALLAH...

bugün doktora gittim iki tane kist oluşmuş yasmin verdi 1 ay kullanacakmışım.sonra tekrar bakacakmışş... ALLAH SONUMUZU HAYIR ETSİN İNŞALLAH...

Allah allah hem uc ay sogan kuru yapmistin.olsun cnm insallah jasminle kistlerin yok olur..bende bir kac yil once 3ay jasmin ictim kistim kayboldu ama yuzumde kocaman kocaman sivilceler oldu..artik jasminden mi bilmiyorum..sen kistler icin uzulme onlarla da bir suru hamile kalan var cnm..rahat ol stres yapmaa

Yaa dun tv de bi doktor dedi ki..tup bebek yapmayin sabah iliskiye girin.Yani sabah olan iliskilerde hamile kalma sansimiz daha yuksek..

Kızlar macun tarifiyle döndüm hemde çok iddialı :))) 150gr fındık 150gr karanfil 150gr tane karabiber 200gr dolmalık fıstık 200gr kabuklu fıstık 200gr ceviz arı sütü bal karanfil toz haline getirilecek aktarda bal arisutu kivsm için mslzemenin gerisi bütün olucak katı bir kivsmda olucak macun karı Koca 3ay yiyecekmis :)))

cok qaripmis dimi ama ne cok sey tutuyor benim esim yemez biliyorum ya ben neyapicam hic birsey yapamiyorum elim kolum bagli adeten
nukra caanim sen ne yapiyon adet oldun qaliba dimi canim Allah tez zamanda seni ve tum isteyen arkadaslarimizi beni evlatla sevindirsin amin

Evet canım adet oldum saraçoğlu hocanın kurlere devam ediyorum 2paket kür kaldı bu ay erken adet oldum
Sen nasılsın canım benim insaallah tez zamanda olacak bebegin yeter ki rahat ol :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…