sogan kürü kullananlar

Sizleri takip ediyorum özellikle
Serçem ve folik mutlu haberlerinizi
Dört gözle bekliyorum:nazar:

Evet canım adet oldum saraçoğlu hocanın kurlere devam ediyorum 2paket kür kaldı bu ay erken adet oldum
Sen nasılsın canım benim insaallah tez zamanda olacak bebegin yeter ki rahat ol :)
insallah nukram yaaa
ben simdi bir yazi okudum 8 yil sonra bir arkadas hamile dogal yolla saracoglunun gonderdiyi kurler vesilem oldu diyor halbuki tup bebek deneyicektik diyor Allahim ne buyuktur ki, cogu kisiye gecde olsa ennn guzelinden veriyor sende kurleri uygula insallah vesilen olsun en kisa surede
Rabbim insallah bizleri bekletmez bizede en hayirlisindan en sagliklisindan en guzelinden bir evlat nasib eyler insallah:KK16:

canimmmmmmsin :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
ya ne guzel seni burda gormek
dogum yaptinmi arkadasim
ay haberim yok cok ama coooooooooook tebrik ederim kizmi oglanmi yigenimiz?
annesi anlat bakalim nasil gecdi dogum?
op minaccik yuzunden yigenimizi teyzelerinin yerine:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

Yaa dun tv de bi doktor dedi ki..tup bebek yapmayin sabah iliskiye girin.Yani sabah olan iliskilerde hamile kalma sansimiz daha yuksek..

bizde sabah iliski yilda bir oluyor yaaa:KK17: ben uyanir uyanmaz kahvalti cay derken sabah bitiyor:KK76::KK56:
oglen olmazmi acaba doktor bey diye sorasim var adeta:KK1:

Iyi geceler kizlar size bir sey soracaktim sogan suyunu adetin kacinci gunu
Uyguluyodunuz aslinda Ben uygulamistim zamaninda cok sukur faydasinida
Gormustum AMA simdi unuttum :26:

canimmmmmmsin :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
ya ne guzel seni burda gormek
dogum yaptinmi arkadasim
ay haberim yok cok ama coooooooooook tebrik ederim kizmi oglanmi yigenimiz?
annesi anlat bakalim nasil gecdi dogum?
op minaccik yuzunden yigenimizi teyzelerinin yerine:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

Yaptım CNm kızım oldu 22 günlük oldu
Doğum hikayemi okumak istersen CNm
2013 Ekim annelerinin doğum hikayelerin de
Var CNm maalesef normal doğum yapanadım
Sancı çekerken siZler aklımdaydınız tatlım:KK17:
Kızım su an kucağımda ve memeyle kavga ediyor
Çok ghuysuz bir kız:KK20:beni h uyutmuyor teyzeleri

Iyi geceler kizlar size bir sey soracaktim sogan suyunu adetin kacinci gunu
Uyguluyodunuz aslinda Ben uygulamistim zamaninda cok sukur faydasinida
Gormustum AMA simdi unuttum :26:
iyi geceler canim
canim ben adetim bitince uyguladim hep cogu kisi oyle yapiyor ama adetin 7 gunu de baslaya bilirsin demisler doktorlarimiz:KK42:

Yaptım CNm kızım oldu 22 günlük oldu
Doğum hikayemi okumak istersen CNm
2013 Ekim annelerinin doğum hikayelerin de
Var CNm maalesef normal doğum yapanadım
Sancı çekerken siZler aklımdaydınız tatlım:KK17:
Kızım su an kucağımda ve memeyle kavga ediyor
Çok ghuysuz bir kız:KK20:beni h uyutmuyor teyzeleri
ay ben ona kurban olurum annesi:109: birak cocuk rahatlasin kizz o kadar uyudun hamileyken simdi birazcikda uyuma annesi:KK52:
ben yoktum buralarda tebrik edemedim bir haftadir burdayim gormedim.. canim bizi unutmamissin Allah razi olsun cok guzel bir kalbin var :KK16:
cok sevindim
mutlu saglikli huzur dolu hayati olsun kizinin annesi dugununu gor kizinin insallah :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Canim cok tesekkur ederim cevap verdigin icin tamam ozaman bende
Adetin 7 gunu uygularim olmazsa faydasini gordunmu cnm
ne yalan soyliyim canim ben dogru duzgun yapamadim 10 gun uyguladim gunde 1 kez kah unutdum kah ictim 2 ay soganla sakalasdim adeta:KK17:
hem migde sorunum var migdem agriyor cok icince :KK14:
ama adetimi bekliyorum bu ay gelse ki yarin gelmeli kendileri bende icicem bu sefer tam kivamin da gunde 2 kez 15 gun icicem insallah belki hayrini o zaman gorururum
insallah senin icinde hayirlisindan olur canim :KK16:

ne yalan soyliyim canim ben dogru duzgun yapamadim 10 gun uyguladim gunde 1 kez kah unutdum kah ictim 2 ay soganla sakalasdim adeta:KK17:
hem migde sorunum var migdem agriyor cok icince :KK14:
ama adetimi bekliyorum bu ay gelse ki yarin gelmeli kendileri bende icicem bu sefer tam kivamin da gunde 2 kez 15 gun icicem insallah belki hayrini o zaman gorururum
insallah senin icinde hayirlisindan olur canim :KK16:

Canim bence bu Sefer uygula harfiyen cunku ornek kendim benim tam 1 yil cocugum olmadi
Once Allah sonra sogan kurunun sayesinde hamile kaldim cok sukur simdi 10 bucuk aylik kizim var
Ins sende faydasini gorursun cnm belliki cok istiyosun rabbim bu mubarek aylarin hurmetine nasip etsin butun isteyen
Herkese aminnnn bu arada benide araniza alirsaniz cok sevinirim:KK54::KK54:

ay ben ona kurban olurum annesi:109: birak cocuk rahatlasin kizz o kadar uyudun hamileyken simdi birazcikda uyuma annesi:KK52:
ben yoktum buralarda tebrik edemedim bir haftadir burdayim gormedim.. canim bizi unutmamissin Allah razi olsun cok guzel bir kalbin var :KK16:
cok sevindim
mutlu saglikli huzur dolu hayati olsun kizinin annesi dugununu gor kizinin insallah :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Bütün güzel dileklerin için teşekkür ederim
CNm darısı tüm isteyenlerin başına:KK16: $image.jpg buda
Benim minik kızım resim ters olabilir bir türlü
Düzgün koymayı beceremiyorum çünkü
:KK1:

Canim bence bu Sefer uygula harfiyen cunku ornek kendim benim tam 1 yil cocugum olmadi
Once Allah sonra sogan kurunun sayesinde hamile kaldim cok sukur simdi 10 bucuk aylik kizim var
Ins sende faydasini gorursun cnm belliki cok istiyosun rabbim bu mubarek aylarin hurmetine nasip etsin butun isteyen
Herkese aminnnn bu arada benide araniza alirsaniz cok sevinirim:KK54::KK54:
cok sukur canim Allah kizini hep korusun masallah:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: en mutlu kizlardan olsun hep... zulumun kizina dilediklerim senin kizin icinde olsun insallah kizlariniz buyusunlerde gelin olsunlar anneleri:KK16:
en cok istedigim bir evladim olsun kiz oglan fark etmez saglili hayirli evlat olsun ama kizim olsun ruyamdada kiz gordum Allah nasib etsin en guzelinden olsun :KK16:
evet deli gibi evlat istiyorum bende hamile kalmak karnimda bir can buyutmek istiyorum sagsalim dogurmak sonra yine buyutmek onun her gunuyle yasamak hayata tutunmak istiyorum
ama vakti gelmemis belliki halen yok evladim ama olur insallah Allah bizim kucagimizi bos koymasin
sen ikinci cocukmu istiyorsun insallah en kisa surede Rabbim nasib eyler(uzun yazdim kusura bakma)
aramiza hosgeldinnnnn:KK48:

cok sukur canim Allah kizini hep korusun masallah:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: en mutlu kizlardan olsun hep... zulumun kizina dilediklerim senin kizin icinde olsun insallah kizlariniz buyusunlerde gelin olsunlar anneleri:KK16:
en cok istedigim bir evladim olsun kiz oglan fark etmez saglili hayirli evlat olsun ama kizim olsun ruyamdada kiz gordum Allah nasib etsin en guzelinden olsun :KK16:
evet deli gibi evlat istiyorum bende hamile kalmak karnimda bir can buyutmek istiyorum sagsalim dogurmak sonra yine buyutmek onun her gunuyle yasamak hayata tutunmak istiyorum
ama vakti gelmemis belliki halen yok evladim ama olur insallah Allah bizim kucagimizi bos koymasin
sen ikinci cocukmu istiyorsun insallah en kisa surede Rabbim nasib eyler(uzun yazdim kusura bakma)
Sağol CNm Allah bu mübarek günde
Dualarını isteklerini kabul etsin CNm
Gönlünden geçen neyse o olsun:KK19:
Hepinizden güzel haberler bekliyorum
Canım

Hosbulduk canim Allah razi olsun guzel dileklerin icin rabbim ins sana da bu guzel
Duyguyu tatdirir cnm sabir herseyin vakti zamani vardir inan bende senin gibiydim cok istiyodum
Hatta Bazen diyodumki kendi kendime Yok ya Ben Anne olamiycam o kadar cok kotu olmustum AMA sonra
Bir sure cocuk fikrini attim kafamdan olmuyo dedim esimle de huzursuz oluyoduk AMA inanirmisin o ay geldi minigim
Sende bi sure kafani dagitsan stres en kotu sey o bile etkiliyo canim bu arada cok iyi kalbin var inanirmisin rahatladim Boyle huzurlu oldum ewet bizde ikinciyi istiyoruz AMA Ben kizimi daha emziriyorum 1 yasina gelince kesicwm olmuyo zaten adetlerim de cok
Duzensiz bu Sefer sen kusura bakma uzun oldu biraz:))))

Hosbulduk canim Allah razi olsun guzel dileklerin icin rabbim ins sana da bu guzel
Duyguyu tatdirir cnm sabir herseyin vakti zamani vardir inan bende senin gibiydim cok istiyodum
Hatta Bazen diyodumki kendi kendime Yok ya Ben Anne olamiycam o kadar cok kotu olmustum AMA sonra
Bir sure cocuk fikrini attim kafamdan olmuyo dedim esimle de huzursuz oluyoduk AMA inanirmisin o ay geldi minigim
Sende bi sure kafani dagitsan stres en kotu sey o bile etkiliyo canim bu arada cok iyi kalbin var inanirmisin rahatladim Boyle huzurlu oldum ewet bizde ikinciyi istiyoruz AMA Ben kizimi daha emziriyorum 1 yasina gelince kesicwm olmuyo zaten adetlerim de cok
Duzensiz bu Sefer sen kusura bakma uzun oldu biraz:))))
cok ama cok sagol canim cok guzel sensin ki bizide guzel gordun:KK16::KK16::KK16:
benim rahatim dediyim ay bir tek bu ay oldu ilac iciyorduk hem iliskiye cok dikkat etmedik
nebiliyim cok birlikte olmadik
bugun adet gunumdu olmadim cunki bir ilac var o geciktirir biliyorum bildigime ragmen test yaptim salak gibi neqatif cikti
simdi adet olunca basliyicam sogan kurune insallah bende senin gibi sevinirim
Allah kizini hep korusun birak emsin cocugu rahatsiz etmiyin ben onlara kurban olurum
Allah tum isteyen herkese evlat nasib etsin,evlatlari var olanlarinda evlatlarini korusun AMINNNNN INSALLAH

Bütün güzel dileklerin için teşekkür ederim
CNm darısı tüm isteyenlerin başına:KK16: buda
Benim minik kızım resim ters olabilir bir türlü
Düzgün koymayı beceremiyorum çünkü
:KK1:

Cnmmm hoşgeldin :KK48: Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin, bahti açık olsun nur yüzlü yavrunun :nazar::nazar: maşallah barekallah mutluyum senin adına :KK16: bi ara kontrol ettim seni haberim oldu doğum yaptığından :KK34: ne koydunuz güzelliğin adını??

X