sogan kürü kullananlar

Bacılaaaa nişşleeepdurusunuz siz baken ? kardesım bızde ve laptop onun emrınde gıremıyorum topiğee haberınız olaa carpıyom arada agzının ustune alıyorum laptopu :))

ilahi :KK9: gelmenle yüzümün gülmesi bir oldu :KK16: haber verdiğin için de zahmet oldu yorduk seni diyorum sen anla artık :KK19:

ilahi :KK9: gelmenle yüzümün gülmesi bir oldu :KK16: haber verdiğin için de zahmet oldu yorduk seni diyorum sen anla artık :KK19:

Heey dostum senin sorunun neeee :))) durup dinlenip laf sokupdurusun baa :) hıııhhh:KK33::KK33::KK33::KK33::KK33:
Netkolık bır kardesım var napsam uzaklastırabılırım dıye dusunupduruyorum tavsıyelere acıgım :))

kizlaaaaaaaaaaaaaaar cok mutluyum kk da bir arkadasim hamileeeee
dandini arkadasim hamile cooooooooooooooooooook sevincliyim insallah hepiniz icin bugunleri gorurum kendim icinde insallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

slm kızlar bebeiş haberine çok sevindim ... haırlı olsun.... bende soğan kürü kullanıyorum bu gün 9. günüm inş. neticesi hayırlı sağlıklı bi evlat olur...

kızlarr ben 4-5 gündür mjs yazmaya çalışıyorum size mjs gitmiyooor inşallaaaah bu gideeer mybabyiiim serçemiiiiiim asyaaaam ne güzel halaylar çekmişiniz bizim için ALLAHım tez zamanda sizede nasip etsin hayırlısıyla inşallaaaaaah bugün yine dr.a gittiiim 1.17mm olmuş bebişimmm

kızlarr ben 4-5 gündür mjs yazmaya çalışıyorum size mjs gitmiyooor inşallaaaah bu gideeer mybabyiiim serçemiiiiiim asyaaaam ne güzel halaylar çekmişiniz bizim için ALLAHım tez zamanda sizede nasip etsin hayırlısıyla inşallaaaaaah bugün yine dr.a gittiiim 1.17mm olmuş bebişimmm

ne mutlu sana! :emir_bebek:

masallah:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: canim ya cok sevindik elbet halaya durucaz insallah bizimde hamile haberimizle sen gobusunle halaya durucannnnnnnnnnnnn

Kızlaaarrrr merhabalarr ben yeniyimm aranıza katılıp bende hamile kalmak istiyorumm :KK43: Bu soğan kürünü nasıl yapıcaz ne zaman başlayıp kaç gün kullanıcaz lütfen yardım edinnn :KK43: :KK43:

Heey dostum senin sorunun neeee :))) durup dinlenip laf sokupdurusun baa :) hıııhhh:KK33::KK33::KK33::KK33::KK33:
Netkolık bır kardesım var napsam uzaklastırabılırım dıye dusunupduruyorum tavsıyelere acıgım :))

derhal yeni bir tablet edinin :KK9:

folikim birsey sorucam
altda varya farkli evlilik tablosu onu nasil yapiyon renkli olan bana da soyle noluuuuuuuuuur:KK52:

canım profilinin hakkımda bölümünde çizelge yazan yerin karşısında sana siteler öneriyor. o sitelerden bakıp dilediğini oluşturabiliyorsun kendin. yapamazsan yine sor cnm. daha açık tarif edeyim. :KK54:

kizlar sizede danisiyim bir fikri olan varmi
benim adet gelmiyor leke geliyor
sizce neler oluyor
test yaptim neqatif egerki yerlesme kanamasi olsa cikardi dimi
ilaclarmi yapti acaba
korkuyorum :KK30:

canım profilinin hakkımda bölümünde çizelge yazan yerin karşısında sana siteler öneriyor. o sitelerden bakıp dilediğini oluşturabiliyorsun kendin. yapamazsan yine sor cnm. daha açık tarif edeyim. :KK54:
folikim yapamadim :KK50::KK50::KK50:

folikim yapamadim :KK50::KK50::KK50:

cnm karoçe tickerfactory.com, lilypie.com, daisypath.com adreslerinden oluşturabilirsin kendin için istediğin görünümü. oluşturup bitince "Image URL" yazacak altta küçük, ona tıkla, çıkan url'yi kopyalayıp profilim--hakkımda--çizelge yazan yere yapıştır, kaydet. :KK34: yine olmazsa söyle :KK48:

kizlar sizede danisiyim bir fikri olan varmi
benim adet gelmiyor leke geliyor
sizce neler oluyor
test yaptim neqatif egerki yerlesme kanamasi olsa cikardi dimi
ilaclarmi yapti acaba
korkuyorum :KK30:

arkadaşım seni korkutmak istemem amaheran herşeye hazırlıklı ol kaçıncı günün ben bu ay tüp bebek denedim adetimden önce lekelenmem oldu hastaneye gittim negatifti ama sendede olucak diye bişe yok belkide yerleşiyodur

zulluuuu senin bi bilgn varmı cnm .benm bu yaşadklrımlaa adet geciktirirmii.heyecan yapıyrmm zaman geçmio:18:

bahar mrb ben aranıza yeni katıldım 35 yaşındayım 14 yıllık evliyim bende tüp bebekle uğraşıyorum mesajını okudum şimdi soğan kürünü yaparken 15 gün yapıyosun diğer 15 gün araveriyosun ve diğer ay yine 15 gün devamlı değil arkadaşım zararı var dikkatli yapman gerekiyo yıllarca yapıyorum ve denemediğim hiç bişe kalmadı

bahar mrb ben aranıza yeni katıldım 35 yaşındayım 14 yıllık evliyim bende tüp bebekle uğraşıyorum mesajını okudum şimdi soğan kürünü yaparken 15 gün yapıyosun diğer 15 gün araveriyosun ve diğer ay yine 15 gün devamlı değil arkadaşım zararı var dikkatli yapman gerekiyo yıllarca yapıyorum ve denemediğim hiç bişe kalmadı

ben bu ay ilk defa yaptım.adetten snra 10 gün içtm.5 gün ara verdim.aradan snra 5 gün dha ypmam gerekiodu ben 3 gün sadece 1 brdk içtm.fazla içmedim.sizde adette geckme olduğu oldumu.benm 6-7 ksm halenn yok gelmedii rgl

arkadaşlar aranıza benide kabul edermisiniz :KK17:

X