sogan kürü kullananlar

gene 3 lü toplandık ama hisarcım başka topikçiklerde geziyor şuanda :KK1:

Son düzenleme:
sobelendimmmmmm ya ben sobeleyen olurdum noldu bana :KK53:

:)) herzaman sobelemek olmaz arada sobelenmekte lazım dimi :) bende yatıyım artık dıyordum yarın annemler gelıcek erken kalkcam son bı bakım dedim sen varsın sobelemeden gıtmek olmazdı :)

:)) herzaman sobelemek olmaz arada sobelenmekte lazım dimi :) bende yatıyım artık dıyordum yarın annemler gelıcek erken kalkcam son bı bakım dedim sen varsın sobelemeden gıtmek olmazdı :)

hımm ne güzelll ohhhh bol bol hasret giderirsinz artık babadağ a götür hala orası açıkmı bilmiyorum çeyizlik alışveriş yapmıştım ordan bi kaç parça :)) bende yatcam ama iş bitmiyor dikiş yapıyorum badiya boncuk dikiyorum yahu bi yandan da gözüm burda işte
elim işte gözüm kk daEn Büyük KK

hımm ne güzelll ohhhh bol bol hasret giderirsinz artık babadağ a götür hala orası açıkmı bilmiyorum çeyizlik alışveriş yapmıştım ordan bi kaç parça :)) bende yatcam ama iş bitmiyor dikiş yapıyorum badiya boncuk dikiyorum yahu bi yandan da gözüm burda işte
elim işte gözüm kk daEn Büyük KK

Babadaglar işhanı daha 2 hafta önce gezebildim bina boydan boya ceyiz üzerine ama ben otobüs dolmus kullancakmısım diye biyere cıktgm yok 1 yıldır :) pamukkale karahayıt öncelıklı olarak sonra alısverıs ıcın oralara goturmeyı dusunuyorum bakalım.Allah yardımcın olsun canım nasıl ögrendin kız tütü yapmayı ?

Babadaglar işhanı daha 2 hafta önce gezebildim bina boydan boya ceyiz üzerine ama ben otobüs dolmus kullancakmısım diye biyere cıktgm yok 1 yıldır :) pamukkale karahayıt öncelıklı olarak sonra alısverıs ıcın oralara goturmeyı dusunuyorum bakalım.Allah yardımcın olsun canım nasıl ögrendin kız tütü yapmayı ?

arkadşımla karar verdik işte ortak çalışıyoruz home ofis bizimki :)
burda iş imkanım yoktu bizde elimzden geleni değerlendirelm dedik
önce model beğendik sonra yaparız dedik ilk yaptıgmız güzel olunca devam ettirdik
meğer bende ne cevherler varmış bilmiyordum:KK52:
kızım olursa neler yapar annesi onaaa ahh bi gelse evladım kokoş yapcam da:KK6:
erkek olursa da ciks olur :KK51:

arkadşımla karar verdik işte ortak çalışıyoruz home ofis bizimki :)
burda iş imkanım yoktu bizde elimzden geleni değerlendirelm dedik
önce model beğendik sonra yaparız dedik ilk yaptıgmız güzel olunca devam ettirdik
meğer bende ne cevherler varmış bilmiyordum:KK52:
kızım olursa neler yapar annesi onaaa ahh bi gelse evladım kokoş yapcam da:KK6:
erkek olursa da ciks olur :KK51:

Ne güzel hiç öyle yeteneklerım yok benım yaa elımden kör eşşek yem yemez resmen :KK1::KK1:
cok sanslı olucak desene kız olursada erkek olursada inşallah tez vakıtte gelir canım :)
Kızlar ben musade alsam sabah erken kalkıcam.eşimde trıplere girdi yattı zaten uzun zamandır yalnız uyuyorda ben ayakta oldgm ıcın geceleri.haklıda adam :KK14:
Kendinize iyi bakın canlar öpüyorum sizleri see you later :))

Ne güzel hiç öyle yeteneklerım yok benım yaa elımden kör eşşek yem yemez resmen :KK1::KK1:
cok sanslı olucak desene kız olursada erkek olursada inşallah tez vakıtte gelir canım :)
Kızlar ben musade alsam sabah erken kalkıcam.eşimde trıplere girdi yattı zaten uzun zamandır yalnız uyuyorda ben ayakta oldgm ıcın geceleri.haklıda adam :KK14:

iyigeceler pampa :KK1::KK1::KK1:
yine lafı söyledin yani gece gece kör eşşek yem yemez elindem ahahhaha :KK60::KK60::KK60:
annenler geliyo artık sabahlayamazsın belki onlar varken başarırsın dünyalı olabilmeyi:KK34:

:KK66:))) benimkide öyle oda ğolumla uyuyo her geceee...sende kendine iyi bak :KK54:
iyigeceler pampa :KK1::KK1::KK1:
yine lafı söyledin yani gece gece kör eşşek yem yemez elindem ahahhaha :KK60::KK60::KK60:
annenler geliyo artık sabahlayamazsın belki onlar varken başarırsın dünyalı olabilmeyi:KK34:

onlarıda uyutmaz otururlar sabaha kadar ee hasrette var tabiii

mybabyiim bende kaçtım şaşı oldum bilgisayara bakmaktan 2 saattir tüp bebek okuyorum öptüm seni sende dikme artık yarın devam edersin geç oldu öptüm seni:KK16:

canim doktora gitmek en iyisi beynimizdeki sorulari cevapliyor adeta ben gitdim bu ay benim yumutalar tenbelmis buyumemis bu ay:KK14: bende ay sonu umutlanicakdim ay acaba hamilemiyim diye ama kadin bu ay hamile kalamazsin dedi bende bu ay saldim cayira (boylemi derler sizlerde:26:)

gidecem canım mutlaka bende zaten var yumurta tembelliği pikosdan dolayı.şu bitki çaylarından umutluydum oda kaç aydır ççokk iyiydi günüde oluyordu oda etkisini yitirdi galiba :KK43:( teşekkür ederim canım

canım siz sperm kültür testi yaptırdınızmı? mikrop veya lökosit çıkabiliyormuş bu testte ona güre ilaç tedavisi olursa morfoloji düzeliyormuş ben bu hafta hemen kültür testi yatırıcam eşime sizde yaptırın

canim elbetde hatirliyoruz var hamilemiz aybuke oldu en son sonra yeni gelen arkadas vardi adini unutdum o hamile kaldi bizde beklemedeyiz bakalim neler olucak ha birde hisarim kisa surede hamile haberi verecek insallah ardindan da biz insallah:92::92::92::92::92::92:

ve ozaman yeniden hoşgeldinnn kirazağacım nasılsın görüşmeyeli
bizde pek değişiklik yok :))

Hosgeldiinn canım hatırladım tabiki de biz aynı bıraktığın yerdeyiz senden haberler nasıl :KK17:

hosbuldum. valla ben de ayni. mayis ayindan bei dra da gidemedim dr emekli oldu. yeni dr bulalim randevu alalim derken aralik ayina verdiler. zaten tahminim artik hastaneye sevk edecek beni ben de oyle istiyorum. zaten tup bebek olayini hemen yapmiolarmis bi sorun yoksa once ilac tedavisi felanmis.

ramazanda aslanpencesi icemedigim icin adet duzenim yine sasti. bu ay da 43. gunde ancak olabildim ama bi bilseniz nasil zorla gelio. bugun hayit tohumunu icmeye basladim bi arkadasim adet oldugunda 4-5 gun hayit ictigini soylemisti simdi hamile. ben de tohumu almistim once aslan pencesi yapayim diye onu icmemistim. aslan pencesini de duzenli yapamadim zaten. en iyisi hayita geceyim deidm. bi de onu deneyeyim bakalim. nette arastirdim kisirlik icin 3 ay devam edilmeli sabah aksam diyor. adet duzene girince birakilmali imis. demek ki o da adeti duzene sokuyor bilmiyorum. bende de simdilik boyle.

X