sogan kürü kullananlar

neyse üzülme birdahaki ay beraber kalırız

Öyle canım sanırım bagısıklık kazanmısım negatife karşı burukluk var sadece.. birde sadece ben bılıyorum ya gunumun gectıgnı onun verdıgı bır rahatlık var. tek basıma beklıyorum sızlerle ve gercekten daha az stresli..

hem bebişlerde bahar bebişi olur nisanda doğarlar :103::103:

wuuu hesabını bilem yapmıssın nasip tatlım artık..

Beyazbulut canim kalicaksin seninde burdaki herkesin olucak Allahin izniyle
asyacan canim uzulme sabah ola hayir ola bekle kan testini mucizen gelir tez zamanda

Amin iyikalpli serçemm benim :) hepimizin mucizesi tez zamanda gelsin inşallah psıkolojık olarakmı gecıktırdımkı yıne bılemedım

ilahi maybaybu`guldurdun beni goruceksin arkadasim merak etme
ayyy canim güll tabii hehh şöylee :)))))) ama yalan mi kadincagizda hakli eskiden boyle seyler mi varmis o ilac kutusu gibi gorunce hepsini sok olduu oyle bi tepki verdikii bende ne diyimm. sonra basladi söylenmeye kizim kafani boyle yorma bak sizin psikolojik olmuyo at kafandan bebek fikrini dedi bi ton :)) ama anne diyorum bu test sadece,merak etme icmicem bisey sadece ciş yapcam dedim anca ikna olduu kiyamamm annemm bnim yaa 3gunum kaldi simdiden ayrilik huznu sardi icimi (

asyacım çizgi enine doğru çıktıysa o test bozuk olabilir yarı adet olmassan eğer birdaha test yap

C de cizgi vardı ama t de yok... enine cızgıde o yuzeyın tamamında var ama.. sabah tekrar yapıcam ama agrım basladı yavastan yavastan bu nedir ya duzenın alt ust oldu resmen 32 gündü siklus bugun adet olursa 39 olcak sakamı bu

yap ilk idrarınla yap hayıt iç adet olursan ben geçen ay içmiştim yaa aylar sonra ilk defa benim adet tam gününde gelmişti bu ay adet olursam bende iççem hayıtı

yap ilk idrarınla yap hayıt iç adet olursan ben geçen ay içmiştim yaa aylar sonra ilk defa benim adet tam gününde gelmişti bu ay adet olursam bende iççem hayıtı

Adacayı ıcıyordum ben 2 ay önce felan acaba faydası olmadımı kı? hayıt adetmı dengelıyor soganla aynı etkıye sahıp degılmı hayıtta canım

Adacayı ıcıyordum ben 2 ay önce felan acaba faydası olmadımı kı? hayıt adetmı dengelıyor soganla aynı etkıye sahıp degılmı hayıtta canım

adaçayı içme asyacım hamilelere verilmiyo adaçayı damarlarımı ne gevşetiyormuş o yüzden ne olur ne olmaz üstüne kalırsıın falan yaa benim lh hormonum yüksek çıkmıştı yaa ondan hayıt içmiştim ve oy ay tam gününde adet olmuştum soğan içerken hiç öyle olmamıştı hep gecikmişti adetim yanii hayıt düzeltti adetimi aslında ama ben bu ay soğaniçtim adet olursam hayıt iççem

Adet döneminden yumurtlama donemıne kadar ıcmıstım hayıtıda ıcerız nolcakki

Adet döneminden yumurtlama donemıne kadar ıcmıstım hayıtıda ıcerız nolcakki

olsuun içme sen yine ALLAH korusun hayıt iç ewt baksana bi topikte okudum rüyada adet olduğunu görmek hamilelikmiş ve ben dün gece adet olduğumu gördüm rüyamda hayır olsun rüyalarım bilemi acaba psikolojik

ahahah cok güldüm kız olabilirmi bu gece hamıle görmek ıstıyorum dıye bir emır ver bakem beynıne tutarsa 40 gün deneyelim sonra test yaparız D

Hayır olsun tatlım nasıl yorarsak öyle olurmus hamılelıge yoralım ınsallah..bende kendımı otobuse bınmıs yolculuga cıkarken gordum dun gece. yorumuna baktımişlerim iyiye gidicekmiş ee fikfikten başkada bi işim yok kürler faydalı olucak sanırım

hahaaaaa asyaaa çok güldüm ALLAH IMDA SENİ GÜLDÜRSÜÜN eweet kürler işe yarayacak canımmmm

eweeet asyaaa ne okudum ben demiin her 5 kadından 1i anlamadan düşük yapıyormuş yarın hamama gitmek istiyordum vazgeçtiim bu yüzden:44:

Yavrum sen nereden okuyon bunları ozon yagını felan bulamadım forumda baska nerelere bakıyon de bakem
Bu dediğini duymustum bende adetken küçük kan pıhtıları felan olurya bakarım neye benzıyor dıye ama anlamak mumkun degıl tabi
Hamamın zararı ne olucakki canım

Hisarcım cok gec oldu artık gozlr kayıyor benım yarına grsrz tatlım iyigecelerrr

ozon yağını burdan bulmadım google yazdım ordan çıktııı
aayyy ne bileyim sıcak yaa orası ondaan asyaaa ben yazıları çift görmeye başladım yatayım artık çok öptüm seni sende inşallah rüyanda adet olduğunu görürsün ama sadece rüyanda göööör

evet canim arkadasim iyiyim artik annenin ellerinden operim tum anneler guzel ozlem dolu benimde annem burnumda tutuyor babamda tabi benimde annem bilmiyor test sogan kuru filan ben anltinca neler varmis diyor iste onlar bu dunyanin en saf temiz kalpli insanlari ondan boyle :116:

canim bugunler senin en ugurlu gunun olsun unutulmazin olsun bebeyin gelsin dilerim Allahtan :116:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…