sogan kürü kullananlar

nerelerdeysin arkadaşım:KK9: geçmişi okudum, çok üzüldüm, ama çocuk büyütmek çok zor bir şey, eşim bana yardımcı olmasaydı inan bu yüykü taşıyabilir miydim bilmiyorum, o yüzden eşime hep dua ediyorum, Allah bir değil bin kere razı olsun ondan diyorum, hatta eşim yaşlanmdan ikinciyi de aradan çıkarmak istedim hala bakma enerjisi varken :KK60:

sorunlu evliliklerde bebek toparlayıcı olmuyor, aksine daha da yıpratıyor evliliği, bir kere çoğu zaman birlikte uyuyamıyorsun, ben eşime sarılmayı unuttuğumu çok sonra farketmiştim, kapıyı açınca hoşgeldin bile diyemeden bebeğe koşmak zorunda kalacağın çok günlerin olacak, evde yemek yapamadığın temizliğini yapamayacağın çok günler olacak, hele ki uykusuzluk, çok fena sarsıacak, bu süreçte eş desteği çok önemli, bir de o destek olmazsa aranızdaki uçurum büyüyecek

bence önce eşinle halledin tüm problemlerinizi, seviyormuşsunuz birbirinizi bak ne güzel, bir de birbirnizi anlamaya çalışırsanız gerisi ballı kaymak:KK9::KK9:

canim hemile olmagina cok sevindim
eslere geldikde ise kim esini sevmezki bir parcamiz onlar bizim benimde dualarim hep esimle nasil olur olsun onun ici en guzel dualarim tanrim esimi hep korusun saglik versin uzun omur versin bu bana yeter iste herkesin bir zor durumu vardir arada oluyor benimkide bugunlermis

Canım klomen hiç kullanmadım ama kuzenim klomenle hamile kalmıstı 2. ayında ilk ayında oda baya baya belirti yaşamıstı oluyordur belki..

Folikcim sorma yaa sabah ezanlarından sonra uyuyabıldım sıcaktan catlıcaktım ondanda uyuyakalmıs olabılırım ınsallah senın aklına gelen yüzünden uyumuskalmısımdır ona bıle sevınıcez kız halee bakk :KK70:

Canım annelerimizde olmasa nasıl gecerki vakit..ailen basta ıstemedıgı ıcınmi acaba kin güdüyorki eşin? öyleysede cok ayıp ediyor sonucta evlenmişsiniz artık.konusarak çözebilirsiniz inşallah canım ama tatlı dille ama sert ve net bişekilde duruma göre hangisi uygunsa canım.

inşallah bende ikinci ayımda hamile kalırım ben zaten tahmin etmiştim

kizzzzz uyunurmuuu hiç.... sakin görumcene deme hemen annesine soler :))) esinede stres yaptirmak istemiyorsan bekle derim pazartesiyi ama olsun o da azcik stres oluversin dersennn ozamann testiiii yappppp tabikiiiiii :)))))))))))) pozitiffffffff olsunnnn insallahhhhh kuzummmmm

Canım testı yaptım ama c cizgisinde silik birşekilde cızgı var testin yüzeyi kıpkırmızı kan damlatılmıs gibi kalın yan yatık bir cizgi düşün t de bişey yok..olagan bir gecıkmeymiş sanırım buayda negatifi yedim.. halada adet agrım felan yok kan testı yaptırdımmı ertesı gun gelr zaten.pztsı yapıtırrım. olsaydı cıkardı 3. gün bugün. olmasıda mucize olurdu zaten bitkisel desteklere yeni basladık hayırlısı bakalım...

inşallah bende ikinci ayımda hamile kalırım ben zaten tahmin etmiştim

İnşallah canım..

Canım testı yaptım ama c cizgisinde silik birşekilde cızgı var testin yüzeyi kıpkırmızı kan damlatılmıs gibi kalın yan yatık bir cizgi düşün t de bişey yok..olagan bir gecıkmeymiş sanırım buayda negatifi yedim.. halada adet agrım felan yok kan testı yaptırdımmı ertesı gun gelr zaten.pztsı yapıtırrım. olsaydı cıkardı 3. gün bugün. olmasıda mucize olurdu zaten bitkisel desteklere yeni basladık hayırlısı bakalım...

İnşallah canım..

neyse üzülme birdahaki ay beraber kalırız :KK19::KK49:

İnşallah canım..
Beyazbulut canim kalicaksin seninde burdaki herkesin olucak Allahin izniyle
asyacan canim uzulme sabah ola hayir ola bekle kan testini mucizen gelir tez zamanda

Kızlar brn bu ay ovulasyon testi kullanıyorum yardımınıza ihtiyacım var adetin 14.15.16. Günü sabahına kadar iki çizgide kopkoyuydu akşam test yaptım çizgiler silik çıktı yumurtalar çatlamış mı oluyor

bugun biraz iyiyim canim sukur Rabbime zaten Rabbime siginiyorum esimi cok seviyorum kurdugum ailemi cok seviyorum Rabbim ayriligi bizden uzak etsin cunki ben yasayamam olurum esim olmadan yinede onun bana karsi dusunceli olmagini diliyorum Tanrimdan
ALLAH sizi ayırmasın canımbenim napçan alttan alcan biraz
herkese merhaba kızlaaaarr, nasılsınız bakalım:KK16::KK16: benim kahve akıntılarım kesildi çok şükür, progestan kullanmaya devam ediyorum, inşallah herşey yolunda gider yarabiimmmmmm:18:
inşallaaaah aybükem
20 temmuz dogum gunum kizlar belki Tanrim bana en buyuk hediyyemi gonderir o gun 24 yasim oluyor belkim anne olurum bu yasimda :KK49:
inşallah ogün öğrenirsin hamile olduğunu serçemim tesadüfe bak:KK9:
Kızlar brn bu ay ovulasyon testi kullanıyorum yardımınıza ihtiyacım var adetin 14.15.16. Günü sabahına kadar iki çizgide kopkoyuydu akşam test yaptım çizgiler silik çıktı yumurtalar çatlamış mı oluyor

çatladı canım hayırlı uğurlu olsun inşallaaah:KK54:

İnşallah canım..

nasıl yanii silik çizgi:26: ozaman hamile olabilirsin asyacıım yarın bidaha yap idrar testinden sabah ilk idrarınla yap

nerelerdeysin arkadaşım:KK9: geçmişi okudum, çok üzüldüm, ama çocuk büyütmek çok zor bir şey, eşim bana yardımcı olmasaydı inan bu yüykü taşıyabilir miydim bilmiyorum, o yüzden eşime hep dua ediyorum, Allah bir değil bin kere razı olsun ondan diyorum, hatta eşim yaşlanmdan ikinciyi de aradan çıkarmak istedim hala bakma enerjisi varken :KK60:

sorunlu evliliklerde bebek toparlayıcı olmuyor, aksine daha da yıpratıyor evliliği, bir kere çoğu zaman birlikte uyuyamıyorsun, ben eşime sarılmayı unuttuğumu çok sonra farketmiştim, kapıyı açınca hoşgeldin bile diyemeden bebeğe koşmak zorunda kalacağın çok günlerin olacak, evde yemek yapamadığın temizliğini yapamayacağın çok günler olacak, hele ki uykusuzluk, çok fena sarsıacak, bu süreçte eş desteği çok önemli, bir de o destek olmazsa aranızdaki uçurum büyüyecek

bence önce eşinle halledin tüm problemlerinizi, seviyormuşsunuz birbirinizi bak ne güzel, bir de birbirnizi anlamaya çalışırsanız gerisi ballı kaymak:KK9::KK9:

aybükeciim kızının yaşını altta nasıl yaptın anlatsana bana bende oğlumun yaşını yapayım çok hoşuma gitti:KK9:

ALLAH sizi ayırmasın canımbenim napçan alttan alcan biraz

inşallaaaah aybükem

inşallah ogün öğrenirsin hamile olduğunu serçemim tesadüfe bak:KK9:

çatladı canım hayırlı uğurlu olsun inşallaaah:KK54:

Sağol arkadaşım cevabın için insaallah hepimizin hakkında hayırlısı olur :) acaba neden 3 gün boyunca çizgiler koyu çıktı

Asyacanim sabah testi tekrarlamalisin bence de :KK34:
Nukracim LH yumurta catlamak üzereyken tavan yapıyor,bu bazen 1 bazen birkaç gün sürebiliyor, önemli olan koyulugun ardından silik çıkması, yani catladigini böyle anlıyoruz, mühim olan da bu cnm, her şey normal yani :KK34:

Nukracim LH yumurta catlamak üzereyken tavan yapıyor,bu bazen 1 bazen birkaç gün sürebiliyor, önemli olan koyulugun ardından silik çıkması, yani catladigini böyle anlıyoruz, mühim olan da bu cnm, her şey normal yani :KK34:

Çok teşekkür ederim arkadaşım bu ay ilk defa bu testi kullanıyorum kafamda acabalar vardı içim rahatladı artık Rabbim de sizlerin içini ferahlatsın bu günden sonra test yapmıyayım o zaman dimi

Canım testı yaptım ama c cizgisinde silik birşekilde cızgı var testin yüzeyi kıpkırmızı kan damlatılmıs gibi kalın yan yatık bir cizgi düşün t de bişey yok..olagan bir gecıkmeymiş sanırım buayda negatifi yedim.. halada adet agrım felan yok kan testı yaptırdımmı ertesı gun gelr zaten.pztsı yapıtırrım. olsaydı cıkardı 3. gün bugün. olmasıda mucize olurdu zaten bitkisel desteklere yeni basladık hayırlısı .

bizim giz silik cikan hangisi anlayamadim adetin gelmezse pztsi kan ver canim..ne negatifler gordukk uzulmekk yokk pozitifi de gorcezz tez zamanda insllahh...bizde bitkisel bisiyler yapiyoruz anca 3 ayda etki edermis zaten.. stres yokkk uzulmekk yokk dimi canimmm benimm

3temmzda donucm evime benm testlerde bgn geldii... annem gordu sok olduu onlar nee annecimmm diye bi ciglik kopardi :)) dedim annem tip ilerledi burya ciş yapam sonra fik fik yapcam diyom gülüyoo :))) 3 -7 temmuz ovi gunlerimm insallh koyu cizgiyi gorurum kizlar

Çok teşekkür ederim arkadaşım bu ay ilk defa bu testi kullanıyorum kafamda acabalar vardı içim rahatladı artık Rabbim de sizlerin içini ferahlatsın bu günden sonra test yapmıyayım o zaman dimi

Amin, evt cnm bu ay icin artik gerek yok tekrarlamana.. insallah bir daha hic gerek olmaz..

3temmzda donucm evime benm testlerde bgn geldii... annem gordu sok olduu onlar nee annecimmm diye bi ciglik kopardi :)) dedim annem tip ilerledi burya ciş yapam sonra fik fik yapcam diyom gülüyoo :))) 3 -7 temmuz ovi gunlerimm insallh koyu cizgiyi gorurum kizlar
:)) Insallah cnm , ben rahatim bu ay sallamiyom hicbisey derken bugun bi ovu. testi yapim dedim silik cikti :KK43: anlamadi ben, bugun 15. gun... zaten kasiklarimdan ve goguslerimden anlamamak mumkun olmuyor normalde.. ama simdi hicbi yerimde ne agri var ne sizi :26:

ilahi maybaybu`guldurdun beni :KK9: goruceksin arkadasim merak etme

nasıl yanii silik çizgi:26: ozaman hamile olabilirsin asyacıım yarın bidaha yap idrar testinden sabah ilk idrarınla yap

Yok canım silik çizgi beklenen yerde değil c t varya c silik tde bişey yok testin yuzeyı enlemesine kalın kıpkırmızı foto koymayı tarif edinde koyuverem :KK70:

Yedek 1 testim daha var onuda sabah idrarıyla yapıcam ama negatifi bikez gördümmü arkasından adet gelir ya olsa cıkmazmı 4e dönüyor bugun.sipsilik bilem cıkmadı :KK70:

bizim giz silik cikan hangisi anlayamadim adetin gelmezse pztsi kan ver canim..ne negatifler gordukk uzulmekk yokk pozitifi de gorcezz tez zamanda insllahh...bizde bitkisel bisiyler yapiyoruz anca 3 ayda etki edermis zaten.. stres yokkk uzulmekk yokk dimi canimmm benimm

Silik olan c canım t deel. inşallah bebeğim dedigin gibi ne negatifler gördük ya idrar testinde negatifi görür görmez umutlarımız tükense ne guzel olur o yuzden yapmak ıstemıyordum ıdrar testını test negatıf adet yok acabalar kafada..hayırlı zaman degılmış demekki diye düşünüyorum.. gecen ay hormon testı vermeye gıttıgımde bır bayanla tanısmıstık sıra beklerken 3 gün gecıkmeyle pozıtfı gormus cok heycanlıydı yenı evlıydı. telefonlarımızı felan almıstık bugun aradım kurtaj olmus 2 hafta önce dısgebelıkmış kızlar gercekten hayırlız zamanda saglıklı gebelıkler nasıp etsin Rabbim.

X