sogan kürü kullananlar

canim bugunler senin en ugurlu gunun olsun unutulmazin olsun bebeyin gelsin dilerim Allahtan :116:

Serçemm Allah razı olsun inşallah canım gelmedik kırmızıdan ümit kesilmez D

ses ver canııım

Sabah testi tekrarladım nur topu gibi bir negatif verdi bana adet agrılarım arttı beliyorum kırmızı kartı... benden bi cacık olmaz bu ay D

Rüya değil gerçek olucak sanırsam hisarcıııım D

yapma yaa olsun napalım hayırlısı hayıt iç ozaman adetini düzenlesiin

Hayıta ne zaman baslıcam nekadar ıcmem gerekıyor canım ???

adetin 2. günü başlanıyordu sanırım ben mayıs ayında nezaman içtim hatırlamıyorum herhangi bir zaman da içtim galiba ama onunda günleri varmış sonradan öğrendim dur araştırayım geleyim hemen

Kizlar oncelikle herkese merhaba.. ben de adet olmayi sogan kurune borcluyum diyebilirim, ne zamandir adet olmuyordum sogan suyu ictim ve bugun adet oldum, pazartesi tahlil yaptiricam. Yalniz adet bittikten 2 gun sonra 10 gunluk küre baslicam ama ramazanda nasil icicem onu dusunuyorum, sabah oglen olmaz, iftardan sonra ve sahurda mi iceyim, oyle mi yapmaliyim bir akil verin lutfen

hoş geldin canım ya sahurda yada iftarda bir saat belirle kendine her gün aynı saatte iç şifa olsun inşallah

kızlaaar demin benden kahve rengi yapışkan bir akıntı geldi neden acaba yerleşme kanamasıdır kesiin dimi?

Son düzenleme:
arkadaşlar şaka bi yana ama benim adetime 8-9 gün kala sol göğüsümün yan tarafı acırdı şimdi acımıyoo

hoş geldin canım ya sahurda yada iftarda bir saat belirle kendine her gün aynı saatte iç şifa olsun inşallah

Hosbulduk canim, amin insallah hepimize sifa olsun.. ben de oyle dusundum, birini orucumu acinca icicem, digerini de sahurda yatmadan once allahim izin verirse..

canım bence yarın bir doktora git hem muayne ol hemde kan testi yaptır
en azından bebek varsa öğrenirsin yoksada yeni ay için gecikmezsin
çünki adet olmadıkça yeni ay içinde zaman kaybediyorsun

haaah hadi bakalım hayırlısı pazartesi kaltığın gibi hemen hastaneye git kan tahlili yaptır adet olmassan

Olamamakta sinir yapıyor insanda yaa.. yarında pikniğe gidiyoruz tutupta orda gelirse mahvolurum cok agrılı olur benimki.gelmezse pztsi kesn gidicemde dün agrılar baslayınca gelcek sanmıstım sevinsemmi üzülsemmi bilemedim yarında olmazsam haziran ayını adet olmadan gecırmıs olucam ki benim adetim cok düzenliydi aralıklar şaşardı ama 39 u bulmadı hiç ya (( ben bebek umudumu negatıfı gorunce bıtırdım galıba kızlar sizde benden umudu kesin

Merhaba kızlar hamile olan arkadaşı da tebrik ediyorum.

Ben de 63günden sonra aslanpençesi sayesinde adet olmuştum. Bir aylik dönemden sonra geçtiğimiz perşembe günü 31. Günümde adet oldum. Bir ay daha aslanpençesi içicem sonra hayita başlıcam.

Adet günleri şaşanlar aslan pençesi kullansın aktardan alabilirsiniz kızlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…