sogan kürü kullananlar

kızlaar ben adet oldum dün biraz kahverengi birazda kan geldi dünmü 1. gün diye hesaplıyoruz

Canım erken değilmi senin batına daha yokmuydu ??

Nezaman baslanıp nekdar süre içiliyor bu aslanpencesi. hormonlara etkisi nedir acaba, hayıtmı içsem aslanpencesimi heray duzenlı adet olurdum siklusum 32ydi. 39. günüm bugun hala adet yok canım (

asyacim yarin git kan tahlili yaptir canim

kizlar ferideni merak ediyorum ozelden mesaj atdim yok gitmedi nedense mesajim ingilizce birseyler yazildi anlamadim :26:

Kızlar merhaba adetim ayın 10 u 2 gündür çok az kahverengi akıntı geliyor ttutunma desem erken yumurtlama desem gec sizce ne olabilir

erken diyilmi canim ne cabuk oldun 5 temmuz yazmis seni bebisim?

5 gün erken oldum tuhaf olan şey adetime 6-7 gün kala göğsüm çok ağrırdı hatta oğluma hamile kaldığımı o şekilde anlamılştım şimdi ağrımıyor dün çok az geldi kahverengi birazcıkta kırmızı bugün sildiğimde kahverengi ve kırmızı geliyo ama sadece sildiğimde ve iltihap gibi geliyo uzun uzun birazda top koyu kırmızı geliyo düşükmü yapıyorum acaba? pete bugün biraz kahverengi geldi anlamadım yarın şimdi 3. günü oluyo galiba lh tahlillerini yaptırayım özel dr.a gitçem eşimde sperm tetsi yaptırcak bu adetmidirki acaba aklım karıştı 2. günü sökmesi gerekirdi aslında

Canım soganın etkisi felan olabilir belki bendede pıhtı şeklinde oluyordu çok kalın parçalar mı geliyor? ilaç felan almamaya çalış canım tam adet olmussun giibide değil durum drada gıdıcekmıssın zaten sıcagı sıcagına aydınlatsın. eşin nekadardır ıcıyor kürleri 3 ay doldumu canım benimki fire vermeye basladı kecıboynuzunda arada içmeden yatıyor sıkıldı sanırım

nasıl durumdasın benim hala ümidim var senden

Canım ben ümidi kestim negatifi görünce ya belimde ve karnımda agrı var hafif bugünde piknik vardı korkuyordum ped koymustum nolur nolmaz diye bişey yok.yarın kan testıne gıdıcem artık uyuyakalmak yok ınsallah daha önce kan testınden sonra gelmıstı adetım buda öyledır dıye ümitsizim biraz

hayırlısı olsuun yaa yarın belli olacak tamamen artık asyam

hayırlısı olsuun yaa yarın belli olacak tamamen artık asyam

Öyle canım içimden bir tarafta sessizce dua ediyor nolursun Allahım bebek olsun nolursunn diye :))Rabbim hayırlı olanı göstersin inşallah.. canım ben yarında uyuyakalmıyım kacıyım artık.iyigeceler hisarcımm...

aaa msjım senin msjının içnde çıktı nasıl olduki öyleeee

Sakin ol benim hep oluyor öyle D aradaki boslugu az koyuyorz herhalde ondan.sen bu msjı yazınca farkettım orda msj oldugunu eşinin sonuclarınıda yazarmısın canım buraya eskyle yenı arasında durumu nasıl degısmış, belki vitamine baslamaya ikna ederim benim tosbayıı:)))

tmm canım yazarım tabi

naptın asyacan gittin geldin mi? ne zmn belli olacakmış sonuç?
KIZLAR, bişey sormam lazım, eşime diyorum birkaç gündür o da artık dedi kızlara sor bakalım ben de bi danışayım dedim..
bnm adetlerim prolaktin düşürüldüktan sonra, yani dostineks içtikten sonra, yani mart ayından bu yana düzene girmişti saat gibi tıkır tıkır..
sanırım korktuğum başıma geldi ve yine yükseldi bu meret özetle, bnm belirtilerim çoook erken başlar ve çoook belirgin olur. bi adet biter, 1 hafta rahat eder temiz temiz gezerim, derken hemen gelen ayın sendromları başlayıverir.. yumurtlamadan bir iki gün önce başlar yani ağrım sızım falan.. 15. gün yımırta testi silik çıktı. şimdi adetimin 18. günü ve çok ilginç olarak hiiiç bir şikayetim yok, ilk göğüste başlar ağrılarım elliyorum yokluyorum bastıra bastıra kendi canımı yakıyom artık resmen yok ağrı mağrı
bi de şöyle bi ihtimal: adetin 4-5-6 günleri geziye yollamıştı ya eşim beni, oralarda çok üşümüştüm, hatta buz gibi gece taşa oturmuştum 15 dakika kadar, soğuk yediğimi hissedince kalktım .. onunla bir ilgisi olabilir mi?
ya da belki bu ay henüz yımırtlamamış olabilir miyim?
belki de yımırtlamayacağım bu ay, ha? olabilir mi? çalışmalar boşuna mıydı geçen ayki hsg'den sonra bu ay boşa mı gitti..
kafamda deli sorular, lütfen bi akıl verin..

Kızlar kan verdim geldim sonuc 3 gibi cıkıcakmış.. netten ögrenebilirsem yazıcam lab sonucları dıye tıkladımmı sayfa goruntulenemiyor gibi bir sacmalık cıkıyor hep benı bulur zaten. eve geldım sancılar arttı kızlar kan verdim ya gari

hadi hamilesin inşallah yaaaaaaaaaaa belirtiler oldumu:)))

şimdi sen hamile kalmak istiyormusun istemiyomusun anlamadım ki

hadi hamilesin inşallah yaaaaaaaaaaa belirtiler oldumu:)))

Canım idrar testim negatif cıktı ama adette gelmedi hala 3 gündür aralıklı olarak adet agrısı cekıyorum bugun kan verdım bakalım. inşallah öyleyimdir canım ama negatifi görünce cok umudum yok daha oncede olmustu boyle bı durum.

inşallah hamilesin yaa rabbim bebeği verir inşallah sana inşallah ama hakkaten oyle gorunduğu gibi kolay değilmiş gebelik ama elhamdulillah rabbim nasip eder inşallah canım

ovulasyonda çift çizgi gördü ama dimi bu ay? üşütmen olsa karnın falan ağrır yada ishal olursun... belkide hamile kaldın folikasitam ama devam et çalışmalara.... benimde aynen senin gibi yumurtlama günümde başlar sol göğsümün ağrıması adete kadar devam eder bu ay bendede olmadı o ağrı ama günümden 5 günn evvel adet olduum ama adetim bir değişik anlayamadım bu hafta dr.a gitçeez
ben oğluma hamile olduğumu göğüs ağrımın olmamasından anlamıştım inşallah gebesindir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…