sogan kürü kullananlar

bencede yap canım kendin alamazmısın

Canım evin yakınlarında eczane yok otobüsle gidilcek mesafede hepsi ve aksamada misafirim var cıkamıyorum evden hazırlıklar felan. görümcem gelicek birazdan ona sölesemmi dedim ama bilmiyorlar cocuk ıcın ugrastgmızı ögrenmiş olcaklar eşime söylemek daha mantıklı geldi sanki gunum yaklasıyor alda evde bulunsun diyim cakmaz nasılsa D

bende pazartesine randevu aldım doktora doktor adet olursan gel demişti
bu sefer yumurtalama takibi yapalım demişti

buarada adetim feci yoğun ve parçalı hiç böyle olmazdım belim ağrıdan kopuyor :44::44::44:

ozaman en mantıklısı öyle yapmak

bende pazartesine randevu aldım doktora doktor adet olursan gel demişti
bu sefer yumurtalama takibi yapalım demişti

buarada adetim feci yoğun ve parçalı hiç böyle olmazdım belim ağrıdan kopuyor :44::44::44:

Sogan suyu ıcmısmısydın canım sen ondan olabılıyor cunku

Sogan suyu ıcmısmısydın canım sen ondan olabılıyor cunku

hayır klomen kullandım diye içmedim klomen yaparmı acaba
ya bu ay çok garipti eğer tek bir ilaç yapıyorsa bunları vay ki vay
adete 2 gün kala herşeye ağladım acayip duygusaldım normalde gergin olurum aksine
çok sakin ama duygusal dım kızıma bakıp bakıp ağlayasım geliyordu okadar yani
:44:

kız biz bunun için mi bekliyoz 3 gündür, sen uyuyakal diye mi haaa
dedim de senin uyuyakalman da hayra alamettir belki ya kııııııızz :124:

hisaburselik canim ayni sanki yasadiklarimiz sadece bir fark o ki benim esim benim aileme karisiyor neden annenle cok konusuyorsun filan dedi bende onun kardesini misal cekdim kardesin evli cocuklu hersaatden bir teyzesiyle konusuyor herkesi aliyorlar agizdarina benden once onlara karis karisamasin ama dedim cunki sen bir tek bana kukruyorsun birtek benim yaptigim kabahet dedim konustum herseyi soyledim yine duzeldi ama cok gecmez yine baslar annemle cok yalnizim burda onun icin hergun konusuyorum dedim hemde onlardan baska kim ariyoki beni seninkiler hic bir gun olsun aradilarmi sordularmi dedilermi gelnimiz orda yalniz bir arayalim nasil oldugunu soralim yalnizligini giderelim dedilermi demediler arkadaslar yemin ederim tum gunum evde yalniz basima geciyor dort divar arasinda birtek tutundugum esim oda bazen beni o kadar uzuyoki bazen olumu bile dusunuyorum... herkesin yasadigini biliyorum arkadaslar ben biliyorum ki derdim cok buyuk deyil sadece uzuluyorum onu secdim ona gore nelerden gecdim annemi babami biraktim oralarda yalniz geldim buralara
bebeyimi kurtarici kimi deyilde belki esim ailesi icin daha biraz dusunceli olur ocuksuz aile tez sarsiliyo arkadaslar ayrilmak bile cok asan geliyor ama cocuk olunca oda bende cocugun mutlulugu icin hersey yapicagimiza inaniyorum bebeyimi asla kurtarici gibi deyilde yalnizligimi gidersin bebeyim onunla yasiyim hayatimi uzgun gunumde bile onu koluma alib kokusunu icine ceksem tum uzuntum gider bence
esim anneme daraliyo buda beni uzuyor annem cok dusunceli bir hic bir zaman onu uzucek kiricak hic birsey yapmadi ama yinede esim tavir yapiyo

destekleriniz icin sagolun iyiki varsiz iyiki burdayim kardes gibisiz bana her derdimi dinlediz desteklediz arkadaslar Rabbim guzel gunleri paylasmagi nasib etsin :116:

nasılsın canım beniim

bugun biraz iyiyim canim sukur Rabbime zaten Rabbime siginiyorum esimi cok seviyorum kurdugum ailemi cok seviyorum Rabbim ayriligi bizden uzak etsin cunki ben yasayamam olurum esim olmadan yinede onun bana karsi dusunceli olmagini diliyorum Tanrimdan

sut buhari nasil yapiliyo arkadaslar kac dakika orturmaliyiz buharda acaba bilen varmi? :26:
asyacan canim arkadasim esinede soyleme kendin al yap cikinca supriz yap derim

Canım klomen hiç kullanmadım ama kuzenim klomenle hamile kalmıstı 2. ayında ilk ayında oda baya baya belirti yaşamıstı oluyordur belki..

kız biz bunun için mi bekliyoz 3 gündür, sen uyuyakal diye mi haaa
dedim de senin uyuyakalman da hayra alamettir belki ya kııııııızz :124:

Folikcim sorma yaa sabah ezanlarından sonra uyuyabıldım sıcaktan catlıcaktım ondanda uyuyakalmıs olabılırım ınsallah senın aklına gelen yüzünden uyumuskalmısımdır ona bıle sevınıcez kız halee bakk

destekleriniz icin sagolun iyiki varsiz iyiki burdayim kardes gibisiz bana her derdimi dinlediz desteklediz arkadaslar Rabbim guzel gunleri paylasmagi nasib etsin :116:

Canım annelerimizde olmasa nasıl gecerki vakit..ailen basta ıstemedıgı ıcınmi acaba kin güdüyorki eşin? öyleysede cok ayıp ediyor sonucta evlenmişsiniz artık.konusarak çözebilirsiniz inşallah canım ama tatlı dille ama sert ve net bişekilde duruma göre hangisi uygunsa canım.

oyy oyyy arkadasimm benimm insallah dedigin gibi olur bebegin evinize daha cok mutluluk getirir huzur dolar evinizz insallahhh... damat kaynana anlasmazligi pek olmaz aslinda kayinvalider damatlari el ustunde tutar dedigin gibi canim insallah halledersiniz sorunlarinizi. sende haklisinn butun gun evde insan esinden baska kime naz yapsin kime dertlensin ama iste erkeklerin dogasi bu daha relax yasiyorlar sende kendini mutlu edebilcek biseylerle ilgilensen

sut buhari nasil yapiliyo arkadaslar kac dakika orturmaliyiz buharda acaba bilen varmi? :26:
asyacan canim arkadasim esinede soyleme kendin al yap cikinca supriz yap derim

Süt buharını hiiç bılmıyorum canım tıkanık tupler ıcın degılmı o?

eşime söylemek zorundaydım sercem yakınlarda eczane yok evdende cıkamıyorm gunum yaklastı 1 2 test al evde kalmamış dedim gülüyor ekmek al der gibi evde hiç test kalmamış ne demek diye DD

kizzzzz uyunurmuuu hiç.... sakin görumcene deme hemen annesine soler :))) esinede stres yaptirmak istemiyorsan bekle derim pazartesiyi ama olsun o da azcik stres oluversin dersennn ozamann testiiii yappppp tabikiiiiii :)))))))))))) pozitiffffffff olsunnnn insallahhhhh kuzummmmm

yok sanmiyorum canim konusarak cozuyorum bugun iyi ama izin aldim annemle konusa bilirmiyim diye yok dedi yine uzuldum yine beni anlamadigini anladim
eeehhhhh canim ben hic bir zaman kavgalarimdan annemlere bahs etmedim etmedimki damat olarak gozlerinden dusmesin esim.. Gun gelecek benim hakli oldugumu anlayacak biliyorum

evet canim icimi temizlesin diye yapicam sut buharini... canim testin cift cikarda halaya durariz burda esinde gecer halaya artik senle birlikte

20 temmuz dogum gunum kizlar belki Tanrim bana en buyuk hediyyemi gonderir o gun 24 yasim oluyor belkim anne olurum bu yasimda

herkese merhaba kızlaaaarr, nasılsınız bakalım benim kahve akıntılarım kesildi çok şükür, progestan kullanmaya devam ediyorum, inşallah herşey yolunda gider yarabiimmmmmm:18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…