sogan kürü kullananlar

Kizlar ben bugunde ovu yaptin dune gore biraz daha belirgindi simdi bu yumurtlamaya az mi kaldi demek kizlar ben gec yumurtluyorun denek ki bu ovulasyonu iyi ki almisim cunku ben her ay kaciriyormusum o günleri
2günde bir çalışmaya başla canım sen çift çizgi gördüğünde 3 gün üst üstte çalış
en iyisini yaptın arkadaşım yaptır kurtul vallaaa yaa varsa var yoksa yok napalım hayırlısı canım beniim
Canim ruya cok guzel ins bu ay da senden de guzel haber alaxagimiza delalet
inşallaaaah beybişim inşallaaah
ayy arkadasim ne guzell bie ruyaaaa insllah bebeginin mujdesini alirsinnn tez vakitteeee tatlim
inşallaaah canım ALLAH ım hepinize tattırsın bu duyguyu dualarımda hep sizde varsınız
iyiii yaptın eşine söylemedin onlar daha çok telaşlandırıyorlar bizii sonucu aldığın gibide hemen yaz asyacıım çok merak ettim

Hisarcım sizden baska bilen yokki günümün geçtiğini ne eşim, ne ailemden biri sonuc hüsran olursa diye diyemedim kimseye iyikötü ben toparlanabiliyorumda eşim içine atıyor, annemde olmuyomu olmıcakmı diye telaş yapıyor cocuk düşündüğümüzü bile paylasamıyorum o yuzden heray adet gunum takıp edılmesın diye olumluda olsa olumsuzda olsa hemen haber vericem

canım kardeşim sana yemin ederimki aynı benim yaşadığım olayları yaşıyorsun şuan ben oğluma biz 17 aylık evliyken hamile kalmıştım hamilelikten evvel evde kedi köpek gibiydik resmen bide bize karışanlar çok vardı kaynanam kaynatam görümcem çevre benim her hareketim onlara batıyordu ve ben hep evdeydim işimle gücümle falan yanii kimseye bi zararım yoktu kaynanam bize gelirdi ileri geri konuşurdu kaynatamda aynen öyle ve eşim hep susardı benim suçlu olmadığımı bile bile susardı hiç beni savunmazdı ne olursa olsuun aaaaah aaaah hep böyle şeyler yaşadım sonra evdede huzurumuz olmazdı ki biz 4 sene nişanlı kaldık bide 2 sene flört ettik evlendik bunları yaptı bana evde bi düşman gibi oluyordu bazen bazen iyi oluyordu yaniii kısacası yeni evliyken bunların olması doğal eğeeer aşamayacağınız problemler varsa aranızda söylemek bile istemiyorum ALLAH sizi ayırmasın ama epten püften sorunlarsa hiç canını sıkma düzeliiiiiiir sen biraz huyuna git çünki erkekler hemen alışamıyorlar evliliğe kadınlar hemen alışıyor üzme kendini nolursuun ama bebeği alıp giderim falan demişsin öyle şeyler sakın düşünme bu hiç doğru bişey değil çocuğa günah arkadaşım

iyi yapmişsin devrem eşine söylememekle pozitif olursa supriz olur hic olmazsa diger turlu dedigin gibi biz toparliyoruzda onlar da uzuluyo icten ice...ayyyy cokk merakk ettimm hemen yaz bizeee......

doğru diyosuun valla canım bu yaptığın en iyisi kafan rahat olur en azından

mybabycigin serceme yazdigin mesaji begendi... malum begen butonu yok telden girdigimden :))))

iyi yapmişsin devrem eşine söylememekle pozitif olursa supriz olur hic olmazsa diger turlu dedigin gibi biz toparliyoruzda onlar da uzuluyo icten ice...ayyyy cokk merakk ettimm hemen yaz bizeee......

Randevum ögleden sonra canım muhtemelen soncu pztsiye atar ama aksamustu netten ögrenirim sanırım.içimi bi huzursuzluk kapladı şimdiden yaa olumluydum hep teste yaklastıkca olumsuzlasıyorum...

mybabycigin serceme yazdigin mesaji begendi... malum begen butonu yok telden girdigimden :))))

))) hay ALLAH ım sen nasıl bi kızssın yaa güldürdün beni serçemi düşünüyordum üzüldüm kıza yaa
oluyo ama böyle yeni evliyken kim yaşamadıki böyle şeyleri

))) hay ALLAH ım sen nasıl bi kızssın yaa güldürdün beni serçemi düşünüyordum üzüldüm kıza yaa

Sercemm nekadarlık evli canım yenimi? bende 1yıl 1 aylık evlıyım ilk 6 ay kabus gibiydi ben eşime kırılıyorum anlasın dıye susup trıp atıyorum o bana kırılıyor benı tınlamıyor dıye ben ıyce kuduruyorum felan ıletısımı saglayabılmemız 6 ayımızı aldı bizim. zor gerçekten ilk zamanlar.ama zamanla hersey rayına oturuyo alısıp gıdıyosun..

eheheheh napimmm bgen butonu yokkk kizzzz bnim basim kel mi dedim yazivereyim begendigimi:))))))))

evett okuyunca bnde uzuldumm ( tabiik canim ayni evde birbirini ne kdr tanisanda frkli bi durum oluyo ilk baslarda adapte olmak da bi surec... dış sesler zatenn ayri dert. bebegi bi kurtarici gibi gormek de cok ynlis uzuntuden bi anlik ofkeyle yazdigini varsayiyorum....

serçem 1 senelik evli bence o rusyada olduğu içinde çok duygusal şuan bütn herşeyi kocası olmuş ailesi yok yanında sanıyorum sevgiyi şevkati her şeyi ondan bekliyor ve beklediği içinde çok üzülüyor ama erkekler öyle değil işte kadınların ince duygularından gerçekten anlamıyorlar ve sonuçta biz çok kırılıyoruz aynen benim eşimde öyle bazen karşımda onu ayı olarak görüyorum size yemin ederim

1yil falan saniyorum... aynen yaa evli olmadan onceki cafede saatlerce gozunun icine bakan adam gidiyo yerine yemegni yiyip kumandayi
alan biri geliyo:))) bnde oyleydim bi trippler bi triplerr :)))))) asilmicak gibi bi sorun degildir umarim serceminde. kizcagiz gurbette napsin o da esinden destek beklicek tabiki

yanii evlilik çok zor öyle göründüğü gibi balım gülüm değilama işte dediğin gibi bi süreç... sonradan onun huylarınada alışıyorsun eskisi gibi kırılmıyorsun gülüp geçiyorsun yanii

Gurbetteyken evlılıge alısmak dahada zorlasıyor gercekten sercemm baska ülkede birde.. aileni arkadaslarını özledikce eşinden alıyorsun hıncını cok değil 1 hafta öncesine kadar niye evlendimki rahatmı battı sanki diye diye aglıyordum baska bır sehırde bıle bunalıma gırıyor ınsan bırsure sonra memleketını özle bekle özle bekle yoruluyorsun artık.. eşim dısarı cıkalım hadı dolasalım acılırsın dedıkce ıyce tepesınde tepınesım gelıyordu nıye cunku onun yuzunden aılemı ozluyorum arkadaslarımı ozluyorum ya, pazar günü dogumgünümdü kardeşim calısıyor 1 hafta öncesınden ayarlamıs 1 günlüğüne kardeşim geldi kapı önünde bi aglamaya baslamısım kızlar hıckıra hıckıra inanki biraz kendime gelebildim anlcıagnz sanırm sercemdekıde aynı durum 1 yılın sonunda herkes bi pişman oluyor evlendiğine sanırım.bekar hayatını ozluyor ınsan baba evını sorumlulugun olmadıgı gunlerı...

oooof ooof çok zor biraz daha kalsaydı kardeşin keşke asyaaam ama izin aldı dedin oda kötü olmuştur seni öyle görünce tabii...

sohpet çok güzeldi ama benim eş kalktı gel artık dedi çalışma olacaaaak benim ovu.testleri hep koyu çıkıyo bu 5-6 gündür napayıım çalışayım barii çalış çalış çok çalışkan olduk vallaaa bi hamile kalayım elimi bile tutturmuycam adama bıktım artık öptüüm sizi yarın sonucunu hemen yaz asyacıım bizi çıldırttma burda meraktan

oooof ooof çok zor biraz daha kalsaydı kardeşin keşke asyaaam ama izin aldı dedin oda kötü olmuştur seni öyle görünce tabii...

Oda agladı sabahın 7 sinde kapının önünde höngürfoşurduk süprizi okadar begendim ki daha güzel birşey gercekten olamazdı ailemden ayrı ilk dogum gunum olucaktı gecen senede evlı olmamıza ragmen tesadufen bıraradaydık cunku. patronuyla konustuk 1 gece bari kalsın yanımda diye hastaları varmış zekarette izin vermedi kardeşim döndü ertesi gün hasta ölmüş izmire cenazeye gitmişler ailecek dükkanıda kapatmışlar okadar üzüldümki 1 gece kalsaydı nolurdu sanki. bazen cok agır geliyor kızlar gercekten birde eşten desten göremiyorsa sercem iyce zor oluyordur tutunacak dal arıyor insan aileden uzakta oda eş tabiki en yakının odur sonucta.

gına geliyor dimi valla ben adet haftamdan önceki hafta pes ettim gunasırı calısmalara zevkte alamıyorsn ki arkadas hadi bakalım hisarcım ratgeleee D sonucu alır almaz yazıcam merak etmeyın yazmamıssam almamısım demektir temizliğimin arasında bilem asayıs berkemal diye durum bıldırımı yapıyordum kız ben gözler üzerimde diye kendimi assolis gibin hissettim haaD

Kızlar uyuyakalmışım randevuyu kacırdım iyimii ( idrar testi aldırsammı eşime acaba busefer oda ögrenmıs olcak gunumun gectıgını off bilemedim napcagımı...birde benim sat 23 mayısmıs kızlar ya batta 25 haziran ama 1 gün gecıkme payını vermısım zaten kafadan 3.gün yani bugun...

yap idrar testi canım varsa çıkar orda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…