sogan kürü kullananlar

Folikasitim egerki bu gecikme hamileliktense ögrenir ögrenmez yasini okucam bende senin için 13 olur benle inşallah sayı:)

evet 4-5 aydır ilk defa gününde geldi benim bunada sevinmem lazım aslında
ama belirtiler çok yanıltıcı bunu birkez daha anladım tam 3 gündür göğüslerim acıyordu hassaslaştılar sanırım klomenden kaynaklandı diğerleri adet belirtileriydi zaten

Haklısın aslında hamılelık belırtılerı adetınkıyle aynı benim farklı olan tek sey ıdrar yaparken kasıgımda olan batmalar ama belki buda adetin habercisi anlıcagın gardımı aldım bekliyorum herseye hazırlıklıyım bende eşim bile bilmiyor günümün gectıgını sizden baska bılen yok cok heyecan yapıyor gunum gectgı zaman hamıleymısım gıbı davranıyor kasılıyorum ıyce ve olumsuz oluncada sonuc caktırmasada uzuluyor tabi.

kızlaaar geçen gün kuzenim bi rüya görmüş size anlatayım 2miz (kuzenle ben)sokakta duruyormuşuz ben ona demişimki bak güneş bize bişeyler yazıyo güneşten yazılar çıkıyormuş:
müjde,müjdeler olsun
ALLAH gönlünüzdeki muradınızı verecek...
diye yazı çıkmış biz sevinçli bir telaş yapıyormuşuz daha şeyler yazacakmış ama benim kuzen uyanmış
hayır olsun yorumlarınızı bekliyorum

icim parca parca esim okadar uzuyorki beni sanki karanlik ustume cokmus hep dert hep goz yasi icim cok fena onu cok seviyorum ama coook uzuyo beni oda beni seviyo ama hep agliyorum uzuluyorum geceler bile dusunmekden uyuyamiyorum ayril gitsin diyorum ama ne yaparim onsuz nasil dagitiyim kendi elimle kurdugum ailemi annemgil raziligi bile yoktu bu evliliye herkesi onu sevdiyim icin razi saldim onu yuce yaptim herkesin gozunde ama o ne yapiyor itiyor beni hep...bazen okadar iyi oluyorki icim aciliyor hic cok gecmeden o acilan icimi darmadagin yapiyor basda boyle diyildi ama simdi nebiliyim kizlar icim aciyo cok aciyo bebeyim olsunda birtek onu sevicem kendimi yalniz gibi hiss ediyorum bu yad ellerde bebeyim olsa yalnizligim gider bebeyimi alir kollarima ceker giderim buralardan...yada belki bebeyim olur duzelir esim biraz dusunceli olur yoruldum cok yoruldum arkadaslar sevgi baska birsey bence ben esimi nasil sevdim secdim onu oda beni sevdi yok kimseyi istemem ondan baska dedim pisman gimiyim neden seni secdim diyorum icimde keske sevmediyim birini secerdim o beni severdi yeter ben sevmesemde olur coktu oyleleri cunki esim sevildiyini bildikce dahada uzuyor beni iste boyle kizlar sadece icim uzuntuden dolub dasiyordu biraz yazib rahatlamak istedim....

bence guzel ruya hayirli olsun canim

inşallah hamileliktendir canım sen ver güzel haberi yarın cumaaa

Canım yarına kan testine gidemicem sanırım işler bitmedi aksamada misafir geliyor iki ayagım bir pabuca girdi tabiri caizse..idrar testide yok evde (bi degısıklık olursa haber ederım muhakkak ama havalardan bile kaynaklı olabılır yaa gecikme en güzeli kan testi yarın gidemezsem pztsiye kalır artık

( serçemm aslında önce eşinle sıkıntılarınızı düzeltsen sonra bebek düşünsen daha iyi değilmi arkadasım kurtarıcı olmuyor sorunlu evlılıkte cocuk aksine dahada uzaklastırıyor cıftleri canım benim. eşini karsına al konuş gerekirse sevgini belli etme hatta soguk davran o dolansın peşinde erkekler fazla ilgi alakayı gördümü illaki biyerde error veriyor canım..üzme kendini sakınnnnnn

Kızlar yarın için dayanamadım randevu aldım ama erkenmi acaba kan testi için nedersiniz? korku sardı randevuyu alır almaz bu korkuyla sabaha kadar kanamazsam iyidir D amaaan beee kaçkere 1.20 gördüm nolcak dimi kendi tesellimide kendim veriyorum nerdesiniz kızlarr ((

inşallah canım asyacım herşayin hayırlısı:13: benimde 1 hafta falan kaldı belimde ağrı var

Amin hisarcım. inşallah gol olmuştur arkadasım D

Hayırlara gelsin çok güzel bir rüyaymış demekki dileğin gerçekleşecek kuzum inşallah..

Ayyy asyam yarini iple cekiyorum bence erken degil benimde gecen ay oyle olmustu gec yapmistim sonu husran oldu zor toparladim kendimi ama insallah senin guzel haberini aliriz kuzum hemen yaz sonucunu heyecanlandım valla

Canim arkadasim esinle problemini coz once asyacan dogru söylemiş bebek herseyi halletmez problemi halletmezsen eger bebek olsa da sorunların icinde bebegine yazik olur canim bence herseyi duzgunce konus neden seni uzdugunu anla bizimde ilk senelerde problemlerimiz olmustu ama konusarak cok sukur herseyi hallettik bizde cok severek evlendik ama sevmek de herseyi halletmeye yetmiyor mutlaka karsilikli anlayis ve herseyden once saygi seni bu kadar da uzmesine izin verme kuzum

Kizlar ben bugunde ovu yaptin dune gore biraz daha belirgindi simdi bu yumurtlamaya az mi kaldi demek kizlar ben gec yumurtluyorun denek ki bu ovulasyonu iyi ki almisim cunku ben her ay kaciriyormusum o günleri

ben adet oldum kızlar

önümüzdeki maclara bakiyoruzz morall bozmuyoruzz dimi arkadasimm... hakkimizda hayirlisini istiyoruz demekki hyrli degilmis

bizim gizzz korkma hicc dedigin gibi ne 1,20ler gorduk simdi mi korkcez gıı... sen ganını vee biyo ondankeri bakcez gari sevincezmi sevinmecezmi :)))) sevincez gibi yaa hadi hayirlisi iyi yaptin randevu almkla asyacimmmm tas olsa catLar bizz tasi da gectik

canimm sen bebegi bir kurtarici gibi gorme inan bebegin varken bòyle bi durum dahada üzerdi seni.esinle bencede konusmyi denemelisin seni boyle uzmesine göz yumuyorsun sanirim pek bisey diyemiyorsun ama dogru bi zamanda sakin bi aninizda konusmayi dene..herkesin ilk baslarda olur oyle sıkıntilari daha yeni evlisiniz canimm benim üzülmee

ayy arkadasim ne guzell bie ruyaaaa insllah bebeginin mujdesini alirsinnn tez vakitteeee tatlim

Ayyy asyam yarini iple cekiyorum bence erken degil benimde gecen ay oyle olmustu gec yapmistim sonu husran oldu zor toparladim kendimi ama insallah senin guzel haberini aliriz kuzum hemen yaz sonucunu heyecanlandım valla

Topikanacım inşallah 3. kez anneanne yapabilirim seni :)bende birkere 10 güne kadar direttim kan testi yaptırmıcam diye sonuc aynen hüsran testi yaptırdım negatif 13.gün geldi o yüzden busefer erkenden ögreniyim fazla umutlanmayım istiyorum.dua edin kızlar lütfeeeeennn (

Kizlar ben bugunde ovu yaptin dune gore biraz daha belirgindi simdi bu yumurtlamaya az mi kaldi demek kizlar ben gec yumurtluyorun denek ki bu ovulasyonu iyi ki almisim cunku ben her ay kaciriyormusum o günleri

Hadi yaa gecen ay alamadım aksılık cıktı ovu testını egerkı bbebişten değilse bu gecıkme bu ay alıcam ama ramazanda nasıl yapıcaz bu testi yaa sonucta gün boyu su ıcmıyoruz dogru sonuc verırmıkı ? inşallah gerek kalmaz tabide.az kalmıs belirginlesmeye basladıysa bol fik fik canım DD

mybabyimm inşallah devrem yoksa bile rica ediyorum 1,20 den farklı bi deger cıksın D okadar gıcıgım yani o sayıya D sevincezmi dersin içine öylemi dogdu yoksam gardımı aldım bekliyorum kızlar yarın 14:00 da randevum alsammı almasammı karar verene kadar anca bu saatı alabıldım D eşimin bi naneden haberi yok haa bir siz biliyorsunuz gecikmeyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…