sogan kürü kullananlar

bunu yapabilirsiniz adetli olsanızda dua değil sure değil elinize kuranda almanıza gerek yok gün doğumuna yakın teşbihle
707 kere okuyun bende yapabilirsem yapıcam

bunu yapicam canim kizlar hepimiz yapalim lutfen bugece dua gecemiz olsun(YUCE RABBIM bagislar o Rahmandir O Rahimdir)

gg den ovulasyon testi almakk istiyorum ama ne marka alsam bilemedim.yardimci olirmusunuz hisarcim sende yazmistin sanki daha once bi marka gecmis sayfalarda...

cnm sen de gebesin, benim için bir Yasin de sen okur musun? 41'e tamamlamaya çalışıyorum.

tatlim anneme soliyim mi okusun sna 1tane ? adetim bittiginde 41olmazsa bende okurum

Allah razı olsun, yok cnm bunu ayrı ayrı 41 gebeden toplayıp bağışlamak gerekmiş.. ben kendim de okumuyorum o yüzden..

Son düzenleme:
kızlar kahverengi akıntım bitti, regl de olmadım, sabah sağlık ocağına gittim, kan verdim, akşam üstü alcam sonucunu, özel doktor kan testine çok para isterler şimdi diye sağlık ocağında yaptırdım kan testimi, kan testi sonucumu alıp ta doktora öyle gitmeye karar verdim, bugünkü doktor randevumu iptal ettim, yarına aldım, hala çok korkuyorum, gebe olsam bir dert olmasam bir dert

hakikaten cnm yaa seninki de ayrı dert :44: hayırlısı olsun ama unutma gebeysen ve sandığımızın aksine her şey yolunda gidiyorsa bu da Allah'tan. yani ol dediyse tertemiz bir rahime sıkıca tutunuveriyor o hücreler

selam kızlar batıma 3 gün var ve bende adet belirtileri başladı hatta oldum olucam gibiyim erken gelicek sanırım

aktarin adresini yazabilirmisinnn tatlim bugun... yarin enistem bakicak aktara o bilir kemeraltini sen iyice yerini adini flan ayrintili yaz tatlim.

aldınmı kan sonucunu canım var mıymış bebiş:44:

gg den ovulasyon testi almakk istiyorum ama ne marka alsam bilemedim.yardimci olirmusunuz hisarcim sende yazmistin sanki daha once bi marka gecmis sayfalarda...

aktarin adresini yazabilirmisinnn tatlim bugun... yarin enistem bakicak aktara o bilir kemeraltini sen iyice yerini adini flan ayrintili yaz tatlim.

canımbenim kusura bakma eşimin kuzeni nişan oluyo onlara gidip geliyoruz sürekli ondan bugün giremedim hemen özelden sana yazıyorum şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…