sogan kürü kullananlar

hadi inşallah bir gün arayla bebişlerimizi alırız kucağımıza

ayy ne güzel olurdu :)))) ama bizim sayı ve hareket sıkıntımız vardı ve bu ay ogrenmıstık daha canım yumurtlama gunumden 15 gün önce ögrendim yani.keçiboynuzuna felan basladık ama cok az kullanabıldı haliyle. olursa gercekten mucize olur benimki.Rabbim büyük ol derse olur.

evett tatlimm ben gidemeimde enistem gitti sormus ama bizim testleri gormek istemis.herkese farkli olur demis.
gormeden bisey demem demis. insallah size sifa olur arkadasimm...sagolasin peki ucret ne kdr aldi?

kizzzz devremm hadi insallahh yaaa guzel haberler verrr bizeeee:)))))) aksamlari kaynatamiyozdaa ozledim sohbetlerii

ayyy canimmm hayirli ugurlu olsunnn

teyyyy teyyyy ohhhh siralanin arkadas.Allah im seni ve bebegini korusunn arkadasimm...az onceki msjimi yanlislikla gonderdim cumlem bitmedenn nasilll sevindimmm nasillll ohhhh siraya girdik hadi bkalim hayirlisiyla pesinize gelcezzz bizdeeee:)))))

Canımm bende özledim valla kayış kopmadan zaman geçmiyor bee. inşallah canım cok isterim kızlarrr mucizeee diyebilmeyi :) takdir Allahtan canım bekleyip görücez artık.

ALLAH bağışlasın benimde oğlan 4 yaşında bende 20 gün erken doğurmuştum oğlumu sezeryan ile sen normalmi doğurmuştun?

evet malesef benimki de sezeryan olmak zorunda kalmıştı. normal doğum sancısını çektim ancak doğuramadım

teşekkür ederim canım, inşallah darısı başınıza olsun, dualarım sizlerle, hadi o zaman yalnız bırakma beni

teyyyy teyyyy ohhhh siralanin arkadas.Allah im seni ve bebegini korusunn arkadasimm...az onceki msjimi yanlislikla gonderdim cumlem bitmedenn nasilll sevindimmm nasillll ohhhh siraya girdik hadi bkalim hayirlisiyla pesinize gelcezzz bizdeeee:)))))

canımsııııın çok teşkkür ederim iyi dilekleriniz için, ben bütün gün şaşkınlık içinde gezerken şu heyecan dolu mesajlarınız bana ayrı bir mutluluk verdi, Allah razı olsun sizlerden, dilerim Allah 'tan bir an önce dolsun göbişleriniz

Canımm bende özledim valla kayış kopmadan zaman geçmiyor bee. inşallah canım cok isterim kızlarrr mucizeee diyebilmeyi :) takdir Allahtan canım bekleyip görücez artık.

nihaahaahaa :)))) sen hamile haberini yazarsan ozaman kayişş fena kopacak seninn :)))))) bizim gizz yazive gari gebeyin ben diye alkisleveren bnde halay çekiveren bende gıııı

nihaahaahaa :)))) sen hamile haberini yazarsan ozaman kayişş fena kopacak seninn :)))))) bizim gizz yazive gari gebeyin ben diye alkisleveren bnde halay çekiveren bende gıııı

ahahah kim tutar ozaman beniiiii :)) saate bakıpdurun bizimgız 26sına dönüveedi taarih emme 47dkkadır gelen giden yok bene:)) dua edive baken :)

Yanlarım epey giremedim batlarinizi yazın değiştirelim aybukem hayirli olsun

oooo topik anamız anneanne oldun hemde 2. kez nerelerdesin:)) benim kürde 2. de bitti canım şimdilik baska bi degısıklık yok batım bugun gözler üzerimde:)))

Yanlarım epey giremedim batlarinizi yazın değiştirelim aybukem hayirli olsun

Hosgeldin cnm ozlettin. Yeni yumurtalar hazirdir senin, degerlendiriyorsun insallah :) yaz geldi herkes yoğun, geceleri kimse gelemiyor bu aralar pek.. benim bat 13 temmuz.

ahahaaa alemsin yaa iyi iyi gelmesin istee 9ay daha ne isteriz.. idrr testi yapcanmi yrn falan?

İnşallah yavrumm inşallahh :))yok canım evde hiç test yok bılerekte almadım :) idrarda negatif görünce noluyoda sankim hadi ordan sen ne bilirsin diye umutlanmaya devam ediyorum egerki gecıkmem olursa cuma gününe kadar bekleyip direk kan testi yaptırrım.

ozamannnn yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcazz hooppp test yaptircan :)))) veeeeee pozitiffff olsun sonuç yaaaa canim benim..insallahhhhh psikolojik gecikme degildir göbüşunde mercimegin vardirr. cikiyorum bnde gorusuruz yrn adet oldum yazmazsin ins. hadi iyigecelerr uyudum ben

İnşallah canım adet olursamda Rabbimin hükmünden sual olunmaz dimi napalım saglık olsun.dualarında unutma benide.. iyigeceler tattlı rüyalar canım :)

yaaa bana teste gerek yok dedi ama oğlumu biliyo 2. cide olur diyemi istemedi acaba ama ben söylemiştim sayı ve harekette sorun var diye ozaman eşin söylesin sana testlerin sonuçlarını mybabyciim yaptır hazır burdayken bak kaçırma bu adamı bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…