sogan kürü kullananlar

merhabalar bir sorum olacaktı..
19-06-2013 te evde test yaptım 2 çizgi azcık netlikle çıktı.
20-06-2013 te regl oldum.
23-06-2013 te regl bitti.
24-06-2013 ve 25-06-2013 hala kahverengi akıntı var neden sizce?

canımbenim kusura bakma eşimin kuzeni nişan oluyo onlara gidip geliyoruz sürekli ondan bugün giremedim hemen özelden sana yazıyorum şimdi

tamam tatlim bende sıkıstirdim seni vaktim kisitli olunca :))) cooookkk tesekkur ederimmm bu soğandan bize bir deva olcak insallah guldurcek bizi

nasılsın nasıl gidiyo hamilelik paşa nasıl paşa

Canım çok şükür hiç bir sıkıntım yok gogusler çatlamaya başladı paşa çok yaramaz çok hareketli kıpır kıpır hiç durmuyor sen nasılsın nasıl gidiyor

folikasitkaaaaaa bu akşam okurum canım Okuduğumda haber veririm

tamam tatlim bende sıkıstirdim seni vaktim kisitli olunca :))) cooookkk tesekkur ederimmm bu soğandan bize bir deva olcak insallah guldurcek bizi

yoook canım sıkıştımrak nedemek ayıpsın arkadaşım naptınız gittinizmi? ben bugün aldmı soğanları bi toz karışmııda verdi 1 kg bala at karıştır sabahları aç karnına 1 çorba k. yesin dedi inşallah şifa olsun ben sizin gelceğinizi söylemedim ama unuttum yaa arayım istersen hemen hasan abiyi

erkek çocuğu işteee benim oğlumda öyleydi karnımda ALLAH yardımcın olsun göğüslerine bepantol sür şişedekinden çatlakları azaltır nemlendirir

merhabalar bir sorum olacaktı..
19-06-2013 te evde test yaptım 2 çizgi azcık netlikle çıktı.
20-06-2013 te regl oldum.
23-06-2013 te regl bitti.
24-06-2013 ve 25-06-2013 hala kahverengi akıntı var neden sizce?

19-06-2013 te yaptığın test ne testiydi canım ovulasyonmu yoksa gebelik testimi?
gebe değilsen bide bu ay soğan suyu içtiysen ilk ay böyle olabiliyo bendede olmuştu ama şimdi sen yine bi gebelik testi yap bence belkide üstüne kalmışsındır canım

Kızlar şafak 1. tuhaf şeyler var hissettimğim ama psikolojik olabılcegınden dillendırmıyorum artık.çok sık gırmıyorum.gecıkmem olursada direk kan testı yaptırıcam ıdrarda negatıfı gormekte umudu bıtırmıyor o yuzden gebelık testı felan almadım hiç.dualarınızda benide unutmayın inşallah kızlar..hisarcımm toz karısımın ıcınde ne varkı? soganlara neyaptı sordunmu?

kızlar bugün doktor kontorlüme gittim, kan testi değerlerime göre hamileyim doktor keseye baktı, herşey normal görünüyor dedi, ancak daha önce yaptığım iki düşük ve şimdi gelen lekelenme nedeni ile düşük tehliken var dedi progestan verdi, o ne demek bilmiyorum şimdi kk da onu araştırcam, daha önce 2 aydır enfeksiyon tedavisi görüyordum dedim, doktor direk yüksel beye mi gittin diye sordu şok oldum boşuna korkmuşsun hiç birşeyin yok dedi, enfeksiyonun olsa bebek tutmazdı zaten dedi bebek tutunana kadar yatmam gerekiyormuş:44:

adetinden 1 gün geçsin hemen idrar testi yaptır asyacım bence hiç strese girme
dükkenda insanlar çok vardı ondan öyle soramadım ama soğanlarda bi değişiklik yok okudu herhalde karışımıda soramadım ama mesir macunu gibi kokuyodu sanki

Allah nazarlardan korusun hayirli olsun sag saglim kucagina alirsin insallah simdi dinlenme zamani

aynı durumdayız benimde şafak 2 belirtiler var dün başladı daha doğrusu dün adet olucam zannettim hatta okadar
göğüslerde dolgunluk hafif acıma bugünde aynı sadece kasıklarda hafif batma şişlik var ben psikolojik değilde klomenden kaynakladığını düşünüyorum özellikle göğüsler hayırlısı artık hakkımızda bende eğer adet olmazsam 30 hazirana kadar beklicem testte negatif se artık yine doktora

ALLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH hamilesin
hayırlı uğurlu olsun canım kardeşim sanki ben hamileyim öyle sevindim valla billa aaay canım beniiim
progestan bebeğin ALLAH ım korusun düşmesine engel oluyo iç onu aksatma uzan yat dinlen
bak bişeyciğinde yokmuş şükürler olsun gözün aydın canım arkadaşıı benim

Allah nazarlardan korusun hayirli olsun sag saglim kucagina alirsin insallah simdi dinlenme zamani
çok teşekkür ederim canım sanırım senin haftana geldiğim zaman bebeğim tutundu artık diye rahat nefes alacağım, Allah o günleri gösterir inşallah

ayyy kurban olurum senin sevincineeeee Allah size de gönlünüze göre versin inşalllah, darısı başınıza diyemedim bile düşük tehlikemden dolayı inan sevincimi yaşayamıyorum, doya doya oooooohh beee diyemiyorum ki, bu 4. gebeliğim, dördü de problemdi arkadaş, Allah büyük tabi duamızı eksik etmeyeceğiz, ol derse olacak

canım arkadaşım sen diğer gebeliklerinde progestan hapını içmedin galiba o hap çok iyi bebeği koruyo ALLAH ın izniyle bide ağır kaldıra tamam koru cücüğümüzü annesi ALLAH a emanet ol bide bol bol dua et ediyorsun zaten HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK RABBİM SENİ VE BEBİŞKONU KORUSUN ALLAHıM sen yardım et amiiiin

AYBÜKEM SENİN 4.5 yaşında kızın vardı dimi?

daha iyi ol inşallah bende bu ay klomen+çatlatma iğnesi kullandım bekliyorum 1hafta sonra test yaparım artık adet olmazsam kısmet Rabbim ol derse olur :)

Veeeee 1 yıldız daha kaydı aramızdan kızlaaaaarr :)) tebrikederim arkadaşıımm nasıl sevindim kendim hamıle kalmıs gıbı dua et benim içinde batıma 1 gün kaldı halayda 3.sırada benüm olur belkimm :) canım Rabbim sana bagıslasın mercimeğini inşallaahhh :))tilililililililil tey tey teyyy teyyyy fincanlıma baglanıyorum ben

Hisarcım idrar testinde negatifi görsek bile umut bıtmıyor ki testmi yanlış acabalar baslıyor.şifa olsun inşallah canım. soganlarda bır degısıklık yoksa okumustur dedıgın gibi.

canım bende gögüslerde hiçbirşey yok adet agrılarıda baslamadı daha kasıklarımda ara ara batmalar ve sanki karnımda pinpon topu varmış gibi bir his oluyor bazen ayaklarımı karnıma cektıgım zaman rahatlıyorum.bende cumaya kadar beklemeyi düşünüyorum gelmezse kan testi yaptırcam direk.

hadi inşallah bir gün arayla bebişlerimizi alırız kucağımıza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…