sogan kürü kullananlar

Ayy canim bizim yasli bi teyzemiz var bu yontemi biliyomus eskiden ona gelirlermis baktirmaya cektirmeye banada bakti kasiklarin dusuk birazda usutme var dedi adet bitince 3gun arka arkaya cekilcek esinle beraber olmadan dedi.bgn de adet oldum bitince yapcak teyze sagolsun.. Yani bu yontemi yabana atmayin derum eskilerinde var bildigi :))))

Ooo uygulamaya bile baslatmıssın kız maşallah arastırayım bakalım eczanedenmi aldın, aktardanmı aldın ozon yagını.?

nabersiniz kızlar ses seda yok kimsede asyacan senin batın 26mıydı var mı belirti sende bende hiçbişey yok

Evet canım 26sı benim.benim bugün agrım vardı kasıklarda ve karnımda arada birde akıntım gelıyor canım seninki gibi.

Oooo mybabyciim sahalara dönmüş :)adet olmuşsun benimde umudum azalıyor yavas yavas heraykinden farklı birşey yok. kısmetse diger aya ovu testı alıcam sende al ramazanda ara vericem zaten.

Tatlimm inan aklimdasin ahh diyorum hisarlada gorusebilsem diye inan hergun bi baska tempo baska bi dugun kina nisan canim ya( aktarcinin vardir bi bildigi bencede soganla bi alakasi olmasi ztn bence yetiyo her derde deva sogan :)) olmadi bna ozelden adamin adresini ismini falan yaz gidersem bakayim canim.

Oooo mybabyciim sahalara dönmüş :)adet olmuşsun benimde umudum azalıyor yavas yavas heraykinden farklı birşey yok. kısmetse diger aya ovu testı alıcam sende al ramazanda ara vericem zaten.
Asyacimm cnim henuz donmedimde bgn ablamdayim interneti bulunca kacirirmiyim iki dk da olsa yazarim buraya ))) ama ne yazikki adet oldummm iste canim sikkin birazda alisik oldugum bi durum hani olmasi beni sok etmedi bekledigim durum...senin az kaldi dimi ben 28gunde oldum eskiden oldugum gibi:))

bnm anladığım kadarıyla soğanları okuyup üflicek hisarımın amcası galiba yaa, çünkü tam 41 tane istemiş baksanıza! hem de her gün bi tanesini yicek demiş. okuyup geri vercek heralde hisara. bnm düşündüğüm gibi mi acaba:26:

Valla ne yalan diyim benim aklimada oyle geldi hem hep 41 kere olmasida buna isaret ama sadece okuyacakmi yoksa icine bisiylerde katcakmi bilmiyorum ki

Burdayim canim anca yaziyorum yaww:))) telefondan giriyorum idare et azcikk kizzz:)))

cnm idare edicem de herif koltukta uyudu kaldı zaten bu sabah çok yorulduk da 1 haftadır doğru dürüst giremiyodum zaten özledim ondan panik oldum öyle bi an kız soğana ne yapsın adam alıp üfleyip vercek belli ki..
bu arada geçen hafta biyoenerjiye gidecektik biz ya yalan oldu beee.. babuşka full time çalışıyomuş, müşterileri çook yoğunmuş, ancak tedavisi mümkün görünmeyen zor durumdakileri kabul ediyormuş, biz talepte bulunduk ama hâlâ ses çıkmadığına göre o iş de yalan oldu yaw iş başa düştü yani gece sporlarına devammm

aktardan aldım canım eczanede 40-50 lira falan aktarda 10 lira %100 doğalmış

ne yazıyosan çabuk yaz bacım yoksa mybaby gitti giderr kız ağaç olduk burdaaa

adet bittikten sonramı yapılacak yani adetin 3. gününden sonra değil onu tam öğren canım bizde kendimiz yapalım
yazcam sana özelden tamam kaç gün daha burdasın arkadaşım buluşalım yaaa getireyim seni işte al eşinide bende eşimi alayım
açıkçası bende öyle düşündüm yoksa 41 tane soğanın içine bişeyler koyacak değil herhalde napayım bunuda yaptırayım folikasitam
ne yazıyosan çabuk yaz bacım yoksa mybaby gitti giderr kız ağaç olduk burdaaa

benim bilgisayar kafayı yedi galiba internette öyle

hmm fark ettim ben onu, bi bakıyom cvp yazıyo, bi bakıyom giriş yapıyo, bi bakıyom konu okuyo diyo şükür kavuşturana yaptır bacım yaptır, benim biyoenerji de yalan oldu zaten sanırsam.. manuel çalışmaya devam bildiğin yoldan şaşmıcan hacı

yaw adam bana çok kesinde konuştu yanii keçi boynuzları falan hepsi hikaye dedi çok umutsuzlara bile yaptım ben bunu sonucunu aldılar dedi hayırlısı olur inşallah izmirde olsan getirirdim seni
tabii canım öyle o çalışmaklar var yaaa aaaaaaaaaaaay bıktım töbe töbe şimdi yine çalışcaaz bugünde çift çizgi çıktı hatta ben kaçayım artık adam uyuycaak sonra ben yumurtalarımla başbaşa kalacamgidiyorum dua edin bana

hahhahhah hadi bakalım cnm rasgele! yapcak bişe yok, hamama giren terler

ADET gunume 3 gun oncesinde pembeli kahveli lekeler gelip gidiyor nedenini anlamadigim bi sekilde arkadaslar boyle bikonuda bilgisi olan varsa yardimlarini bekliyorumm ........

Bizim babuşklarimiz olsa iki araya sıkıştiriverirdi tuhh ( manuel calismaya devam demissin ya öldum gùlmektennnn :)))))))) ben gece gittim adet oldum ya belim cok agridi yattim uyumusum malum :) zaten snde thmin etmisin gitti gidecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…