sogan kürü kullananlar

adet bittikten sonramı yapılacak yani adetin 3. gününden sonra değil onu tam öğren canım bizde kendimiz yapalım:KK5:

yazcam sana özelden tamam kaç gün daha burdasın arkadaşım buluşalım yaaa getireyim seni işte al eşinide bende eşimi alayım:nazar:

Hisarcigimm adet bittikten sonraki 3gün canim.benimde aklima geldi burda konustuklarimiz bende sordum adet bitince mi diye evet dedi canim.teyzemizde beni cekemicek adetim erken geldi o da gidecekti baska yere :KK43: bnde anneme cektircem artikk

Arkadasimmmm ben tek geldim ki buraya esim yok yanimda malesef :KK43:(

iyi pazarlar kızlar kafam çok karışık dün geceden beri canım sıkıldı
bugünde kandil bu akşam bol bol dua edelim rabbim kabul eylesin inşallah

Hisarcigimm adet bittikten sonraki 3gün canim.benimde aklima geldi burda konustuklarimiz bende sordum adet bitince mi diye evet dedi canim.teyzemizde beni cekemicek adetim erken geldi o da gidecekti baska yere :KK43: bnde anneme cektircem artikk

Arkadasimmmm ben tek geldim ki buraya esim yok yanimda malesef :KK43:(

iyii bariii arkadaşım doğrusunu öğrenmiiş oldun annen çeker olsun
anladım canım ben sana birazdan atarım adresini falan aktarın

Allah dualarinizi kabul ediyorsa bu sizin imaninizi artirir.geciktiriyorsa sabrinizi artirir eger kabul etmiyorsa bilinizki sizin icin hazirladigi daha guzel seyler vardir.Unutmayalimki Allah ihmal etmez imtihan eder kullarini.Kandiliniz Mubarek Olsun Dualariniz Kabul Olsun....

iyii bariii arkadaşım doğrusunu öğrenmiiş oldun annen çeker olsun
anladım canım ben sana birazdan atarım adresini falan aktarın
Evt evt iyi olduu tatlim cekcek artik napsin.Cnim benimm bugun benim icinde dua edin adetleyim biliyorsunuz bir cumle dua birbirimiz icinde edelim..

Allah dualarinizi kabul ediyorsa bu sizin imaninizi artirir.geciktiriyorsa sabrinizi artirir eger kabul etmiyorsa bilinizki sizin icin hazirladigi daha guzel seyler vardir.Unutmayalimki Allah ihmal etmez imtihan eder kullarini.Kandiliniz Mubarek Olsun Dualariniz Kabul Olsun....

cnm ne de güzel özetlemişsin, başka bir sözü hatırlattı bu bana:
"Allah dualarınıza 3 şekilde cevap verir.
1. Evet, der ve istediğinizi verir.
2. Bekle, der ve daha iyisini verir.
3. Hayır, der ve en iyisini verir."
Kandilin kutlu olsun cnm, bugün dua edemesen bile Rabbim gönlünden geçeni biliyor şüphesiz. Allah kabul etsin.. :KK54:

adet bittikten sonramı yapılacak yani adetin 3. gününden sonra değil onu tam öğren canım bizde kendimiz yapalım:KK5:

yazcam sana özelden tamam kaç gün daha burdasın arkadaşım buluşalım yaaa getireyim seni işte al eşinide bende eşimi alayım:nazar:

açıkçası bende öyle düşündüm yoksa 41 tane soğanın içine bişeyler koyacak değil herhalde napayım bunuda yaptırayım folikasitam:KK5:

benim bilgisayar kafayı yedi galiba internette öyle:KK1:
neye ufliyicek soganami boylesini ilk duydum hayirli olsun
canım kardeşim bak şeyi yapsana hani ben yazmıştım geçen haftalar asyacanımla konuşmuştuk adetin 3. gününden itibaren 3 gün yapıyorsun hergece yatarken yatakta düz bi şekilde yat dizlerini kır 2 elinide yumruk yap koy sağ ve sol kasıklarının üstüne bastır göbeğine doğru çek anlatabildimmi acaba dene bunu bak
tamam canim rarindan itibaren yapicam sagol iyi kalplim
canım yaa üzme kendini senin bebeğinde vakti saatini bekliyodur kurban olduğum Allah görmüyomu sanki seni O bize şah damarımızdan daa yakın değilmi Rabb'ına sığın sabret elinden geleni yap gerisi tevekkül Allah'a emanet öpüyorum tatlı yanaklarından
canim ya bitanem Allaha sigindim zeten benim ryardimcim o olur biliyorum iyiki varsiz iyiki varsin :KK54:

cnm ne de güzel özetlemişsin, başka bir sözü hatırlattı bu bana:
"Allah dualarınıza 3 şekilde cevap verir.
1. Evet, der ve istediğinizi verir.
2. Bekle, der ve daha iyisini verir.
3. Hayır, der ve en iyisini verir."
Kandilin kutlu olsun cnm, bugün dua edemesen bile Rabbim gönlünden geçeni biliyor şüphesiz. Allah kabul etsin.. :KK54:
yazdiginiz yazilar cok guzel Allah hepinize guzel gonlunuzun armaganini versin :116:

selamin aleykum arkadaslar bu gun 23 adetim geldi :KK43: bugun mubarek berat gecesi rabbim bugun cumlemizin dualarini kabul etsin insallah icinde benimde aminn insallah temmuzda guzel haberialirim :'( rabbimm dualerimi kabul eder insallah temmuzda sizelepaylasa bilirim tum istiyen arkadaslarinda insallah temmuz ayinda guzel haberialmasini temenli ederimm rabbim bugun " YOK MU DUA EDEN KABUL EDEYIM " diye buyurdugu su guzel gecede dualarim gonlumuz yanarak ettigimiz dualarimizi geri ceirmez insallah hepimizin berat gecesi mubarek dualrimiz kabulolsun insallah hayirli kandillerr benimicinde dua edin insallah :'(

bugün lekem de gelmedi adetim de :111: göğüslerim inanılmaz acıyor, kıyafet değiştirirken bile ölüyorum acıdan, ve uçları baya mor gibi duruyor, Allah 'ım neler oluyor bana:26::26:

bugün lekem de gelmedi adetim de :111: göğüslerim inanılmaz acıyor, kıyafet değiştirirken bile ölüyorum acıdan, ve uçları baya mor gibi duruyor, Allah 'ım neler oluyor bana:26::26:

neden acaba canim ya yarin mutlaka dokyora git goster orani burani bos birakma belkim hamilesin? :26:

canim benimm adet olmussun uzulme arkadasim bnde oldum biliyosun temmuz annesi olcaz herhalde biz :))) bu gece Rabbime dua edelim canim insallah dualrimiz kabul olcak...

ama rengiliyim nasil isterdim bugece namazinda dua etmeyi her namazimda Allahim karnimda bebeyimle namaz kilmayi nasib et dedim yok kismet diyilmis temmuzda sanmiyorum canim esim 10 gunluk is icin irana gidecek yumurtlama gunlerine denk geliyo temmuzaa da umudum kalmadi ama kismet

sercemcim hiç umudunu yitirme yüce rabbim okadar büyükki hiç ummadığın anda gönderir meleğini
bak diğer topikte bir arkadaş ne yazmış umut olsun bizlere kopyalıyorum

benimde üst üste kaç gün ovülasyon testi yapmıştım .hiç çift çizgiyi görmedim hatta doktora gidecektim acaba yumurtlamıyormuyum diye. o sırada sadece 1 kez çalıştık ve sürprizzzz hamileyim :)

kızlar bu gece çok hayırlı sabaha kadar dua edelim adetli olanlarda tehbih çekebilirler bakın ne buldum

a) Güneş doğmadan önce 100 defa “Yâ Vâris” ismi şerifini okuyana sıkıntı, keder ve dert isabet etmez.

Cenab-ı Hak Evlat İhsan Eder

b) “Yâ Vâris” ism-i şerifini 707 defa okumaya devam eden çocuğu olmayan kimse hayırlı bir evlat sahibi olur.

Ya Varis Allahın ismi azamlarindan bir tanesidir.Çoçuğu olmayan kimse 707 kere “Ya Varis” okursa Allahın izniyle hayırlı evlat sahibi olur.

bunu yapabilirsiniz adetli olsanızda dua değil sure değil elinize kuranda almanıza gerek yok gün doğumuna yakın teşbihle
707 kere okuyun bende yapabilirsem yapıcam

X