sogan kürü kullananlar

Hisarbuseligim yine arastirmalarin sonuc vermis yeni bisey bulmussun ozon yagini bnde duymustum da ama baska bisiy icin kullanmisti annem. Bu arada ben ADET oluyorum yinee :KK43:( 24-25 i gibi bekliyordum son 3aydir 29-30 gunde bir oluyordum diye oyle tahmin etmistim ama bgn itibari ile gelmeye basladi nasip degilmis bu ayda :KK43:( moralim bozulmadi desem yalan olur ama ailemin yaninda tesellu olmak kolayda her ay husrann tabii ki uzuldumm. Sizlerde ne var ne yok?

my babyciiim hoşgeldin özledim seni yaaaa valla canım:KK54:
napayım arkadaşım araştırmadayım sürekli ozon yağını buldum işte enson hemen aldırttım eşimde yaptı sağolsuun:KK76::KK76:
adet oldun demek amaan olsun sağlık olsun var bir zamanı arkadaşım sakın üzme kendini baksana bugün ne yaptım ben bizim tanıdık bi aktar var kemeraltında kendisi bilgili bir insan.Ona gittim çakışır kökü almak için nededi biliyonmu bu çakışır kökü ve keçi boynuzları hiç bir işe yaramaz dedi sen bana pazartest 41 tane orta boy soğan getir dedi ben onları ayarlıycam eşin her gün 1 tane soğan yicek dedi ben şok oldum sperm testlerini getireyimmi dedim yok gerek yok sadece ölü değil dimi dedi sperm ler yok ölü değil dedim hareket ve sayı problemi var dedim tamam ozaman dedi
pazartesi yada salı günü getircem ona 41 tane soğan napçak acaba soğanları çok merak ettim ALLAH tan eşimde yanımdaydı oda duydu yoksa yediremem soğanları ona sen izmirdeysen gidelim ona senin içinde yaptır istersen çok kişiye yaptım hemen hamile kalıdılar dedi bide biz bu aktarcıyı çok eskiden tanıyorun kendisi dualarda okuyo Kuran-ı Kerim okuyo benim aklıma yattı inşallah şifa olur

olsun canım sağlık olsun sakın üzülme serçemiim bak sen hep gününde adet oluyorsun maşallaah eşin hiç dr. göründümü sperm testi falan yaptırdınızmı?

canim yaptirdik iyi dediler hersey :KK43: uzuluyorum cok arkadasim 1 yildir bebeyimin yolunu gozluyorum hep yalnizim buralarda kocisimde artik yalnizlikdan SIKILIYO biliyorum belli etmiyo ama oda cok SIKILIYO :KK43:

beğenmek istemedim bu durumunu ama msjımı oku diye beğendim canım yalnış anlama bende oğluma evliliğimin 17. ayında hamile kaldım sen 1 sene 1 aylık evlisin olacak canım daha yenisiniz çok üzme kendini noolursuun ALLAH sağlık versin size olur ALLAH büyük canım benim

canım kardeşim bak şeyi yapsana hani ben yazmıştım geçen haftalar asyacanımla konuşmuştuk adetin 3. gününden itibaren 3 gün yapıyorsun hergece yatarken yatakta düz bi şekilde yat dizlerini kır 2 elinide yumruk yap koy sağ ve sol kasıklarının üstüne bastır göbeğine doğru çek anlatabildimmi acaba dene bunu bak

Kızlaaaar Merhaba

Benim pc hala bozuk. Bunu da telden yazıyorum. Maşallah 300 sayfa yazmışsiniz hepsini telefondan okumak çok zor :-)
Bende durum aynı aslan pençesi içiyorum 28 mayısta adet oldum 63.günde.

Hamile olan var mi aramızda. Kimde ne değişiklik var?

adet oldum kizlar cok uzgunum cok uzgunum geldi uje :KK5:

inan yerinde olmayı çok isterdim:KK43::KK43::KK43:

canim sen bir doktora git istersen
pazartesi gününe iyi bir doktordan randevu aldım canım, gideceğim ama korkuyorum inşallah iyi şeyler duyarım

test yaptınmı canım sen hiç?

yapmadım ama gebe değilim canım , çünkü gebe olsaydım bu kadar kahve leke gelmezdi, farklı bir sinyal veriyor benim vücudum ve ben bu sinyalden çok tırsıyorum:18: batmalarım ve kasık ağrılarım oluyor ama sadece kahve leke geliyor, gün içinde 3-4 damla kahve lekem oluyor, zaman zaman o leke kokulu oluyor, çok korkuyorum ben, farklı bir şey var :111:

canım kardeşim bak şeyi yapsana hani ben yazmıştım geçen haftalar asyacanımla konuşmuştuk adetin 3. gününden itibaren 3 gün yapıyorsun hergece yatarken yatakta düz bi şekilde yat dizlerini kır 2 elinide yumruk yap koy sağ ve sol kasıklarının üstüne bastır göbeğine doğru çek anlatabildimmi acaba dene bunu bak

bir adet olsam ben de deniycem deeeeee:KK50::KK50::KK50:

adet oldum kizlar cok uzgunum cok uzgunum geldi uje :KK5:
canım yaa üzme kendini senin bebeğinde vakti saatini bekliyodur kurban olduğum Allah görmüyomu sanki seni O bize şah damarımızdan daa yakın değilmi Rabb'ına sığın sabret elinden geleni yap gerisi tevekkül Allah'a emanet öpüyorum tatlı yanaklarından

inan yerinde olmayı çok isterdim:KK43::KK43::KK43:

pazartesi gününe iyi bir doktordan randevu aldım canım, gideceğim ama korkuyorum inşallah iyi şeyler duyarım

yapmadım ama gebe değilim canım , çünkü gebe olsaydım bu kadar kahve leke gelmezdi, farklı bir sinyal veriyor benim vücudum ve ben bu sinyalden çok tırsıyorum:18: batmalarım ve kasık ağrılarım oluyor ama sadece kahve leke geliyor, gün içinde 3-4 damla kahve lekem oluyor, zaman zaman o leke kokulu oluyor, çok korkuyorum ben, farklı bir şey var :111:

soğan suyu içmedinmi canım bu ay içtiysen için temizlenmiştir ALLAH ın izniyle yoktur bişeyin canım amaa tabii bi dr a görün

Kızlaaaar Merhaba

Benim pc hala bozuk. Bunu da telden yazıyorum. Maşallah 300 sayfa yazmışsiniz hepsini telefondan okumak çok zor :-)
Bende durum aynı aslan pençesi içiyorum 28 mayısta adet oldum 63.günde.

Hamile olan var mi aramızda. Kimde ne değişiklik var?

merhaba canım hoşgeldiin :KK54: oh şükür gözün aydın adet oldun inşallah bu ay hamile kalırsın ALLAH ın izniyle canım benim ecrececrin hamile sadece darısı hepimizin başınaaa:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:En Büyük KK

merhaba canım hoşgeldiin :KK54: oh şükür gözün aydın adet oldun inşallah bu ay hamile kalırsın ALLAH ın izniyle canım benim ecrececrin hamile sadece darısı hepimizin başınaaa:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:En Büyük KK

Hoşbuldum.
Hatırlayan var mi öbür konuya yazmıştım tr'den birine aldırdım diye. 22 mayısta başladım aslan pençesine 28inde adet oldum. Adeti sökülmeyen varsa kullansın. Bir aydan sonra bir hafta ara. Bakalım şimdi kaçıncı gündei gelecek adet. Ecrine de hayırlı olsun

X