sogan kürü kullananlar

ay hilalcim vlla okurken cok heyecanlandım paşa geliyo inşallah hadi hayırlısı darısı tüm isteyenlere sonrada bana olsun inşallah

Sağol canım inşallah en kısa zamanda sizlerde anne olursunuz oğluşum geliyor annesi onun kuşunu yesin bi hareketler yaptı bugün doktor bile şaşırdı inşallah darısı başınıza kızlar

pasamiz dogsun bak gor neler yapicak durduramiyicaksin annesi evini dagidicak yeriyince heryere cikicak bazi kablarin kirilicak daha neler neler anne ben yapmadim diyicek babam yapti ay canim gercekden yureyimle tebrik ederim sukur Yaradana :116:

canim baktim neden hamile kalmak iostemiyorum yazmissin simdi ne oldu bugun sana? kismet canim bekliyorum olmazsa kan testini de bulup giderim rusyalarda

doktorun bana hamile olabilirmiyim diye sorduğumda şaşırmış bakışı çok tuhafıma gitti, gelince interneti araştırdım, enfeksiyon varken gebe kalmak düşükle ya da erken doğumla sonuçlanıyormuş Allah koruusun, ben ikisini de daha önce yaşadığım için bir daha aynı yollardan geçmek istemiyorum, sağlıklı bir gebelik istiyorum, o nedenle çok korkuyorum. kahve akıntım biraz daha siyaha dönmüş ve çoğalmış, bu sevindirici sanırım benim için

hmmm anladim canim insallah en kisa zamanda saglikli gebelikle sonuclanir hersey

gülmeyin demişsin ama tutamadım kendimi adamlar cıkarıp elimize vericek al Allahın belası kafana göre kullan diye sonunda yavrum arastırdımda sivilce kurutma gibi bi özelliği varmış bulamadım ki baska birşey hoş bulsakta işe yaramıcak bir yöntem içirsek nolurki onuda :)))

güldürdün beni gece gece
buarada son 5 gün

hiçbir belirtim yok ne göğüs sızısı ne kasık ağrısı
sadece arada olan az miktarda akıntı ona normal zati adet dönemi yaklaşırken
hayırlısı olsun hakkımızda artık

hiçbir belirtim yok ne göğüs sızısı ne kasık ağrısı
sadece arada olan az miktarda akıntı ona normal zati adet dönemi yaklaşırken
hayırlısı olsun hakkımızda artık

canim benim belirtisiz hamile kalan cok takma kafana gelicek bebeyin

valla öyle olcak sonunda asyacım
yok kııız ben dün sabaha kadar araştırdım bi adamın sitesinde yazıyordu kendisi ibrahim saraçoğlu gibi ozon yağı ile ilgili böyle şeyler yazmıştı sonra ben bu ozon yağını araştırdım oksijen içeriyormuş masajla sürülen bölgenin kan dolaşımını hızlandırıyormuş,damarları açıyormuş falan sonra bana inandırıcı geldi nooolcak ki dedim ve bu sabah eşime aldırdım yaptı yazık ne dersem yapıyo sende yaptır eşine iyi gelir belki yapsınlar yaaa

google a sperm için ozon yağı yaz çıkıyo

bende bir arastiriyim bu ozon yagini :26:

nabersiniz kızlar ses seda yok kimsede asyacan senin batın 26mıydı var mı belirti sende bende hiçbişey yok

hatirlarmisin burda kizlar vardi mybayby bebisim feridee folikasit aybuke asyacan daha kimler kimler nerdeler acaba gelmiyorlar
Burdayimmm canlarimmm giremedim net yoktu kayinvalidelerde bgn annemlere gectim hemen baglanip sizlere bakayim dedim. Sercemcim insallah guzel haberler verirsin canim durumu belli olmayan bi sen varsin sanirim :)))))

Hisarbuseligim yine arastirmalarin sonuc vermis yeni bisey bulmussun ozon yagini bnde duymustum da ama baska bisiy icin kullanmisti annem. Bu arada ben ADET oluyorum yinee ( 24-25 i gibi bekliyordum son 3aydir 29-30 gunde bir oluyordum diye oyle tahmin etmistim ama bgn itibari ile gelmeye basladi nasip degilmis bu ayda ( moralim bozulmadi desem yalan olur ama ailemin yaninda tesellu olmak kolayda her ay husrann tabii ki uzuldumm. Sizlerde ne var ne yok?

Burdayimmm canlarimmm giremedim net yoktu kayinvalidelerde bgn annemlere gectim hemen baglanip sizlere bakayim dedim. Sercemcim insallah guzel haberler verirsin canim durumu belli olmayan bi sen varsin sanirim :)))))

canim hosssssssssssssssssssss geldin bitanem ozledik valla senin durumun ne seninde batina az kaldi varmi bir deyisiklik bitanem? benim durum malum bebis yok olsa cikardi silik falan dimi?

bak bunu duydum bende uzuldum cunki 2-3 gune bende memlekete gidiyorum hastalik kapima dayanmis gibi adet olucam gibi hisslerim var orda cok kotu gecicek gunlerim kocisde 10 gunluk irana gidicek ne yapacam hic bilmiyorum bu ay olmasa gelen ayda olmuyucak cunki yumurtlama gunlerimde kocis yanimda olmuyucak

canim hosssssssssssssssssssss geldin bitanem ozledik valla senin durumun ne seninde batina az kaldi varmi bir deyisiklik bitanem? benim durum malum bebis yok olsa cikardi silik falan dimi?
Hosbuldukk canimm insallah hamilesindir memlekete 2kisi gidersin :))) napalimm canim alistikk artik husrana insallah sizlerdn gelen guzel hberlerle mutlu olurum bnde

Hosbuldukk canimm insallah hamilesindir memlekete 2kisi gidersin :))) napalimm canim alistikk artik husrana insallah sizlerdn gelen guzel hberlerle mutlu olurum bnde

benimde umudum yok cunki testlerim hep neqatif tanrim bizi duysunda artik uzulmeyelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…