sogan kürü kullananlar

kızlar ben bu gün ilk sogan kürüne basladım.2.küre nezaman baslanacak.yani 1 ve 2. kür arasında ne kadar süre ara verecez

Ayy canim benim gül tabi yuzun hep gulsun insallah...

feridecigime uzulduk haklisin canim ama onada burdan moral olmaya calisiyoruz...oyle temiz guzel iciniz varki ben inaniyorum rabbim kalbinizden geceni vericek hayirli zamanda...

insallah MUTLUM bakalim hayirlisi oylen namazinda dua etdim biraz inan gozumde yas durmadi Tanrim sen bizim basimizi asagi eyleme yuzumuzu bebekle guldur bizimde evimizden bebek sesi nesesi gelsin dedim agladim iste
gorumcem annemi aramis aykanin birseyi yokmu demis annemde yok demis aramiz biraz soguk onunla bu aralar ne o beni ariyor nede ben onu kizdaki meraka bakki sen annemi arayip sormus tabi bunuda duydum biraz uzuldum cunki istemediyin kimselerin diline soz olmak helede ki cocuk konusunda uzuldum neyse Tanrim neleri verdi bizlere evladi bizleden esirgemez buna inaniyorum

tesekkür ederim .5 aydır deniyorum hamile kalamadım.inş bu kür sayesinde kalırım

Sorun oldugunu bilmeden cabaladigimiz 5 ayi ve tedavi oldugum 2 ayi saymazsak biz de 2 aydir deniyoruz diyebilirim , insallah sogan ya da baska herhangi bir şey vesilemiz olur da anne oluruz bizler de cnmmm

kızlar ben bugun idrar testi yaptım negatif çıktı erken mi

ayyy ben de seni merak ediyordum canım.sende adet düzensizliği var mıydı ki?günün baya geçti.
bi de kan testi yaptır bakalım canım.nedense idrarda negatif görünce duyunca çıldırıyorum.sonra da kanda çıkar diye ümitleniyorum.keşke direk kan yaptırsaydın
bazı topiklerde negatif çıkıp da sonra hamile olduğunu öğrenen çok kişi var.inş seninde öyledir.içini ferah tut.

Son düzenleme:
kızlar ben bugun idrar testi yaptım negatif çıktı erken mi

yapma yaaa :44:
senden güzel haber bekliyorduk tatlım olmadı şimdi bu
ama şöyle bişeyde var belki test bozuktur yada ne bileyim göstermiyor olabilir
yarın adet olmazsan kanda baktır derim canımmm inşallah güzel hebr verirsin bizlere
dualrımz seninle

bencede oyle yap insallah pozitifffffffffffffffffffffffffffffff cikar

ayy canım görümcende ne meraklıymış ta anneni arıyor soruyor bırak kendi utansın yaptıgından
sen ağlama canım ya
Rabbim dualarını kabul etsin inşallah ama ağlamak yok
onların diline düşmek gibi bişey sözkonusu değil
kimki onlar sen diline düşesin yada ne yaptın ki düşceksin
RABBiM OL DEDİĞİNDE OLUCAK ve gönlünü ferah tut canım üzme kendini
bak sen böyle stres yaptıkça daha çok gecikir o yüzden etrafı düşünme
sen sağlıklı huzurlu olasınki bebişinde gelsin dimi ama :))))

serçem,mybaby nasılsınız kızlar görüşmeyeli?

sağolasın şekerim bildiğin üzere hamile kalmak üzerine yoğun araştırmalar peşindeyiz
her tekniği deneme yolunda ilerliyorum şahsen
bugün itibariyle yımırtlama dönemim bitmiş durumda
artık 2 hafta sonra başlıcak stres:18:
sende ne var ne yok bakalım ? sen ne durumdasın?

yok canım hiç böyle geçmezdi adetim ve akıntım çok gögüslerimin ucu koyulastı bilmiyorum umudum var daha

allah razı olsun canım ama acele mi ettim acaba gögüslerimin ucu bayagı koyulastı

evet tatlim haklisin ama iste nekadar cikarsam kendimi stresden birisi daliyor icine iste gorumcemde dalmis yine bu ay bakalim baska kimler dalicak... diyer topiklerdeyim deminden beri bir kiz ayni benim gibi anlatdiklar simdi hamile bekle diyor kendiliyinde olucak bekliyicem artik hic birsey yapmak yok Allahima dualarimi eksiltmiyicem bakalim hayirlisi hepimiz icin olsun gobisder boyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…