sogan kürü kullananlar

kızlar siz ovulasyon kullanmıyonuzmu bakiiiim:KK4:

Sipariş vermiştim ama kargo fırmasıyla bi tartıstık almıyorum diye iade ettim :)) öbür aya tekrar alabılırım ıslerı ne getırıp götürsünler cok sinirbozucu muamele yapıyorlar.

canım ben ara vermedim çalışlmalara 3 gündür yarında çalıştıkmı evelallah tamamdır :KK17:
yani sonuçta yumurtlamdan önce orda spermin olması gerek bence
sende 9 u değerlendirdiysen artık beklicez görcezz bacım

benn yımırtlamadımmı naptım anlamadım bu ay ilk defa det bitimnde agrı ve akıntı oldu o yumurta beyazı olandan
sonra olmadı hiç anlamadım ben erken mi yımırtladım naptım bilimyom çok tuhaf
bugün bnm günüm yaa hani normalde agrım çok olurdu gelişmedimi ki yımırtalarrrrr :KK53:

Ara vermedinmii:KK53:ozaman spermin kalıtesi kötü olmuyormu? bizim sayıda az cıktı zati hareketlilikte sıfırdı ilk günden beri kürler hazırlyıorm esime ama cesaret edemedim hergün calısmaya.11 i gösteriyor benim nette cumartesi oldu bugun oldu calısma yarın ara versemmi günaşırı olmasına dıkkat edıyordum.pazar degerlendrmedik yaa bilmiyorum artık neolur.canım adet bıtımınden sonra hemen baslamadınmı calısmalara o gunlerıde degerlendırdysen sıkıntı yapma takdir Allahın artık. bi ark söyledi banada adet bıtımınde hamıle kalmıs 2 cocugunada dr lar banada hep adet ortasını soyluyorlardı ama tam tersı oldu dedi.rahim daha asagıda oluyrms adet donemınde ve hemen sonrasında sanırm daha kolay olabılıyormus bazı bayanlarda hamıle kalmak.

ovulasyon çok iyi günlerini biliyon sonuçta g.g.da var ama inşallah gerek kalmaz canııım
hahahaaaa en sonda hepberaber orda bulurmuşuz kendimizi kızlaaar:KK62::94::94:

veee bunca cabanın ardından topluca arka arka doguma bulurmusuz kendımızı ee sehırler yakın sonucta bende ızmırde doguruverrim nolcak ahahah :) azimle ... yumurtayı delermiş :KK1::KK1::KK1::KK1:

Babuşka nedir bionenerji nedir neler kacırdım ki ben bi anlatıverin hele.

babuşka nedir :KK70:
babuşka insangillerden olup rusçada anneanne demektir
ortalama yaşları 50ile70 arasındadır
rusya çevresinde yaşarlar
genelde sarışın mavi gözlü olmakla beraber nadiren siyah saçlı babuşkalarda vardır
babuşkaların bio enerjisi vardır :))
bioenerjisiz bir babuşka asla düşünülemez

lh çok güzel maşallah benim biraz yüksek ben bu ay yine hayıtmı içeyim acaba soğan içmeyimmi ne diyonuz?

Lhın düşmesine faydası oluyorsa hayıt iç biraz daha düşür canım sanırım fshdan düşük olması iyi diyorlar.tam emın degılım ama ılk hormon testimdi benimde.

babuşka nedir :KK70:
babuşka insangillerden olup rusçada anneanne demektir
ortalama yaşları 50ile70 arasındadır
rusya çevresinde yaşarlar
genelde sarışın mavi gözlü olmakla beraber nadiren siyah saçlı babuşkalarda vardır
babuşkaların bio enerjisi vardır :))
bioenerjisiz bir babuşka asla düşünülemez

hahaha su anlatım tarzına seklıne sıfatına bir bak helee sorumdan utandım cvbı okurken bee :))) yani kısacası bizde ki el var muhabbeti yaslı teyzelerimizde olan ellerden vaarmıs bu babuşkadada yani :))

hahhaaaa sırayla alırmış bizi falan elimizde soğan sularımızla:KK52:

Dogumdan sonra hayal edin bilekliklerde yazan yazıları cücük1, cücük2, cücük 3 hahaha :))serum yerine sogan baglarlar kız bize bünye kaldırmaz baska turlu :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

ahaha elimizde soğan suyu olsa sizce o doktor doğuma girermi bi düşün :))
ama cücükleri begendim fena fikir değil:KK1::KK1:

hahaha su anlatım tarzına seklıne sıfatına bir bak helee sorumdan utandım cvbı okurken bee :))) yani kısacası bizde ki el var muhabbeti yaslı teyzelerimizde olan ellerden vaarmıs bu babuşkadada yani :))

aynen öylee folikasitika rusyada ya öyle bi teyze varmış eşi için gideceklermiş ama gitmişken bende görüneyim diyor
bugün sercemde folikasitikaya babuşka sana napcak dedi öldüm gülmektennnn çok şekerler yaa:KK60::KK60::KK60::KK60:

topik anası bi hamile haberi versede peşindennnn gitsekkkk
ne bileyim sanki bi kişi olsa hepimiz olcaz gibi hissediyorum
inşallah güzel haberler verir arkasından bizde paylaşırızzzz burdaaaa

aynen öylee folikasitika rusyada ya öyle bi teyze varmış eşi için gideceklermiş ama gitmişken bende görüneyim diyor
bugün sercemde folikasitikaya babuşka sana napcak dedi öldüm gülmektennnn çok şekerler yaa:KK60::KK60::KK60::KK60:

Folikasitle serçemi aynı ülkede yasıyor sanıyorum ben serçem nerde yasıyor peki? ben direk babuska nedir diye sordum napcak degıl dıkkat et bak yenen ıcılen bıseymı diye kabarttım hemen kulaklarımı evet desen hemen tarıf alıp yapıcam :)) bioenerjide biizim yakı bardak cekme gibi bisey olabılrmıki? hacamat denılen bırsey var osmanlı zamanında cok yaygın bır tedavı seklıymıs ondan şifa bulan acayip var ya ama işin ehlini bulmak lazım imiş tabi.ben alternatif tıpı felan aştım gari :))

uyudun mu naptın canım bugün sen mi gittin benden önce
kaytarma nöbetten gel bakimmm çabukkk :KK20:

topik anası bi hamile haberi versede peşindennnn gitsekkkk
ne bileyim sanki bi kişi olsa hepimiz olcaz gibi hissediyorum
inşallah güzel haberler verir arkasından bizde paylaşırızzzz burdaaaa

Aynı seyı hıssedıyorum bende ya ferideden uzun zamandır haber beklıyoruz catladım burda bana ne oluyosa :)
ama birseylere tutunmak ıstıyoruz sanırım o hamıle kaldı bızde kalabılırz dıye bı güven gelicek sanki topiğe canlanıcaz gibi :)buayın 23 ü dogum gunum benim 24 ü batım .güzel bir hediye olur inşallah.ama umudum yok neden bılıyormusun hıc dusunmedıgın zaman gelıyormus bebek biz ılıskıye bılem kur calıstır modunda gırıyorz :)

Folikasitle serçemi aynı ülkede yasıyor sanıyorum ben serçem nerde yasıyor peki? ben direk babuska nedir diye sordum napcak degıl dıkkat et bak yenen ıcılen bıseymı diye kabarttım hemen kulaklarımı evet desen hemen tarıf alıp yapıcam :)) bioenerjide biizim yakı bardak cekme gibi bisey olabılrmıki? hacamat denılen bırsey var osmanlı zamanında cok yaygın bır tedavı seklıymıs ondan şifa bulan acayip var ya ama işin ehlini bulmak lazım imiş tabi.ben alternatif tıpı felan aştım gari :))

sercemde rusyada yaşıyor...azeri aslında
yaa keşke yenen bişey deseydimmm hahahhahahaa
istersen sana yurt dışından babuşka sipariş edelim canım
şöyle etli butlu bi babuşka :KK56:

uyudun mu naptın canım bugün sen mi gittin benden önce
kaytarma nöbetten gel bakimmm çabukkk :KK20:

geldim geldim hayıta baktım bi ara hayıtmı içsem soğanmı içsem bilemedim soğan içersem çarşamba günü başlamam lazım hayıt içersem yarın hemen başlamam lazım ben en iiisi bi ayran içeyim:KK60:
kızlar şaka bi yana ben hayıtmı içeyiç acaba?:KK14:

Aynı seyı hıssedıyorum bende ya ferideden uzun zamandır haber beklıyoruz catladım burda bana ne oluyosa :)
ama birseylere tutunmak ıstıyoruz sanırım o hamıle kaldı bızde kalabılırz dıye bı güven gelicek sanki topiğe canlanıcaz gibi :)buayın 23 ü dogum gunum benim 24 ü batım .güzel bir hediye olur inşallah.ama umudum yok neden bılıyormusun hıc dusunmedıgın zaman gelıyormus bebek biz ılıskıye bılem kur calıstır modunda gırıyorz :)

ama napalım mecbur öyle yapıyoruzzz canım
bizim suçumuz ne :KK14:
biz ilk sene hiç hesaplamıyorduk umursamıyorduk
ozamanda olmadı :2:
2 senedir de umursuyoruz yine olmadı:2:
bişeyleri hep bahane hep vesile ediyoruz ama
Rabbim Ol dediğinde olucak işte

geldim geldim hayıta baktım bi ara hayıtmı içsem soğanmı içsem bilemedim soğan içersem çarşamba günü başlamam lazım hayıt içersem yarın hemen başlamam lazım ben en iiisi bi ayran içeyim:KK60:
kızlar şaka bi yana ben hayıtmı içeyiç acaba?:KK14:

hımm :44:
canım hayıtı ne kdr süre içiceksin bide bebiş olsa herhangi bi zararı varmı ?

X