sogan kürü kullananlar

evet ama karşılaştırmadım bnmkilerle
doktor ne dedi peki ?
varmı bişey

ben konak doğum evinde yaptırdım bilirsin orayı dr.a gösterdim yok bişey normal dedi geçen ay benim lh bayaa yüksek çıkmıştı ama şimdi normal çıktı hayıtta içmiştim acaba omu düzeltti

Yine gece ve yine biz :) naparsınız kızlar hisarcım gecmısı okumadım canım hormon sonuclarınmı cıktı nasıl durumlar?

ben konak doğum evinde yaptırdım bilirsin orayı dr.a gösterdim yok bişey normal dedi geçen ay benim lh bayaa yüksek çıkmıştı ama şimdi normal çıktı hayıtta içmiştim acaba omu düzeltti

hımm ne güzel canım benim düşmüş iştee
hayıttan da olabilir canımm
ohh iyi bari bişey çıkmadıgına sevindim
senin diğer doktor kendi pokusuna baksınn
pko yok sende bence

10 haziran senindi 11 i benim naptın canım ya ben cok ıkılemde kaldım bu geceyımı degerlendırmelıyım yarın geceyımı dıye.sonucta 11 e dönuyor sen nasıl ayarladın bakim?

10 haziran senindi 11 i benim naptın canım ya ben cok ıkılemde kaldım bu geceyımı degerlendırmelıyım yarın geceyımı dıye.sonucta 11 e dönuyor sen nasıl ayarladın bakim?

canım ben ara vermedim çalışlmalara 3 gündür yarında çalıştıkmı evelallah tamamdır
yani sonuçta yumurtlamdan önce orda spermin olması gerek bence
sende 9 u değerlendirdiysen artık beklicez görcezz bacım

benn yımırtlamadımmı naptım anlamadım bu ay ilk defa det bitimnde agrı ve akıntı oldu o yumurta beyazı olandan
sonra olmadı hiç anlamadım ben erken mi yımırtladım naptım bilimyom çok tuhaf
bugün bnm günüm yaa hani normalde agrım çok olurdu gelişmedimi ki yımırtalarrrrr

lh:5.99
prolaktin:8.27
estradiol:36.11
fsh:5.15
böyle çıktı canım dr.iyi dedi

Canım kendı sonuclarımla karsılastırdım dr cok guzel demişti bana senın degerlerle cok yakın.prolaktınler aynı sayılır.
lh;2.94
prolaktin;8,91
Fsh;5.28
Estradiol;29

hayıt ıctım demıstın sanırım lh ıcın ıyı gelmıs demekkı devam et istersen.

lh çok güzel maşallah benim biraz yüksek ben bu ay yine hayıtmı içeyim acaba soğan içmeyimmi ne diyonuz?

kullanmıyorum hiç ama alayım ondan da bu ay
inşallah gerek kalmaz almama ama adet olursam bide onu deneyim bakalım
deneme tahtası olduk valla ne bulsak deniyoruz
şu folikasitin babuşkasına da gitsek mi

ovulasyon çok iyi günlerini biliyon sonuçta g.g.da var ama inşallah gerek kalmaz canııım
hahahaaaa en sonda hepberaber orda bulurmuşuz kendimizi kızlaaar:94::94:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…