sogan kürü kullananlar

hayirli ugurlu olsun
ahahhaha babuşkacılar sizi :))) kakarin kakarinnnnn :81::81::81::81::81:
ben biraz takıntılıyımdır kelimelere ya çok gıcık olurum ya çok gülerim
nedense bu babuşka beni güldürdü sercemcim

yuzun hep gulsun bitanem tum kadinlar kizlar yeni evliler yaslilar hepsinin yuzu gulsun hep

heralde gec yumurtladin bu ay neden ovi kullanmadin? :26: bu ay
bilmiyorum kullanmadım işte
adetim biter bitmez geldi akıntı ve agrı
eger ozmn yumurtlama olduysa bu ay da fos çıkacağım ben
bakalım 2 hfta sonra göreceğiz artık ne oldu bitti içerde

babusqaya neye gidiyorsun kizzzzz? banada anlat rusca yaz anlamadim cunki okudum o babuska sana ne yapicak acaba:26:

yirim sizin babuşkanızı yaaa çok şekersiniz nedense bana bi komik geldi bu babuşka kelimesiii

ilahi kiz sercem ben bile güldüm cok tatlisin yaa Allah da seni guldursun
Canim babuşka bişey yapmayacak bana это биоэнергетика милая, ты слышала помоему да, вот по этому мы субботу хотим туда если в пятницу буду месячно. Если не буду тагда тест я буду делать

anladınmı sercem babşka napcak folikasite :))))
kızz sende türkçe anlamıyon şu harflere bak bu karmakarışık harfleri anlıyon valla helal olsun

yok canım pko sadece hamile kalayım diye yapıyorum inşallah işe yarar

ee tmm ozaman canım inşallah tez zamanda gelir bebişin
ne zmndır istiyorsun herhangi bi sorun varmı snde veya eşinde ?

çok teşekkür ederim hoşbuldum..benimde hemen bu ay başlamak istememin amacı tüp bebek sonrası kullandığım ilaçlardan dolayı hemen çikolata kistim oluyor aynı zamanda polikistik overde var.acaba kisti önlermi diye başlamak istiyorum.

bilmiyorum kullanmadım işte
adetim biter bitmez geldi akıntı ve agrı
eger ozmn yumurtlama olduysa bu ay da fos çıkacağım ben
bakalım 2 hfta sonra göreceğiz artık ne oldu bitti içerde
atesini ol bari sabahdan belki gec yumurtlamissindir tatlim :26: fos filan cikmaz boyle soyleme :44: hamile kalicaksin bebek cikicak ordan bebeeeeeek

anladim canim insallah teste 2 cizgi cikarda babuskaya ihtiyac kalmaz

1 yıldır istiyoruz canım inşallah en kısa zamanda olur eşim de ben de tedavi oluyoruz

evet anladim ya ne yapiyim tatlim hepsini karistirip birbirine anlamaga calisiyorum (azerbaycan turk rus) karisimi

atesini ol bari sabahdan belki gec yumurtlamissindir tatlim :26: fos filan cikmaz boyle soyleme :44: hamile kalicaksin bebek cikicak ordan bebeeeeeek

anladim canim insallah teste 2 cizgi cikarda babuskaya ihtiyac kalmaz

Amin cnm insallah .. hepimiz anne olacagiz bir gun insallah.. mybaby daha once hic ates olcmeyi denemedin mi kuzum sen? Bi bak sabah erken uyanabilirsen bence de..

Merhaba;benim yengem 4 yıllık evli ilk bir sene çoçuk istemedi.sonra istedi fakat çikolata kisti olduğundan olmuyordu.yaklaşık 4-5 özel hastaneye gittik yumurtalığıda almaları gerektiğini kistin tamamen yumurtayı sardığını söyledi.daha sonra şişlide bir doç.doktor kisti alacağını ve yumurtalığa vermeyeceğini söyledi aynenede öyle oldu.daha sonra kontrollere gitti ve şimdi hamile bu ay bebeğimiz doğacak hayırlısı.yengem doktora soğan meselesinide sordu doktor her bitki her insana aynı etkiyi vermez ya tepki verir daha kötü olursan demiş.kızmış.

canim hosgeldin anladigim kadariyla hamilesin tebrik ederim bebeyini sagsalim al kucagina insallah.. ben sahsi fikirimi soyliyim ben hic istemem o berbat tatli soganin suyunu icmek ama ne yapiyim sence doktorlar hic birseyin yok diyorlar ve boyle soylemelerine ragmen bebeyim olmuyor ilac filanda kullanmiyorum sogan sifa olur hayirli olur diye umudu Allahimnnan alib bebeyimi bekliyorum burdaki arkadaslarda bazilari benim gibi doktor hic birseyin yok diyorlar ama bebekde yok iste ne yapalim insallah olucak Allah ol demesi yeter sogan ilac doktor neki Allah karsisinda dimi?

Amin cnm insallah .. hepimiz anne olacagiz bir gun insallah.. mybaby daha once hic ates olcmeyi denemedin mi kuzum sen? Bi bak sabah erken uyanabilirsen bence de..

hiç denemedim canımm
hadi onuda deneyim napayım

Kizlar ben geldim

Ben hala adet olmadim

Galiba hamileyim dua edin kizlar

yaaaaa testtt istiyoruzzzzzzz senden artıkkkkkkkkkkkkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…