sogan kürü kullananlar

herkes nereye kayboldu benim adamın belinde sorun olmuştu geçen aylarda, fıtık dendi (adamı çok çalıştırdım heralde ) TR'ye gelene kadar en azından ayakta kalmasını sağlayacak şekilde tedavi oluyordu masaj, iğne vs.. bu süre zarfında bioenerji hakkında bir şeyler duyduk, bize yakın bir bölgede profesyonel bir Rus teyze yapıyormuş, giden tanıdıklar var çok yakınımızda tedavi olan ve hemen sonuç alan. henüz fırsatımız olmadı ama bugün dedim ki kendi kendime "ben neden görünmeyeyim o teyzeye ya ben bunu nasıl düşünemedim" bu haftasonu inşallah aksilik olmazsa eşime derim bi gideriz.. size de haber ederim tabi durumu zaten regl günüm yaklaştı iyice, cuma gün olursam c.tesi gideriz işte..

kızlar yumurtladığınızı nasıl anlıyorsunuz bi başka sorumda ben tam adet olmadan 2 3 gün öncesinden akıntımdan kan gelmeye başlıyo ondan sonra kan tamamen geliyo kusura bakmayın açıkca yazıyorum derdimi anlatmak için ben şimdi adet tarihimi akıntıdan gelen kana göre mi hesaplıycam yoksa tam olarak oldugum zamana göre mi

merhaba, bence en güzeli ovülasyon(yumurtlama) testi yapıp bu konuyu çözüme kavuşturman.. ateş ölçmeyi de deneyebilirsin ve so olarak bence tam olarak adetin söküldüğü günden geri 14 say..

kızlar :)kan verdım bu sabah yarın oglen cıkıcak sonuclar ...sızede haber verırım

merhaba, bence en güzeli ovülasyon(yumurtlama) testi yapıp bu konuyu çözüme kavuşturman.. ateş ölçmeyi de deneyebilirsin ve so olarak bence tam olarak adetin söküldüğü günden geri 14 say..

teşekkür ederim canım eczaneye söyleyip bu testi getirteyim bari bide soğan suyunu sabah akşam mı içmek lazım sadece akşamları mı ben dün başladım akşam bu sabahta içtim nasıl yapılması lazım pko lu değilim

günaydn canlar! cnm ben çok güzel dualar buldum, hacet duaları.. müsait olunca yazarım inş. ortak birinde karar verip yaparız belki Allah'ın izniyle

çok iyi olur tatlım bayadır ara verdik
birbirimiz için dua etmek iyi oluyor hep bir agızdan
sana müsait zamanda yaz tatlım karar verelim hep birlikte

ben yumurtladıgımı akıntıdan anlıyorum bide kasıklarımda sancı oluyor pıt pıtt atıyor tam adetimn 13-15 günleri arası
ama nedense bu ay adetim biter bitmez akıntı oldu agrı oldu
hesaplamalara göre yrn yumurtlama günüm ama ne agrı var ne akıntı inşallah yumurtlamışımdır bi güzel :)))
sende hesaplamak için tam geldiği günü baz alıcaksın canım
yoksa bnmde 2 gün falan kahverengi lekelenmem oluyor bende öyle hesaplıyorum
ovulasyon testlerinden de kullanabilirsin

bioenerji mi :44: valla neden olmasın ki Rus teyzeme bak sen nasıl marifetliymiş
inşallah adet olmazsın sende bu ay bol bol hamile haberlerinizi alırız hepinizdennn ve benden

pko değilsen, iltihap, kist vs.. olmadığından da eminsen günde bir kere, her gün aynı saatte ve aç karnına yapman yeterli.. adet bitiminden 2 gün sonra, ilk ay 15, sonraki ay 10 gün

pko değilsen, iltihap, kist vs.. olmadığından da eminsen günde bir kere, her gün aynı saatte ve aç karnına yapman yeterli.. adet bitiminden 2 gün sonra, ilk ay 15, sonraki ay 10 gün

bende yapamdım yine bu ay hiç midem almadı yarım yamalak oldu

Son düzenleme:
kızlar :)kan verdım bu sabah yarın oglen cıkıcak sonuclar ...sızede haber verırım

Netten ögrenebilirsin sonucları canım normalde 2 saat içinde sonuclar cıkıyor ama ertesi güne sallıyorlar.hastanenin sitesinden lab.sonucları na tıkladınmı yönlendiriyor seni site. hadi güzel haberler gelsin yavaş yavaş inşallah.

selam kızlar ben de soğan kurune başlamak istiyorum
bir kızım var 4,5 yaşında prolaktin problemi yaşadım hamilelikten önce
şimdi de iki senedir hipotiroit ve panik atak hastasıyım hergun üç ilaç kullanıyorum bu iki yılda 63 kilodan 95e çıktım hastalıklar ilaçlar ve tiroit yüzünden
artık prolaktin sorunu yok ama nedense hamile kalamıyorum kilo da veremiyorum soğan kürü umut oldu şimdi
sizden ricam nasıl ve ne zaman kullanicam anlatır mısınız

kızlar test sonuçlrımı aldım
lh:5.99
prolaktin:8.27
estradiol:36.11
fsh:5.15
yorumlarınızı beklyorum

canım benim hoşgeldiin panik atak hastalığı çok zor teyzemden biliyorum çok geçmiş olsun
hergün 3 ilaç kullanıyorum demişsin bunların içinde antidepresan hapıda var sanırım
şuan ALLAH nasip eder hamile kalırsan bence senin için zor olur dr.kontrolüyle antidepresan hapını bırak ondan sonra inşallah hamile kalırsın arkadaşım bu ilaçlarla birlikte soğan suyu içilirmi?hiç bi fikrim yok biraz daha bekle arkadaşlarda gelsin hepsi sana yorum yazarlar canım

kizlar sizsiz olmuyor ben geldim burdan ayri dahada stersli oluyorum sizinle olunca yok sterss sizi seviyorum iste biraz soruncuklarim vardi hall etmis gibiyim o gun cok uzgundum yalniz kalmak istedim yalnizda olmuyor.. esimle aramiz bozukdu duzelti o iste boyle simdi iyiyim Allaha sukur.. aramizda iyi.. karin bastirma isinizi okudum uzandim yere elimi gobeyime koydum atiyordu simdi bu ne demek acaba? :26: ama benim gobek yukarida gibi :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…