sogan kürü kullananlar

ayy çok yaşa sen emi
araştır arkadşım değişk yöntmlere de ihtiyacımız var tabi
snn bu konudaki becerinide takdir ediyorum dogrusun

napayım cnım işte...yarın alcam tahlil sonuçlrımı adetin 3. günü tahlil yaptırmıştım yazarım buraya yorumlarsınız dimi?

napayım cnım işte...yarın alcam tahlil sonuçlrımı adetin 3. günü tahlil yaptırmıştım yazarım buraya yorumlarsınız dimi?

bnde bu ay vercktim veremedim önmzdeki ay vereyim artık merak ediyorum
bişey çıkcak diyede korkmuyoda değilm hani
tamam cnm inş iyi sonuçların çıkar snnde
artık yorumlarız canım burda baya baya tıp okumuş kdr olduk

Son düzenleme:

inşallah arkadaşım eğer kötü çıkarsa yine bşka bi dr. gitçem lh ım yüksek çıkmıştı yaaa gttiğim dr.da pko demişti bna ama yumurta çatldı hatırlıyon dimi dr.umuramazandan sonra aşılama yaptırırım artık napayıım

ama senin adetlerin hep düzenli yoktur sende bişey

inşallah düşmüştür normal değerlere cnm
ama çıkarsada bencede bşka bi doktora gitmelisin
yoksa o doktorla sen pko olcan olmasanda
aşılama nerde yaptırmayı düşünüyorsun?

ama senin adetlerin hep düzenli yoktur sende bişey

evet canım düzenli çok şükür
ama az geliyor orda biraz şüphe duyuyorum
dktor normal dedi ama ben korkuyorum:18:

inşallah canım amaaaaan gitmem o dr.a Hüsnü Çağlar var burda alsncakta on gitçem özel dr.
smyrna tüp bebek merkezinde istiyorum araştırdım en iyi orası inşallaaah gerek kalmz
o zmn bktır ama önemli bişey çıkçağını sanmıyorum sende bak nler duyuyoruz kızlar 40-50 gün sonra adet oluyorlar

evet smyrna güzelmiş canım inşallah gerek kalmz ama kendiliğinden gelir bebişin
izmire gelicem 17sinde inşallah görüşebiliriz isterim seninle tanışmak
ama işte pek vaktim olmuyor herkes şikayetçi bu durumdan vakit ayıramadıgım kişilerde hep darılıyor

inşallah canım inşallah...
aaaay görüşelim yaa ALLAH nasip etsin ne güzel olur

asyacanım ben yaptım dün gece o hareketi çokmu bastırdım ne acıdı yaa seninde acımışmıydı?

Son düzenleme:

benim göbek deliğinin çok az aşağsında atıyo anneme sordum normal dedi çünki annem anneannemden biraz biliyo bu işleri
atıyordur yaa dikkatli bak dizlerini çek öyle bak

benim göbek deliğinin çok az aşağsında atıyo anneme sordum normal dedi çünki annem anneannemden biraz biliyo bu işleri
atıyordur yaa dikkatli bak dizlerini çek öyle bak

topikte tarif ettikleri gibi deniyorum ama cok hafif bişey hissettim gbi sanki göbek deliğinin altında bende ama onuda sorguluyorum artık psikolojık olabılırmı dıye :)))

topikte tarif ettikleri gibi deniyorum ama cok hafif bişey hissettim gbi sanki göbek deliğinin altında bende ama onuda sorguluyorum artık psikolojık olabılırmı dıye :)))

hahaaa yok artık
bak annem ne diyo göbeği kaçık olsa çok ağrısı olur diyo yoktur sende bişey evham yapma

Çok slmlar teyzeme ellerinden öpüyorum içime su serpildi valla :) nekadar cok bılırsen okadar sıkıntı aslında :))

oda çok slm sölüyo canım
eweet çok araştırmmak lazım amaaa işte elimizde değil
canım arkadaşım ben yatıyorum çok uykum geldi iyi geceler tatlım grş

oda çok slm sölüyo canım
eweet çok araştırmmak lazım amaaa işte elimizde değil
canım arkadaşım ben yatıyorum çok uykum geldi iyi geceler tatlım grş

A.s canım. aynen öyle:) bende uyku moduna gecıcem artık canım iyigeceler canım Allaha emanet ol grş

şuan araştırma aşamasındyım daha karşınıza çok caziip ve yeni fikirlerle çıkacağım canıım:111::126:
günaydn canlar! cnm ben çok güzel dualar buldum, hacet duaları.. müsait olunca yazarım inş. ortak birinde karar verip yaparız belki Allah'ın izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…