sogan kürü kullananlar

cnm 1 hafta gecınce yaptım evde negatıf cıktı ... Bende gecen ayda 10 gun gecıktı nasıl olsa olurum dıye umursamadım ... ama 14.gun oldu gecelı tık yok ... artık bı kan testı yaptırsam ıyı olucak galıba ...hıc hamıle gıbı hıssetmıyorum umutluda degımım ama ...eger bısey varsada agır kaldırırsam unutupta cok uzulurum dıye ...yoksa ınan olana kadar beklerım yanı adet :)baktık bıay sonra da adet olmamısım ozaman ultrasondan baktırırdım artıkın :)ama ınan o kıvama geldım yanı :) gecen esıme dıyorumkı ;bu zamana kadar okadar cok belırtı oldukı ,artık hamıle kalmadan yok yok ultrasondan elsallamadan bana ınanmaamm:)o derece yanı ...

Çok haklısın dua yerine gecermiş agzımızdan her çıkan ve omzumuzdaki melekler amin derlermiş hep.dikkatli olmak gerekiyor gerçekten.Vakti saati gelmemiş demekki durmak yok yola devam efyacım.

bırak bırak kullnma günlük ped ben karşıyım onlara
onun yerine çamaşır değiştir yada kendine pamuklu bez kes minik :)
sen akıntıya takılma canım görmüyosan görmüyosundur napalım ayol
yumurtlama zamanı sivilcelenme derken 1 den fazla mı ?
benim öle çok wc çıkma olayım yok normaldede yoktur
şu önümüzdeki 3 5 gün önemli ondan sonrasına bakıcaz artık:18:[/QUOTE]

Evet canım 1den fazla normalde kımseden duymadım sıvılcelenme belkı ben önculuk ederim onada :)
SIcaklardan cok su tuketıyorum belkı ondanda olabılır sık wc. aynen canım Niyetimize aldık takdir Allahın. Hayırlısı diyelim.

Merhaba bayanlar. Az önce bu mesajı farklı bir konuda paylaştım ama bu konuyu açarak daha fazla kişinin istifade edeceğini düşündüm. Yöntemi öğrenir öğrenmez benimle beraber bu sorunu yaşayan hanımlarla paylaşmak istedim.
Öncelikle umarım isteyen herkes tez zamanda yavrularına kavuşur.
Benim size bir önerim olacak, daha doğrusu kayınvalidemin önerisi. görümcem bu yöntemle hamile kalmış. tabi bana bunu kaç ay sonra söylediler.. neyse..
çok iddialı konuşan kayınvalidem, bunu dene, hemen o ay hamile kalırsın inşallah bak dedi. gelecek ay deniycem. zor bir yöntem değil, ama tıbbi bi açıklaması da yok. biliyorum, herkesin gebe kalamamasının farklı nedenleri vardır, ama belki bu yöntem bazılarına iyi gelecektir. öğrenince paylaşmak istedim sizlerle.. çünkü bende aynı durumdayım.

adetin 2. veya 3. günü başlıyorsunuz ve arka arkaya 3 gün yapmanız gerek.yatakta sırtüstü uzanıp dizlerinizi bükün. her iki elinizle sağ ve sol kasığınızdan başlayarak yukarı göbeğinize doğru bastırın. bunu 3 kez yapıyorsunuz. yaptıktan sonra sıcak su torbası karnınıza koyun ve bi müddet uzanın öyle. bilmem tarif edebildim mi
size zararı olmayacaktır. lütfen deneyenler hamile kalınca da buraya yazsınlar olur mu? ne kadar başarılı bir yöntem olduğunu görmek adına iyi olacaktır.

Bunu okumustum bende cok ınandırıcı gelmedi 1 gün yaptım diğer günler unuttum canım en son adetimde yapmıştım tutarmı bu ay bilmiyorum :) konu sahıbı hamıle kalmısmı acaba bıdaha bulamadım o konuyu.

bu yazısından sonra zaten kimse yazmamış oda yazmamış özeldem msjmı atsam acaba kıza:26:

bu yazısından sonra zaten kimse yazmamış oda yazmamış özeldem msjmı atsam acaba kıza:26:

Konuyu buldum bende tarıhıne bakınca sanki oda daha ögrenememıstır dogrulugunu gıbıme geldi canım.ben tesadüfen tam adet oldgm gün okudum ama 1 gün yaptım diğer günler unuttum.bakalım belki 1 günlede çalısır belki yazarım ozaman %100 çalısıyor diye :) ayy inşallah tabi.

3 gün yapılıyormuş...hadi inşallah olmuştur sende keşke bende 3 gün evvel görseydim benim adetimin bugün 4. günü rahimi yukarıya filanmı kaldırıyo acaba ?

Halk arasında göbeği düşmek diye bir sey var biraz ona benzettim ben kasıktan göbege dogru bastırmalar felan.bı arkadasımın annesi anlıyordu göbek düşüklüğü varsa hamile kalınamıyormuş eliyle bu yönteme cok benzer şeyler yapıyordu.nasıl anlıyordu bilmiyorum eliyle göbege bastırıp bılıyordu.

3 gün yapılıyormuş...hadi inşallah olmuştur sende keşke bende 3 gün evvel görseydim benim adetimin bugün 4. günü rahimi yukarıya filanmı kaldırıyo acaba ?

Sanmıyorum canım rahimin yukarı kalkacagını bu ay bebek düşündüğümü söylediğim bi arkadasım adetn hemen sonrasında basla calısmalara ben 2cocugumada adetın hemen sonrası hamıle kaldım dedi.rahim aşagıda oldugu ıcın daha kolay oluyor dedi. bilmem nekdar dogru ama

oda doğruu... yapma yaa bıktım çalışmaktan artık soğudum adamdan yaa oof ALLAH ım ben kaçtım canım ezan okunuyo ALLAH ım sayfamızdaki herkeze tez vakitte hayırlı sağlıklı evlatlar ver RABBİM amiiin öptüm senii

Canım kocana yedırdgın kuruyemıslerden meyvelerden sende ye afrodizyak etkisi yapıyor sogumak bı kenarda dursun :)

Amin canım aminn bende kacıyorum artık bende öptüm seni grş.

mrb kızlar
bebişim naptı acaba?bugün onun günüydü.inş güzel bir haber gelir.
feride'den de güzel bir haber gelsin.
zaten haftaya memlekete gitcem netim olmayabilir sizden haber alamam.dönünce unutmayın beni.gelip hamileleri sorucam bende iyi haber olursa size söylerim.

kızlar uzun bı aradan sonra yıne burdayım malum koye gıttım :S sogan suyunu bıraktım kayınvalıdemın yanında ıcemedım obur ay bı daha baslıcam off tam 4-5 gun devam edıyordum oraya gıtmek zorunda kaldım :S:26:

nasilsiniz? iyisinizdir insallah kizlar ben artik hic birsey yapmayi dusunmuyorum herseyden soymus gibiyi birakicam kendi haline.. bu ay da olacagini zann etmiyorum bugunnnen cunki dun mecbur kalip cok agir seyle kaldirmak mecburiyyetinde kaldim eyer tutunmusdusa yavrum artik dusmustur iste bukadar benden aranizdan ayriliyorum(( 1-2 haftalik biraz kendime kapanmak istiyorum bu tek bebek icin deyil bazi sorunlarim var insallah biseferki gelisimde herkesi hamile gorurum ve kendiminde hamile oldugumu yazarim...)) kendinize iyi bakin herkes burda benim icin kardes gibi hepinizi seviyorum cunki bana en yakin sizler oldunuz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…