sogan kürü kullananlar

tatlım wc ye girdiğimde tam yumurtlama günlerindeysem peçeteyle siliyorum ve illaki o akıntı geliyor peçeteye
tabi yıkamadan önce peçeteye silmen gerekki göresin :))
hatta tahretlenirken bile elimde kayganlık hissediyorum
yumurta akı nasılsa aynı öylee oluyor bak bu günlerde sende hafif bi ıslaklık hisedersen yada bişey akıyor gibi hemen koş wc ye görceksin
çamaşırına geçerse ztn görmen mümkün değil yada günlük pede
bende çok açık ve net yazdım sende kusura bakma
benimde yüksek dogurganlık 11 haziran :))) bugünleri değerlendirmek lazımm kuzumm fikkk fikkkkk

Bencede ümitlenmelisin :) ınsallah kan testıde dogrular haberlerını beklıyoruz.[/QUOTE]

hadi inşallah yarın doktordan sonra yazarım

tamam onuda yapmiyicam beklerim bebeyim icin beklerim
ay neeeeeeeee guzel aramizda hamile var yupiiiiii tebrikler simdiden canim
hamilesin bence hayirlisi guzelim

bize yaz mutlaka

valla kızlar hamileysem eğer bu ay ilk defa soğan kürünü yaptım biraz ona bağlıycam sanırım çünkü 8 aydır deniyorduk tık yok yani soğan kürü işe yaramıştır inşallah

valla kızlar hamileysem eğer bu ay ilk defa soğan kürünü yaptım biraz ona bağlıycam sanırım çünkü 8 aydır deniyorduk tık yok yani soğan kürü işe yaramıştır inşallah

kac gun yaptin acaba :26: ben dun biraktim cunki midem cok kotu yuzumnen sivilce cikartiyor gece iciyorum diye pek benim midemi kotu yapti qaliba

kac gun yaptin acaba :26: ben dun biraktim cunki midem cok kotu yuzumnen sivilce cikartiyor gece iciyorum diye pek benim midemi kotu yapti qaliba

ben 9 gün falan yaptım sabah aç karna 1 bardak akşamda yemekten önce bir bardak içtim. sen kaçınca günde bıraktın ?

ben 9 gün falan yaptım sabah aç karna 1 bardak akşamda yemekten önce bir bardak içtim. sen kaçınca günde bıraktın ?

8 ci gunde bu benim 2 ci kurum ama yapamadim ac karnina iciyordum aksamlari insallah azda olsa sifa olur bende silikde olsa gebelik testinde 2 ci cizgiyi yakalarim

8 ci gunde bu benim 2 ci kurum ama yapamadim ac karnina iciyordum aksamlari insallah azda olsa sifa olur bende silikde olsa gebelik testinde 2 ci cizgiyi yakalarim

inşallah canım zaten soğan kürü vesile Allah ol derse olacaktır. inşallah en kısa zamanda silikte olsa yakalarsın sen de valla o ümit bile yetiyor sabahtan beri ağzım kulaklarımda doşalıyorum inşallah hayal kırıklığı olmaz.

ay insallah darisi basima basimiza artik hersey guzel olucak Allahin izniyle tatlim

valla benim BATa 1 hafta kaldı, şu az önce mybaby'nin verdiği linkte baktım 14 haz. BAT diyor, 15'inde test yapabilirsiniz diyor bnm rutin adet öncesi sendromlarım var şu anda, başka da hiçbi şey hissetmiyorum doğrusu..

hamileyim yazinda listemize bu isaretler gelsin artik

bende yazmak istiyorummmmm
yaaa 10 gün sonra izmire gideceğim
bgn kayınvalidemle konuştuk öyle uzun bi muhabbet oldu
ben dedim canım hiç gelmek istemiyor sırf bana bebeği sorcaklar diye dedim
o da önemli olan hayırlısı olması dedi ama ben biliyom o da dört gözle bekliyo hamile kalmamı
çnkü benden 2 sene sonra evlenen eltilerinin gelinleri hep hamiş şuanda gidince illaki konusu olcak
mesele sadece hamile kalmak meselesi değil bunu hepimiz biliyoruz
sağlıkla kucağımıza alıp büyüteceğimiz evlatlar versin cümlemize
Rabbim herkese hayırlı sağlıklı sıhhatli allaha kul peygamberimize ümmet olacak,
annesine babasına vatanına hayırlı saygılı sevgili evlat olacak.
vefalı,güzel ahlaklı,güzel huylu,anne baba kardeş sevgisi olan. eli ayagı düzgün, aklı yerinde, hiçbir azası eksik olmayan
kendi güzel,yüzü güzel,huyu güzel,bahtı güzel,kaderi güzel yazılı ömrü uzun evlat sahibi olmayı nasip etsin
analı babalı büyütmeyi nasip etsin.....bizim için hayırlısıyla hayırlı zamanda versin..
hepimizin isteği bu ama inşallah gönlümüzdekini tez vakitte müjdeler hepimize

ay bitanem insallah tatlim sen bizi ikizle mujdelersin 2 bundan koyarik adinin karsisina uzulme bitanem bak ben uzuluyormuyum hic bende ayin 15-16 si vatana donuyorum anlatmisdim ordaki cemaati nasil olur ben ne diyicem o zaman insallah hamile gideriz ikimizde birsey soyleyemezder benim bat 20 si yazilmisdi sen verdiyin listede bakalim hayirlisi

inşallah canım inşallah
rabbim daha fazla bekletmesin kimseyi
o kişiler için ben kendimi mutsuz edip tatilimi harap etmek istemiyorum
sorunca diyecek iiki çift lafım var elbetki
sadece sinir oluyorummmmmmm

Tahretlenirken o kayganlık banada geliyor ama peçeteyle silince sanki suyla ıslatmısım gıbı bısı oluyor canım.yani yogun degıl ki bariz belli olsun :)Ovulasyon testini tekrarmı siparis etsem napsam :)10 ve 11 haziranda topiik size emanet bayanlar bizim işimiz var

Amiiiin canım inşallah müjdeyle gitmek nasip olur izmire daraltma kendını Rabbim büyük.

canim aramiza hos geldin sogan sifa olur bitanem kist yapmaz insallah hamilesindir istersen birdaha yaptir kan testi

Hoşbulduk sercemcim , inş şifa olmuştur soğan, çok da inanarak yapıyordum, hala da 3. kürü yapıyorum düzene girmesi için ama olmadı, bu gün 44. gün ve canım ziyadesiyle sıkkın, iyi ya da kötü bi haber almak istiyorum artık, en azından adet gecikmesinde bi sorunum olmadığını bilmek bile içimi rahatlatıcak , pazartesi kan ve idrar testi yaptırıcam inş...

hoşgeldin arkadaşım bi dr.a görün derim ben hormon testi yaptırman gerek belki lh filan yüksektir ona göre hareket edersin hayıt otuda belki sana ii gelebilir

Hoşbulduk canım, cevap verdiğin için çok sağolasın. Yani anladım gitti, soğan suyunu içtiğim ilk ay tam zamanında hasta olmuştum, düzene giriyor sandım hormonlar, inş da öyle olmuştur, bakalım hayırlısı canım inş. pzartesi gidicem olmazsam hala...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…