sogan kürü kullananlar

kızlaaar bir yerde okudum topikte hamile biri şöyle yazmış ben hergün kenzür arş süresini okudum sizde okuyun veee o ay hamile kaldım diye yazmıs hergün kenzül ars süresini okuyalım

Cevap verdiğin için çok teşekkür ederim canım, Allah hakkımızda hayırlısını versin tabi, sadece merak ettiğim şu, hani soğan kürü normam döngüyü düzene sokana kadar düzensizlik yapar mı, ilk defa böyle oluyor çünkü, eğer yapmazsa hamile olabilir miyim, hiç bilmiyorum işte.. :S

merhaba arkadaşlar bugün adetimin 8. günü dün başlayacaktım küre ama unutmuşum yarın başlasam 9. günde yada bugün akşam başlasam etkili olur mu

Bu ara çalışmalar bütün hızıyla devam ediyordur canim :)
ayyyy nukram gelmis canim nasilsin bitanem? evet calisma var deyene topik boslukta kalmis iste nezaman gelsem kimsecikler yok :44:
canim aramiza hos geldin sogan sifa olur bitanem kist yapmaz insallah hamilesindir istersen birdaha yaptir kan testi
merhaba arkadaşlar bugün adetimin 8. günü dün başlayacaktım küre ama unutmuşum yarın başlasam 9. günde yada bugün akşam başlasam etkili olur mu

ben yalnizca aksamlar icdim hatda sende bugun aksam baslaya bilirsin bitanem

ben 4 ay kullandım soğan kürünü canım aynı zamanda eşimde keçiboynuzu kürünü kullandı yani anlayacağın bize faydası olmadı inşallah size olur.3 yıldır bebek bekliyoruz aşılama,tüp,hsg çok uğraştık hala da uğraşıyoruz bende yeni üyeyim arkadaşların fikirlerine ihtiyacım var.

hos geldin canim olur insallah bebeyin sikma canini bu isler biraz kismet isi derer ya tupleride yoklatdinmi canim hormanlari filan? Allahim kucagini doldursun tez bir zamanda insallah dualarimiz seninle.. bizde ugrasiyoruz yeni seyler duyduk karbonat sut buhari filan bunlardanda yapariz birlikde sifa olur

birinin arkadasinin cocugu olmuyormus bunu yapmis
7 gun oruc tutmus
YA MUSAVVIR YA BARI YA HALIK adlarini suyun ustune her gun 21 defe okumus hergun okudugu suyla iftarini acmis niyyet orucu tutmus veeeeeeeeeee hemin ay bebeyi gelmis
bende sizlerden istedim oruc tutalim diye kimse istemedi ben ramazandan once tutmak istiyorum (cunki niyyet orucu ramazanda tutulmaz diyer gunlerde tutulurmus)kim benimle var bu yolda arkadaslar kim benle birlikte tutar oruc? cevaplariniz beklerim

teşekkür ederim cevabın için tüplere de baktırdım ne bende ne eşimde sorun yok deniliyor izmir den batma na kadar gittim canım artık tıkandım kaldım ne yapacağım bilmiyorum

teşekkür ederim cevabın için tüplere de baktırdım ne bende ne eşimde sorun yok deniliyor izmir den batma na kadar gittim canım artık tıkandım kaldım ne yapacağım bilmiyorum

rica ederim tatlim hic umudunu kayb etme olucak insallah karbonat 1 litre suya 1 kasik atliyor karistiriliyor icerisi yikaniyor onunla asit yok edermis,, sut buhari 2-3 litre sutu kaynat icine maydanoz ekle buharina otur diyer sayfalarda var kizlar yazmisdi ben azeriyimde tatlim biraz sozleri yanlis yaziyorum sen oku istersen insallah hepsi sana sifa olur burdan hamileyim diye duyuru yaparsin bizlere

inşallah olur teşekkür ederim güzel duaların için senin var mı bebeğin

yok malesef 1 yildir istiyoruz iste kismet Alahin verdiyi insallah tez bir zamanda verir.. bizimde hic bir sorunumuz yok dedi doktorlar ama bir kerede olsun bu 1 yilda gecmedi gunum kismet bu aydan umutluyum insallah bu ay olar

sercem daha vermedım cnm pazartesı verıcem adet olmassam :)zaten sımdı versem hafta sonu gırıyor araya ondan yanı :)

içindeki iltihapı filanmı attın acaba?adı neydi ilacın canım?

BİLMİYORUM ki , adı summer eve ydi sanırsam, bakalım, bu aydan da pek ümidim yok ama

ne ilacı kız öyle o ben hiç duyamdım öle vajina yıkanan sıvı

doktor verdi canım, iltihabik bir surum yaşıyorum da ilaç milaç kullandımb ir sürü, bakteri önleyici mi düzeltici mi artık neyse bilmiyorum, içinde özel bir solüsyon var,

kizlar benim test yine koyu cikti bu ne demek yaaaaaaaaaaaaaaaa 13 gun koyu 14 cu silik 15 ci gun koyu ben ne kadar yumurtladim ben bu ne demek bilen varmiiii? :26: :26: :26:

1 lt bitirme yaa ben öyle yapmayı düşünmüyorum 1 lt çok gelir bence 1-2 defa şiringayla sık gitsin işte

hoşgeldin arkadaşım bi dr.a görün derim ben hormon testi yaptırman gerek belki lh filan yüksektir ona göre hareket edersin hayıt otuda belki sana ii gelebilir

bu akşamdan başla canım pko yoksa sadace akşamları iç vasra bu akşam iç yarın sabah akşam devam et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…