sogan kürü kullananlar

sutu kaynatiyon icine maydonoz atiyon sonra heryerini sarip onun buharina oturuyon boyle yapan cok hamile kalanda cok ama yimirta gunlerinde yapmak lazim catlayanda olmazmis hisarim oyle soyledi

2 gün önce yapçaktın bunu dün 2 çizgi çıktı bugün 2. çizgi silik çıktı olmaz ALLAH korusun

Kızlar bu soğan kürü nü ben adete 15 gün kala yapılacak sabah akşam diye duydum saraçoğlundan. Ama burda 7. Günü diye bahsediliyor. Uygulayanlar bana bi açıklayabilir mi 1 haziran reglimin ilk günüydü. Ne zmaan başlamam gerekiyor aç karnına mı tok karnına mı sabah ve akşam mı. Kalkarken ve yatarken mi. Yardımcı olursanız sevinirim

karbonat ne rusca bana yaz lutfen bende yapicam hisarim olmazsa

cep sodası yokmu yaa beyaz toz halinde bakkallarda filan satılıyordu hani ondan ama oda yumurtlama gününde olcak ilişkiden 10 dk evvel bu gün yap evde varsa
1 lt suya 1 tatlı kaşığı karbonatı at iiice karıştır şiringayla iyice vajineyı yıka çok azda içine sık okadar asiti alıyomuş
kap6oat mış çevirisi baktım burdan

adetin bitsin canım 2 veya 3. günü başla pko varsa günde 2 defa aç karnına pko yoksa günde 1 defa aç karnına(ister sabah ister akşam ama hep aynı saatte iç) sen ilk defa iççen galiba 15 gün iççen canım

qaliba anlamadim yinede evde soda var cayni soda diyoruk biz bilmiyorum omu bide folikasit gelsin soriyim ya omu diye onu yaparim yalnis olur filan ay bekliyim ben en iyisi

kızlar ben bu ay gözümü kararttım artık karbonatlı suda yapçam ALLAH sonumuzu hayır etsin

o ne işe yarıyomuş peki karbonatlı su sadece asiti mi dengeliyomuş

sutu kaynatiyon icine maydonoz atiyon sonra heryerini sarip onun buharina oturuyon boyle yapan cok hamile kalanda cok ama yimirta gunlerinde yapmak lazim catlayanda olmazmis hisarim oyle soyledi

hımm bende yaptım onu 2 ay önce.bu ayda yapiim diyodum
şuan bi tuhafım adetimn 10.günü ama yumurta akı sıvı geliyor bugün hafifte kasıkalrda şişkinlik var
erken mi yumurtlucam nolcam bilemedim o yüzdn vazgeçtim yapmaktan

aç karnına içiliyor . adet bitiminden 2-3 gün sonra başlanacak.
pko varsa günde 2 kes yoksa 1 kez içebilirsin 15 gün boyunca içilecek

evt asiti dengeliyormuş onuda yapayım bu ay pressed kullanmıştım 2ay ama olmadı belki bunda olur nebiliym artık yaaa

kiz bana neden soylemedin biliyordun bende bugun okudum diyer topiklerden iyi geliyormus bakalim hayirlisi

qaliba anlamadim yinede evde soda var cayni soda diyoruk biz bilmiyorum omu bide folikasit gelsin soriyim ya omu diye onu yaparim yalnis olur filan ay bekliyim ben en iyisi

hehehe bencede sen folicasiti bekle
bide tuhaf bişiyle yıkarsın :)

evt asiti dengeliyormuş onuda yapayım bu ay pressed kullanmıştım 2ay ama olmadı belki bunda olur nebiliym artık yaaa

preesed bende kullanmak istemiştim ama korktum

kiz bana neden soylemedin biliyordun bende bugun okudum diyer topiklerden iyi geliyormus bakalim hayirlisi

ay yok canım diğer topikdeyken yazmıştım ben
soğanıda yapmıştım onuda yapmıştım 2 gün
yazdım bu ay bunları yaptım diye sende hatta cvp atmıştın neler yapmışsın böyle diye
sölememmi sercemcim süt maydonoz buharı demiştimdi ben
ama bende yaparken endişe duydugum için sizde yapın demedim canım
ayy bişey ki hamile kalmayı kolaylaştırsı sölememmi kızz ayıpsın

aff et mybaybim unutkanlik iste unutmusum bitanemiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…