Gebeliğe Hazırlık Soğan kürü ile hamile kalanlar hadi toplanınn

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba, ben soğan kürü değil de hayıt tohumunun faydasını gördüm. İlk hamilelikte 2 ay önce yapılan horman testinde fsh yüksek çıkmıştı bir ay hayıt tohumu çayı içtim ve bir ay sonra hamileydim. Şimdi ise 2 ay önce yumurtalık kisti olduğunu öğrendim ve 2. Bebeği istiyoruz yenidne hayıt a başladım kullandıktan bir hafta sonra adetim düzene girdi ağrılarım kramplarım dindi kistin de gittiğini düşünüyorum dr kontrolüne daha var ama hayıt tohumu da faydalıdır soğan kürünü uygulamayanlara tavsiye ederim.

Sende baya işe yarımış hayıt tohumu inş tekrardan gebe kalırsın. Onumu denesem bende acaba tam olarak ne işe yarıyor. Ben zayıfım bünyemde pek sağlam değil ağır birşeyse dokunurmu bana çok.

Bende soğan kürü uygulayıp 2 ay sonra hamile kalmıştım. Kullandığım sürede ne ağrı ne farklı bir durum oluşmadı. Rabbim isteyen herkese evlat nasip etsin
Merhaba bende soğan Kürü yapıyorum şu an tam bir hafta oldu 15 gün yaptıktan sonra bırakıyoruz değil mi

Soğan suyu 10.gün regl son 10 gün hadi bakalım ilk denemede tutacak mı inşallah hepimize yarasınn içtiğimize değsin

Sende baya işe yarımış hayıt tohumu inş tekrardan gebe kalırsın. Onumu denesem bende acaba tam olarak ne işe yarıyor. Ben zayıfım bünyemde pek sağlam değil ağır birşeyse dokunurmu bana çok.
Ben bi ağırlık yaşamadım, benim de hassas bi bünyem var, kilolu değilim hatta tam vk indeksimin alt sınırındayım :) midem de öyle herşeyi kabul etmez. Her sabah kahvaltıdan hemen önce bir su bardağına demleyip öyle içtim ben, sonra kahvaltı yapınca sıkıntı olmadı. Sakinleştirici özelliği de var hem. Hiçbir zararını okumadım da duymadım da. Ek takviye olarak bal propolis karışımı alabilirsin aktardan bünyen için iyi gelir değerlerine Ben onu da kullandım hala da kullanıyorum bahar alerjime iyi geliyor.

Benim 13. Günüm soğan suyu kürümün bu sabah regl olacakmışım gibi alt karnımda ağrı var inşlh olumlu sonuçlar alırız hayırlısıyla ben maca tozu da kullanıyorum arada

Hamile olduğunu nasıl anladın belirtin oldu mu

Benim 13. Günüm soğan suyu kürümün bu sabah regl olacakmışım gibi alt karnımda ağrı var inşlh olumlu sonuçlar alırız hayırlısıyla ben maca tozu da kullanıyorum arada
Bende soğanda 12.gündeym adete 9 gün var sanki addet olcam gbi ağrı çokacayp

2 defa süt kesigi seklinde akintim olmustu, onun disinda yoktu , bnde pek belirti olmadi sanirim. Aslinda bende o ay pek kendimi dinlemedm cünkü adet ve hamilelik belrtileri hemen hmen ayni. Ne dese alinde kaliyo insann
Hayırlı olsun bu arada ben pek ümitli değilim 2 aşılamam 1 tüp deneyimim var ama yine de acaba mı demekten insan kendini alamıyor peki tahminen kaçıncı günde olmuştu akıntın çok sordum kusura bakma

Ay o bahar alerjisi bendede var Ozaman Eylül ayında bunu denicem. Tam olarak ne zaman başlamam gerekiyor

Hayırlı olsun bu arada ben pek ümitli değilim 2 aşılamam 1 tüp deneyimim var ama yine de acaba mı demekten insan kendini alamıyor peki tahminen kaçıncı günde olmuştu akıntın çok sordum kusura bakma
Yok canim ne cok sormasi, seve seve yanitliyorum ben, adetlerim 10 gün surerdi benim ve duzensizd. O ay duzene girer belki sanıyodum, sogan kürü kullandgm icin ama daha duzenr girmeden hamile kaldm. Akintim adetin 22 23. Günlerinde cogalmistu sanirim. Tam net hatrlamiyorum fakat tahminen o günlerdj

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…